FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
selamlar arkadaşlar 21.04.2021 tarihli torenti indirdim ilk ekran geçtikten sonra ikinci ekrandaki uyarılar gelince oyundan çıkıyor bu sorunu yaşayan varmı acaba

Sorunun kaynağını bilmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

> Sorun işletim sistemindeki bir hatadan kaynaklanıyor olabilir,
> İşletim sisteminin hatalı çalışmasına sebep olan bir virüs olabilir,
> Anti-virüs veya Windows Defender'ın crack'i engellemesi olabilir,
> Ekran kartı dahil, Windows güncelleştirmelerinin eksik olması olabilir,
> Sisteminin yetmiyor olması olabilir,
> İndirdiğin dosyanın eksik inmiş olması olabilir (özellikle crack dosyası).

- Sisteminin yettiğini, AdwCleaner ile sistemi taratıp virüs sorunu olmadığına emin olduğunu ve bahsettiğim güncellemeleri yaptığını farz ederek söylüyorum:

Çözüm önerisi olarak öncelikle indirdiğinizin dosyaları torrent programınızdan kontrolünü yaptır.Utorrent kullanıyorsan torrent'e sağ tıklayın ve ''tekrar kontrol et'' de.Kontrolden sonra eksik dosya varsa indirip tamlayacaktır.Bu işlemler sırasında anti-virüs ve Win. Defender'ı devre dışı bırakmalısın.Kontrolün ardından yüklediğin oyunu kaldırıp tekrardan yüklemeyi dene.Ayrıca kullandığın virüs programlarında oyunun kurulu olduğu dizini taramadan muaf kıl.

Teşekkür ederim hocam öncelikle ilgi ve alakanız için. sorun sistemsel imiş windows 10 pro 20h2 v2 son sürüme güncelledim sorunsuz bir şekilde şuan oynuyorum harika oyun

RUBENム

war. war never changes.
Önce crack uygulayacaksın, daha sonra oyunun ana klasöründe bulunan exe uygulamasından oyuna gireceksin.Yani bu versiyonda dediğim gibi kurulum yapmana gerek yok.

Ekli dosyayı görüntüle 244837

Ekli dosyayı görüntüle 244838
nasıl yüklediniz neler yaptınız lütfen anlatır mısınız? ben de indirdim ama öylece kaldı dosyalar bir şey yapamadım
95GB olan Steam Rip torrentiyle indirdiysen crack yapacaksın sadece. Crack de torrentin içerisinde var.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
orjınal oyun vardı oyun rezıllıkle dolu durduk yere donup atma sampıyonu bende sınırlendım EMPRESS versıyonu kurdum onlıne dosyalarını ayarladım save dosyamı edıtledım korsana uyarladım aynı son kaldıgım yerden onlıne oynuyorum suan orjınalde 1 saate 6 7 kere atıyorsa bunda 1 2 kere atıyor hem onlıne oynamaya devam edıyorum forza4 steame geldı gelelı paso sorun dert baska bırsey değil

Son düzenleme:

leaflook43

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar RGM sürümünü indirdim fakat yüklenirken ''paketi çıkarırken bir hata oluştu'' diye hata veriyor çözümü bilen var mı?

sami46

Torrent-Oyun.com
aga hangisini indiricem kafam karıştı yine heryer link bana atın size zahmet win 10 son sürüm kullanıyorum hangisihni indiriyim boyut önemli degil güncel olsun açsın yeter

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
aga hangisini indiricem kafam karıştı yine heryer link bana atın size zahmet win 10 son sürüm kullanıyorum hangisihni indiriyim boyut önemli degil güncel olsun açsın yeter
Konuyu okursanız kafanızın karışması içim hiçbir sebep olmaz. Not olarak belirtilmiş son torrent son sürümdür diye.

Her zaman en sondaki torrent son sürümdür.Torrent isminde yazan sürüm numarasına bakarak da bunu anlayabilirsiniz.
Alttaki yazıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
KURULUMU NASIL AGA BUNUN DİREK SETUP CRACK YAPIP GİRİCEKMİYİZ
Kuruluma gerek yok hocam, oyunun kurulu halini indiriyorsunuz zaten. Crack klasörü içindekileri ForzaHorizon4 klasörüne atacaksınız. Crack yaptıktan sonra 151 MB'lık ForzaHorizon4.exe dosyasından oyuna girebilirsiniz. @sami46

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sen de konudaki önemli yazıları OKU LÜTFEN, bir zahmet kardeşim.Zaten konuyu biraz incelesen hiç yoksa bile okuman gereken 4 satırı görürdün, ki onlar da uzun uzun yazılar değil.Yazıların linkini de atayım mı?

1620577670374.png

Konuyu okursanız kafanızın karışması içim hiçbir sebep olmaz. Not olarak belirtilmiş son torrent son sürümdür diye.

Alttaki yazıya tıklayarak indirebilirsiniz.
Sende de ne göz varmış he, kartal gözü mübarek. :)
Yalnız link atmayaydın iyiydi.Balık vermek yerine balık tutmayı göstermemiz lazım, yoksa hazıra alışılıyor (genel için söylüyorum).

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt