FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
orjınal surumu var bende steamde onda bıl ebazenoyundan atıyor abuk subuk hatalar verıyordu :D en sonunda da onlın eolamıyordum yenı wındows kullanıcı hesabı actımole devam edıyorum değişik bir oyun :D

bluecar16

Torrent-Oyun.com
Öncelikle teşekkürler admin oynu paylaştığın için. Online girebilme videosu, fotoğrafları veya anlatımı var mıdır? varsa bizimle paylaşabilir misin?. Teşekkürler şimdiden.(ben sadece xbox hesabımı nasıl balayacağımı yapamadım)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle teşekkürler admin oynu paylaştığın için. Online girebilme videosu, fotoğrafları veya anlatımı var mıdır? varsa bizimle paylaşabilir misin?. Teşekkürler şimdiden.(ben sadece xbox hesabımı nasıl balayacağımı yapamadım)
Online-fix.me sitesinden öğrenebilirsin.Ayrıca Youtube aratarak da ilgili videoları bulabilirsin.
Site dilini Türkçe yamak için (Google translate):

1617297981525.png

Emrah Taymaz

Torrent-Oyun.com
91,2 GB'lık PROPER veya 51,8'lık DODI_PROPER torrent'lerden birini dene istersen.Sorunun kaynağı sistemsel de olabilir, crack'ten de.PROPER olan crack'in düzeltilmiş hali bu arada.Sistemsel değilse çalışacaktır.
91.2 Gblık Proper indirdim kurulum sırasıda isdone.dll unarc.dll hatası alıyorum yükleyemiyorum bunun için bi çözüm varmı varsa söylermisiniz lütfen şimdiden teşekkürler

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aşağıdaki çözüm önerilerini dene istersen, sistemsel bir uyumsuzluk var diye tahmin ediyorum.Örneğin pc isminde Türkçe veya Latin olmayan bir harf varsa o da soruna sebep olmuş olabilir (5. madde).
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı.
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı.
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

Emrah Taymaz

Torrent-Oyun.com
Aşağıdaki çözüm önerilerini dene istersen, sistemsel bir uyumsuzluk var diye tahmin ediyorum.Örneğin pc isminde Türkçe veya Latin olmayan bir harf varsa o da soruna sebep olmuş olabilir (5. madde).
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı.
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı.
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • Ekli dosyayı görüntüle 244674
Hallettim Ve Oyun Empress Yüklemesiyle Açıldı Çok Teşekkür Ederim :)

bluecar16

Torrent-Oyun.com
Online-fix.me sitesinden öğrenebilirsin.Ayrıca Youtube aratarak da ilgili videoları bulabilirsin.
Site dilini Türkçe yamak için (Google translate):

Ekli dosyayı görüntüle 244660
Evet baktım adımları tek tek uygulamaya çalıştım ama olmadı bir ürlü bağlanmıyor online. Sen bize adımları yazsan hepimiz bakarak yapıversek. Yaparmısın ?

Merhabalar arkadaşlar aşağıdaki sürümü indirdim kurulum sonrası oyun açılmıştı sorunsuzca ama hiç oyun oynamayı denemeden online modu yapmayı denedim ama beceremedim yardımcı olurmusunuz acaba online için hangi sürümü kullanmayın detaylıca yardımcı olabilecek birileri varmı pek vaktim olmuyo işten dolayı şimdiden teşekkürler

[91,2 GB_PROPER (sorunsuz)] Forza.Horizon.4.PROPER-EMPRESS.torrent

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt