FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

emrree55

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler . Nasıl kurulcağını yada nereye atılcağını görmedim yoksa anlatırmısınız acaba

Arkadaşlar ben empress'i indirdim fakat profil oluşturduktan sonra xbox controller ekranında loading kısmında donup kalıyor bu sorunu yaşayıp çözebilen varmı acaba?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkürler . Nasıl kurulcağını yada nereye atılcağını görmedim yoksa anlatırmısınız acaba
Kurulumları vs. çok basit, bunun için bir kurma rehberine vs. gerek yok.Yani normal bir program kurulumundan farksız (next-next-next mantığı).Hangi torrent'i indirdin bu arada?

emrree55

Torrent-Oyun.com

cinnahhh

Torrent-Oyun.com
forza horizon 4 geçersiz profil hatası bu hatanın bir çözümü varsa yardımcı olurmusunuz....

haTRed

Torrent-Oyun.com
Ben daha dün arkadaşımla oynadım. Kendisi steamden almıştı, xbox hesabını bağlayınca sunucularda oynayabiliyorsun.
bende crackli olarak online baya oynadım. sonrasında steamde indirime girince alayım dedim. Ama hala oynanıyor olması lazım benim arkadaş giriyor crackli olarak online. Steamden oynayanlarla crackli online girenler aynı oturumda oynayamaz deniyordu ama basbaya oynanıyor ben steamden orjinal ile giriyorum arkadaş crackli online onuda bilgilendireyim dedim.

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
bu lınkdekıler hep aynımı hangısını ındırsem.daha once fit girl surumunu ındırmıstım calısmadı

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt