FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok teşekkür ederim, iş yoğunluğundan geç cevap yazdım kusura bakmayın
Rica ederim, sen de kusura bakma 4 dk. sonra cevap verdikten sonra geri dönüş gelmeyince bir sorun var diye düşündüm.Dediğim gibi ordaki numaralı olan dosyaların ismini yazarsan hangisi olduğunu bulabiliriz.

koray3333

Torrent-Oyun.com
Rica ederim, sen de kusura bakma 4 dk. sonra cevap verdikten sonra geri dönüş gelmeyince bir sorun var diye düşündüm.Dediğim gibi ordaki numaralı olan dosyaların ismini yazarsan hangisi olduğunu bulabiliriz.
belgelerimde steam veya codex gibi herhangi bir dosya yok maalesef,başka yere mi kayıt etti acaba,kurulu versiyonu indirdim bu arada steamrip olması lazım isminin

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
belgelerimde steam veya codex gibi herhangi bir dosya yok maalesef,başka yere mi kayıt etti acaba
O zaman ''Ortak Belgeler'' kısmındadır.Aşağıdaki dosya yoluna giderek ss'teki gibi numaralı dosyalarla karşılacaksın hocam.

@koray3333 Şu satırı kopyalayıp oraya yapıştırarak da o konuma gidebilirsin:
c:\users\public\documents\steam\codex

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

koray3333

Torrent-Oyun.com
O zaman ''Ortak Belgeler'' kısmındadır.Aşağıdaki dosya yoluna giderek ss'teki gibi numaralı dosyalarla karşılacaksın hocam.

@koray3333 Şu satırı kopyalayıp oraya yapıştırarak da o konuma gidebilirsin:
c:\users\public\documents\steam\codex

Ekli dosyayı görüntüle 245172

Ekli dosyayı görüntüle 245171
o klasöre gittim fakat içi boş, kimbilir nereye kayıt etti:) o kadar emek çöpe giderse ona yanarım sadece varya:) Yinede çok çok tşkler vakit ayırıp ilgilendiniz, Allah razı olsun

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
o klasöre gittim fakat içi boş, kimbilir nereye kayıt etti:) o kadar emek çöpe giderse ona yanarım sadece varya:) Yinede çok çok tşkler vakit ayırıp ilgilendiniz, Allah razı olsun
Rica ederim, öyle bir klasör yoksa o zaman Codex yerine PROPER olan Empress sürümünü indirmişsindir.Onun da dosya yolu araştırdığım kadarıyla aşağıdaki yermiş:

C:\Users\(pc kullanıcı ismin)\AppData\Roaming\EMPRESS\1293830\remote\1293830

koray3333

Torrent-Oyun.com
Rica ederim, öyle bir klasör yoksa o zaman Codex yerine PROPER olan Empress sürümünü indirmişsindir.Onun da dosya yolu araştırdığım kadarıyla aşağıdaki yermiş:

C:\Users\(pc kullanıcı ismin)\AppData\Roaming\EMPRESS\1293830\remote\1293830
Sanırım buldum, App data icine HOODLUM isminde kayıt etmiş, remote adlı klasör onun icinde mevcut klasörü kopyalayayım oldugu gibi, olursa olur olmazsada canlar saolsun :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sanırım buldum, App data icine HOODLUM isminde kayıt etmiş, remote adlı klasör onun icinde mevcut klasörü kopyalayayım oldugu gibi, olursa olur olmazsada canlar saolsun :)
Empress için araştırma yaparken Reddit'te dosya yolunu bulsak bile çalışmama ihtimalinin olduğunu söyleyen yorumlar gördüm.O yüzden kötü senaryo için hazırlıklı ol derim. :) İyi akşamlar.

koray3333

Torrent-Oyun.com
Selamlar admin bey ben 94.6 GB lik sürümü indirdim hazır kurulmuş olanı crack yaptım ne yaptıysam ettiysem oyun açılmadı tepki vermiyor görev yöneticisinde açık gözüküyor ama oyun açılmıyor

RUBENム

war. war never changes.
Ryzen 7 2700x
RTX 2060
16 GB ram 3200 mhz
B450 gaming plus max
m.2 ssd 512 gb
2 tb harddisk
750 W psu
dinliyorum admin bey
proper sorunsuz olan sürümümü denesem acaba
1- Windows kullanıcı isminde ç,ş,ü,ı,ö gibi harfler kullanma.
2- Oyunu çalıştırırken Afterburner, Rivaturner vb. programlar açma. Yönetici olarak çalıştırmayı da unutma.
3- Windows sürümün güncel varsayıyorum.
4- Kurulum, indirme aşamasında AV'dan, Windows Defender'dan kaynaklı sorunlar yaşanmış olabilir. AV, Defender kullanıyorsan kapatıp tekrar yükle.
4- Farklı bi' sürümü tekrar indir.

Aklıma başka bir çözüm önerileri bunlar. Umarım çözebilirsin sorununu.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ryzen 7 2700x
RTX 2060
16 GB ram 3200 mhz
B450 gaming plus max
m.2 ssd 512 gb
2 tb harddisk
750 W psu
dinliyorum admin bey
proper sorunsuz olan sürümümü denesem acaba
İndirdiğiniz sürüm PROPER olmayan ilk sürümlerden biriyse muhtemelen sizde çalışmamasına sebep budur (o sürümleri kaldırdım).Bazı üyelerde o sürüm hata verince PROPER'ı deneyip olumlu sonuç aldılar.Zaten PROPER (sorunsuz) sürümlerinin genel olayı da budur.İster en son yüklediğimi indirin, isterseniz adında PROPER yazan 2 torrent'ten birini.Yine çalışmadığı takdirde sisteminizde bir sorun var demektir.

İndirdiğiniz sürüm PROPER olmayan ilk sürümlerden biriyse muhtemelen sizde çalışmamasına sebep budur (o sürümleri kaldırdım).Bazı üyelerde o sürüm hata verince PROPER'ı deneyip olumlu sonuç aldılar.Zaten PROPER (sorunsuz) sürümlerinin genel olayı da budur.İster en son yüklediğimi indirin, isterseniz adında PROPER yazan 2 torrent'ten birini.Yine çalışmadığı takdirde sisteminizde bir sorun var demektir.
Teşekkür ederim admin bey dediğiniz harfler kullanmadım
defender kapalı ,o uygulamalar yok
Ama bir türlü açamadım bilmiyorum
dediğiniz gibi proper sürümünü deneyeceğim temizinden setuptan kurmayı deneyeceğim olumlu sonuç alırım inşallah hayırlı cumalar sağlıklı günler dilerim kolay gelsin .

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim admin bey dediğiniz harfler kullanmadım
defender kapalı ,o uygulamalar yok
Ama bir türlü açamadım bilmiyorum
dediğiniz gibi proper sürümünü deneyeceğim temizinden setuptan kurmayı deneyeceğim olumlu sonuç alırım inşallah hayırlı cumalar sağlıklı günler dilerim kolay gelsin .
Teşekkür ederim, şimdiden iyi oyunlar.

63zaza

Torrent-Oyun.com
Aynen dostum, açıklamada da belirttiğim gibi Steam'de olduğu için eski sürümdeki güncel Windows 10'larda çalışmama gibi sorunlar bu sürümde olmayacaktır.Sorun Microsoft'un UWP korumasından kaynaklanıyordu.Bu arada rica ederim, iyi oyunlar.
Hocam bu save sorununu nasil giderecegiz mikrosoft store savelerini steam versiyonu kabul etmiyor bununla ilgi bisey var mi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Admin bey kolay gelsin bu 91.2 proper sürümünü kurdum bu sefer oyuna girebildim fakat yükleme ekranında donuyor tepki vermiyor bu xbox joistic ekranında
Sorunun kaynağını bilmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

> Sorun işletim sistemindeki bir hatadan kaynaklanıyor olabilir,
> İşletim sisteminin hatalı çalışmasına sebep olan bir virüs olabilir,
> Anti-virüs veya Windows Defender'ın crack'i engellemesi olabilir,
> Ekran kartı dahil, Windows güncelleştirmelerinin eksik olması olabilir,
> Sisteminin yetmiyor olması olabilir,
> İndirdiğin dosyanın eksik inmiş olması olabilir (özellikle crack dosyası).

- Sisteminin yettiğini, AdwCleaner ile sistemi taratıp virüs sorunu olmadığına emin olduğunu ve bahsettiğim güncellemeleri yaptığını farz ederek söylüyorum:

Çözüm önerisi olarak öncelikle indirdiğinizin dosyaları torrent programınızdan kontrolünü yaptır.Utorrent kullanıyorsan torrent'e sağ tıklayın ve ''tekrar kontrol et'' de.Kontrolden sonra eksik dosya varsa indirip tamlayacaktır.Bu işlemler sırasında anti-virüs ve Win. Defender'ı devre dışı bırakmalısın.Kontrolün ardından yüklediğin oyunu kaldırıp tekrardan yüklemeyi dene.Ayrıca kullandığın virüs programlarında oyunun kurulu olduğu dizini taramadan muaf kıl.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt