FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BNGtoprak

Torrent-Oyun.com
bu oyunda yeni account açma save sıfırlama gibi bir olay yok mu yahu ?
bir kaç video gördüm ama o da steam de yüklü olanlar için anlatıyor.
oyunu sildim bütün dosyaları tekrar kurdum yine save duruyor bana bi yardımcı olabilecek var mı ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunun kapağında yazıyordu ama düzeltilmiş teşekkür ederim
Kapağı dün fark edip ben düzelttim ancak oyunları kapaktan indirmediğimiz için oraya değil, torrent isminde yazana bakacaksınız.Hatta ordakini de dalgınlıkla yanlış yazmış olabiliyorum bazen, en son aşağıdaki ss'te gösterdiğim gibi boyut kısmına bakmanız gerekiyor.Anlatabilmişimdir umarım.İyi oyunlar.

1617106246953.png

hocam ben 92 gb olanı indirdim 92 gb setup olurmu ?
92 GB'lık torrent yok (Müge Anlı'ya döneceğim en sonunda :) ) setup'suz, yani kurulum gerektirmeyen olan 94,6 GB'lık Steam-Rip yazan torrent.Onda sadece crack yapmak gerekiyor.Yukarıdaki ss'te de dosya önizlemesi mevcut.

bu oyunda yeni account açma save sıfırlama gibi bir olay yok mu yahu ?
bir kaç video gördüm ama o da steam de yüklü olanlar için anlatıyor.
oyunu sildim bütün dosyaları tekrar kurdum yine save duruyor bana bi yardımcı olabilecek var mı ?
Bunda Microsoft sürümü gibi hesap açma vs. yok, direkt indirip oynayabilirsiniz.

turkscream10

Torrent-Oyun.com
nasıl indireceğimi biliyorum kapakta öyle yazınca bilmediğim bir yolu var herhalde dil dosyaları falan çıkıyor diye düşündüm sorun yok yani teşekkür ederim

Web sitesi
www.facebook.com
sistemim açar mı ? Intel Core i7 5500U Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz
Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES, AVX, AVX2, FMA3
DDR3 directx 12
nvıdıa geforce 820m 2 gb ekran kartı
8 GB ram win 10 pro 64 bit

sistemim açar mı ? Intel Core i7 5500U Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz
Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES, AVX, AVX2, FMA3
DDR3 directx 12
nvıdıa geforce 820m 2 gb ekran kartı
8 GB ram win 10 pro 64 bit
1280X720 ÇÖZÜNÜRLÜKTE

VERY LOW DA oynatabilir ama kasma ihtimali var.

ibrahimT

Torrent-Oyun.com
Eskiden de sorun veriyordu halen veriyor güzel oyun olsa da boş bana göre.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
forza horizon 4 gamingtgui.dll bulunamadı hatası aldım, dosyayı system32 attım .
suanda görev yöneticisinde çalışıyor ama oyun açmıyor.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dostum empress harici diğer sürümler çalışmıyor kontrol ediyor musun?
bende çalışmadı boşuna indirmiş oldum sağol valla.
''Boşuna indirmiş oldum sağol valla'' derken?!
Benim yüzümden mi çalışmadı?
Kusura bakma, iban at da hemen paranı iade edelim kardeşim.

Dostum biz burda sadece crack grupları tarafından oyunların kırılan versiyonlarını güvenilir olduğu sürece burada paylaşmakla sorumluyuz, virüs haricinde ''çalıştıramamanızdan'' sorumlu değiliz.Onun sorumlusu crack gruplarıdır.Ulaşabilirsen git onlara söyle sizin crack'iniz çalışmıyor diye.Ayrıca sende çalışmadı diye herkeste çalışmıyor anlamına gelmiyor bu.Çalışmıyor olsaydı Fitgirl vb. repacker'lar sorunlu diyip repack'lemekten vazgeçerlerdi (bazı sistemlerde çalışmayabilir, bu crack olayında genel bir durum).Bizim her oyunu indirip deneme sorumluluğumuz olmadığı gibi öyle bir şansımız da yok.Ne internetimiz fiber, ne depolama alanımız çok geniş.Bazılarınız bizim burda ücretli çalıştığımızı falan sanıyor galiba.Tamam belli başlı şeylerden sorumluyuz ama bu disiplini sağlamak ve virüs'ü engellemekten öte değil.Tek kuruş para harcamadan oyun oynamak istiyorsanız bunun avantajlarını ve dezavantajlarını da bilmeniz gerekiyor.Ha bildiğiniz halde bir sorumlu arıyorsanız boşuna aramayın, direkt gidip oyunun yayınlandığı platformlardan satın alın.O zaman gidip oyunun yapımcısına sorabilirsiniz bende niye çalışmadı diye.

Kapak dahil konuda birçok kez en problemsiz sürümün hangisi olduğunu söyledim ama bu sefer söylemeyeceğim.Orijinal almanız en mantıklısı olacaktır.İyi forumlar.

Belki de sistemsel bir sorun olmuş olabilir. Yoksa biz de burada arkadaşımızın paylaştığı torrentleri indirip deniyoruz. Olmazsa öteki alternatif torrentleri deniyoruz. O da olmadı burada bir çözüm yolu aramaya çalışıyoruz. Burada sadece paylaşım yapılıyor. Oyun kırılmıyor. Crack gruplarının kırdığı oyunların torrentleri paylaşılıyor. Buradan indirmeyip başka bir yerden aynı torrenti indirsen bile aynı hatayı yine alacaksın. O yüzden de çıkan bir sorun olduğunda torrenti paylaşan admini ya da siteyi sorumlu tutmak biraz anlamsız oluyor. Burada yapılabilecek tek şey sorunun neyse söylersin. Bilen biri ya da aynı sorunu yaşayan biri çıkarsa veya mantık yoluyla istişare ile soruna bir çözüm yolu aranır.

Son düzenleme:

Emrah Taymaz

Torrent-Oyun.com
Belki de sistemsel bir sorun olmuş olabilir. Yoksa biz de burada arkadaşımızın paylaştığı torrentleri indirip deniyoruz. Olmazsa öteki alternatif torrentleri deniyoruz. O da olmadı burada bir çözüm yolu aramaya çalışıyoruz. Burada sadece paylaşım yapılıyor. Oyun kırılmıyor. Crack gruplarının kırdığı oyunların torrentleri paylaşılıyor. Buradan indirmeyip başka bir yerden aynı torrenti indirsen bile aynı hatayı yine alacaksın. O yüzden de çıkan bir sorun olduğunda torrenti paylaşan admini ya da siteyi sorumlu tutmak biraz anlamsız oluyor. Burada yapılabilecek tek şey sorunun neyse söylersin. Bilen biri ya da aynı sorunu yaşayan biri çıkarsa veya mantık yoluyla istişare ile soruna bir çözüm yolu aranır.
Benim admınlerimize oyun neden calısmadı diye kızdıgım yok haşa ben nerden baksan bu site ilk kuruldugundan beri burdan oyun indiriyorum ve bu siteyi çok seviyorum başka stelerede güvenmiyorum saten ama bu oyununun hangi sürümünü indirdiysem ya açılıyor enter bölümünde araba giderken oyundan atıyor yada burdan indirdigim gibi giriş yazısında donup oyundan atıyor empresi indiriyorum şimdi bir kaç güne onu indirçem inşallah oyundan atmaz bu sefer

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt