FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BlueBeach

Torrent-Oyun.com
94.6 Gblik Steam Rip versiyonunu yükledim lakin yukarıdaki arkadaşlar gibi oyunun ilk girişindeki siyah ekranda sağ alttaki yuvarlak donuyor ve anında oyundan atıyor. Sistemim de oyunu oynatmak için yeterli. Acaba bunun basit bir çözümü var mı? ( Ek crack dosyası vs.) 91.2 Gblik Proper versiyonunu indirmek istemiyorum çok uzun sürüyor.
. Bende hayal kırıklığına uğradım maalesef. Çözüm için yanıt verecek var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
3 tane link var tavsiye ettiğiniz en sağlam hangisi acaba ?
Sondaki torrent son sürüm fakat nedense son birkaç yorumda o sürümde sorun yaşandığını söyleyenler olmuş (sebebi belli değil).İlk iki PROPER sürümünü tavsiye ederim.İstersen oynayanların cevabını da bekleyebilirsin.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Sondaki torrent son sürüm fakat nedense son birkaç yorumda o sürümde sorun yaşandığını söyleyenler olmuş (sebebi belli değil).İlk iki PROPER sürümünü tavsiye ederim.İstersen oynayanların cevabını da bekleyebilirsin.
teşekkürler reis ilk çıktığı zaman sonra indiririm diye takip etmemiştim şimdi indireyim dedim o yüzden sormuştum :) o zaman dodi den şansımı deniyim az gb zaten sorun çıkarsa sondaki 94 gb lığı denerim 91gb lık ve dodi aynı değil mi sadece biri repack dodi indiriyorum o zaman yoksa fark varsa direkt ilkini indireyim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
teşekkürler reis ilk çıktığı zaman sonra indiririm diye takip etmemiştim şimdi indireyim dedim o yüzden sormuştum :) o zaman dodi den şansımı deniyim az gb zaten sorun çıkarsa sondaki 94 gb lığı denerim 91gb lık ve dodi aynı değil mi sadece biri repack dodi indiriyorum o zaman yoksa fark varsa direkt ilkini indireyim
GB'ını hatırlamıyorum ama ilk torrent ile DODI Repack aynı sürüm.İkisinin torrent isminde PROPER diye yazıyor.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
GB'ını hatırlamıyorum ama ilk torrent ile DODI Repack aynı sürüm.İkisinin torrent isminde PROPER diye yazıyor.
o zaman ben o son eklenen son sürümü bir şansımı deneyim hata alırsak ilk torrent ile dodi aynıymış zaten dodiyi indiririz yine de arkadaşlar deneyimlerini belirtirse mutlu olurum. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o zaman ben o son eklenen son sürümü bir şansımı deneyim hata alırsak ilk torrent ile dodi aynıymış zaten dodiyi indiririz yine de arkadaşlar deneyimlerini belirtirse mutlu olurum. :)
Valla denemesi bedava dostum, hem çalıştığını onaylarsan ''acaba sorunlu mu'' diye aklımızda soru işareti de kalmaz.

Bu arada yeni bir sürümü daha varmış, birazdan onu da ekleyeceğim.İstersen onu dene?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Valla denemesi bedava dostum, hem çalıştığını onaylarsan ''acaba sorunlu mu'' diye aklımızda soru işareti de kalmaz.

Bu arada yeni bir sürümü daha varmış, birazdan onu da ekleyeceğim.İstersen onu dene?
o zaman en yeni sürümü deneyim reis en iyisi en güncelidir :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

BayLord51

Torrent-Oyun.com
-Arkadaşlar bu sürümü indirip setup yok zatem crack uygulayıp sorunsuz girdim atma,açılmama gibi sorun olmadi sorunsuz oynuyorum bilginize.

-admin bir sorun olacaktı online crack var diyorlar hala kullanılabilir mi bu verdiğin sürümle uyumlu olan varsa atabilir misin sana zahmet ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
-Arkadaşlar bu sürümü indirip setup yok zatem crack uygulayıp sorunsuz girdim atma,açılmama gibi sorun olmadi sorunsuz oynuyorum bilginize.

-admin bir sorun olacaktı online crack var diyorlar hala kullanılabilir mi bu verdiğin sürümle uyumlu olan varsa atabilir misin sana zahmet ?
Sitede söylenene göre son sürüme uygun hale getirilmiş, aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.Sitenin dili Rusça olduğu için Türkçe'ye çevirmen gerekiyor, onu da spoiler butonundaki gibi Türkçe yapman mümkün.İyi oyunlar.

BayLord51

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Bu sürümü indirmiştim de oyuna girer girmez ilk gelen ekranda sağ altta loading çubuğu biraz dönüyor sonra oyundan atıyor her defasında. Crack klasöründeki iki klasör içindeki dosyaları da oyunun kurulu olduğu yere attım başka birşey mi yapmam gerekiyor?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu sürümü indirmiştim de oyuna girer girmez ilk gelen ekranda sağ altta loading çubuğu biraz dönüyor sonra oyundan atıyor her defasında. Crack klasöründeki iki klasör içindeki dosyaları da oyunun kurulu olduğu yere attım başka birşey mi yapmam gerekiyor?
Sorunlarla ilgili bir bilgim yok maalesef.Sorun; oyunun kendisinden de kaynaklanıyor olabilir, sisteminizden de kaynaklanıyor olabilir.Daha güncel versiyonlarını veya ilk 2 torrent'i (PROPER olanlar) deneyebilirsiniz.Crack haricinde ekstra bir şey yapmak gerekmiyor bu arada.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt