FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Sorunlarla ilgili bir bilgim yok maalesef.Sorun; oyunun kendisinden de kaynaklanıyor olabilir, sisteminizden de kaynaklanıyor olabilir.Daha güncel versiyonlarını veya ilk 2 torrent'i (PROPER olanlar) deneyebilirsiniz.Crack haricinde ekstra bir şey yapmak gerekmiyor bu arada.
Steam ve Steamworks Shared adında iki dosya da var onlarla işim var mı? Crack dosyasının içindeki HOODLUM ve Mr.Goldberg XLive Emu içindeki dosyaları da oyunun kurulu olduğu yere kopyalıyoruz direk değil mi?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Steam ve Steamworks Shared adında iki dosya da var onlarla işim var mı? Crack dosyasının içindeki HOODLUM ve Mr.Goldberg XLive Emu içindeki dosyaları da oyunun kurulu olduğu yere kopyalıyoruz direk değil mi?
Steam klasörleriyle ilgili bir şey yapmaya gerek yok, sadece crack klsöründe bulunan 2 crack'ten birini kullanıp (HOODLUM veya Mr.Goldberg) oyunun exe'sinden oyuna girebilirsin.

Geç cevap için kusura bakma, site kapalı olduğu için cevap veremedim.

Son sürümler hala multi çalışıyor mu?
Aşağıdaki sitenin arama kutusuna oyunun ismini yazıp konusunu bularak sürüm isimlerini karşılaştırabilirsin.Eğer aynıysa büyük olasılıkla o sürümde hala çalışıyordur.Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir tabi.

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Steam klasörleriyle ilgili bir şey yapmaya gerek yok, sadece crack klsöründe bulunan 2 crack'ten birini kullanıp (HOODLUM veya Mr.Goldberg) oyunun exe'sinden oyuna girebilirsin.

Geç cevap için kusura bakma, site kapalı olduğu için cevap veremedim.

Aşağıdaki sitenin arama kutusuna oyunun ismini yazıp konusunu bularak sürüm isimlerini karşılaştırabilirsin.Eğer aynıysa büyük olasılıkla o sürümde hala çalışıyordur.Kullanan arkadaşlar daha iyi bilir tabi.
DODI Repack indirip kurdum. Multiplayer fix'i de yaptım, oynuyorum şu an sorunsuz.

hamo6934

Torrent-Oyun.com
Beyler orjinal steam versiyonuyla arasında fark var mı steam yüzünden bozuk filan diyorlar crack nasıl düzgün mü kontroller filan cevap verir misiniz aldık oyunu oynayamıyoruz düzgünse bu versiyonu indireceğim çünkü

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
[94,8 GB_Steam-Rip (setup'sız)] (v1.470.573.0) Forza.Horizon.4.Ultimate.Edition-P2P olanı indirdim
Onda kurulum yapmana gerek yok, o oyunun kurulmuş halini içeriyor.Sadece crack dosyasındaki 2 dosyada bulunanları oyunun ana klasörüne kopyalayıp yapıştırman yeterli.Ardından .exe dosyasından oyuna girebilirsin.

1628454826708.png

1628454751450.png

1628454885443.png

BlocSentes

PROF. FIFA PLAYER
pek kasmak istemiyorum freeroam takılmak için girdim %100 save falan nasıl yaparız bilen var mı ?

BlueBeach

Torrent-Oyun.com
Ardaşlar, oyunu açtım fakat oyun arası videolarda ses var ama oyun içi oynanış tarafında bende sesler çıkmıyor. Nedeni ne olabilir?

edit: yönetici olarak çalıştır dediğimde sorun çözüldü.

Merhabalar oyunu kurdum fakat uygulama dosyası resim olarak açıyor oyunu başlatamıyorum crack ihtiyacım var hiçbiryerde yok crack atabilirsem açar mı acaba...?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt