FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS] (+Repack'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Forza kapak 1.1.png

FORZA HORIZON 4 Ultimate (Steam) Edition [EMPRESS]
(+Repack'ler çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Ultimate (Steam) Edition (sürüm numarası torrent'te yazılıdır)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 89,6 GB

:pccikistarihi: 9.03.2021

Bu sürümle artık güncel Windows 10 sürümlerinde de oynayabilirsiniz.

TÜRKÇE

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1293830/Forza_Horizon_4/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya'yı keşfedin. 450'den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.

450'den Fazla Araç Toplayın
100'den fazla lisanslı üreticiyi kapsayan en büyük ve çeşitli Horizon araç listesinin keyfini çıkarın.

Yarışın. Gösteri yapın. Oluşturun. Keşfedin.
Yeni, açık uçlu karşılaşmalarda yapacağınız her şey oyununuzu ilerletir.

Ortak bir Dünyayı Keşfedin
Gerçek oyuncular da sizin dünyanızda bulunuyor. Günün vakti, havası ve mevsimi değiştiğinde oyunu oynayan herkes bu değişiklikleri aynı anda tecrübe edecek.

Güzel, Tarihi Britanya'yı Keşfedin
Britanya'yı daha önce hiç böyle görmediniz. Muhteşem doğallıktaki 4K ve HDR çözünürlükte gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesici manzaraları keşfedin.

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
NOT:

Yeni eklendiği için hızı düşük olacaktır.Sabırla indiriniz.

FH4_DODI.png
FH4_Fitgirl.png

güncelleme.png

Empress tarafından PROPER (sorunsuz) olarak adlandırılan yeni torrent eklenmiştir.Sorun yaşayanlar bu sürümü deneyebilir.Sorun yaşamayanların indirmesi gerekmiyor.

>> [91,2 GB_PROPER (sorunsuz)] Forza.Horizon.4.PROPER-EMPRESS.torrent

Önemli Not!.png

Her zaman en sondaki torrent son sürümdür.Torrent isminde yazan sürüm numarasına bakarak da bunu anlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için sağol dostum. Bu sürümü diğerleri gibi sorunlu mu? Bir bilgin var mı?

Açıklamaya yazmışsın şimdi gördüm. Güncel Windows 10 sürümlerinde çalışıyor diye:))
Aynen dostum, açıklamada da belirttiğim gibi Steam'de olduğu için eski sürümdeki güncel Windows 10'larda çalışmama gibi sorunlar bu sürümde olmayacaktır.Sorun Microsoft'un UWP korumasından kaynaklanıyordu.Bu arada rica ederim, iyi oyunlar.

münşi

Torrent-Oyun.com
Siteye kaç gündür neden girilemiyordu ya sürekli girdim ama sayfa yoktu. VPN ile de girmiyordu.
Bu arada AC Valhalla beklemekten yorulduk be aga :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Darryl Messer

Darryl Messer
Paylaşım için teşekkürler. Fakat oyunu net bu fiyata almalısınız fiyatının hakkını veriyor. Bu arada oyunun Grafikleri sırf 4K çözünürlükte kendini gösteriyor aşırı iyi duruyor 4kda oynayabilen varsa ne demek istediğimi anlar. :) Soran olursa diye RX590 ile 30-45 fps arası alıyorum 4k da

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt