Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v1.424.99.2 + DLCs] [xatab Repack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FH4 Boya ve Özelleştirme YAPARKEN OYUNDAN ATMA SORUNUNU ÇÖZEN [CMD] CRASH FIX EKLENDİ
İLK SAYFADAN İNDİRME BAĞLANTISINA ULAŞABİLİRSİNİZ.

Eyvallah başkan bende bilgisayarda yer açtıktan sonra deneyeceğim. Benim PC'de 1909 baya bir kullanırım bu sürümü.

Başlat menüsünde ki kısa yolu masa üstüne atarsak CMD ekranı belki çıkmaz denemek lazım çokta önemli değil oyun açıldıktan sonra.

Çok teşekkür ederim aga adamsın vakit ayırdığın için çok sağol. Yardım edilecek bir şey olursa hazırım, her zaman yardım etmeye çalışırım.
Yardım Edebilldiysem Ne Mutlu Bana. Yardım Edebilceğim Bişey Olursa P.m Atabilirsin Elimden Gelen Yardımı Sağlarım.

İyi Oyunlar Dilerim..

Son düzenleme:

ErsinG

Torrent-Oyun.com
FH4 Boya ve Özelleştirme YAPARKEN OYUNDAN ATMA SORUNUNU ÇÖZEN [CMD] CRASH FIX EKLENDİ
İLK SAYFADAN İNDİRME BAĞLANTISINA ULAŞABİLİRSİNİZ.
bu cmd dosyasını açtığımda runtime broker exe bulunamadı hatası veriyor. dosyayı açıp oyuna girmeme rağmen özelleştirme yaparken atıyor. dosyayı atmamız gereken özel bir yer var mı?

Bu lanet oyunu 4 defa indirdim ve windows 10 build 1909 üzerinde kurmayı denedim ama her defasında %15.4'de takılıp kalıyor. xatab ve fitgirl en kısa zamanda windows tarafından kara listeye alınmış bu şıkırtırma yöntemini değiştirmesi lazım. Artık son bi defa riplenmemiş halini indirip tekrar deniycem.

Kurulum esnasında alttakilerin hepsi denendi:
>>> windows güvenli mod
>>> virüs programları kaldırıldı
>>> diğer açık tüm programlar kapatıldı
>>> 16GB ram olduğundan önbellek ayarına dokunulmadı
>>> tüm visual-c-runtimes paketleri yüklendi

Bu lanet oyunu 4 defa indirdim ve windows 10 build 1909 üzerinde kurmayı denedim ama her defasında %15.4'de takılıp kalıyor. xatab ve fitgirl en kısa zamanda windows tarafından kara listeye alınmış bu şıkırtırma yöntemini değiştirmesi lazım. Artık son bi defa riplenmemiş halini indirip tekrar deniycem.

Kurulum esnasında alttakilerin hepsi denendi:
>>> windows güvenli mod
>>> virüs programları kaldırıldı
>>> diğer açık tüm programlar kapatıldı
>>> 16GB ram olduğundan önbellek ayarına dokunulmadı
>>> tüm visual-c-runtimes paketleri yüklendi
geliştirici mod açtın mı ? msı afturburner vesayre anasayfa da yazan programları kapattın mı ? ben by xatap ve fitgirl sürümlerini denedim sorun çıkmadı sürüm sorunsuz çalışıyo.

SnGrandMs

Herşeyin bir sebebi var peki ya sonsuzluk
arkdaşlar ben orjinal hesap aldım ama açılmıyor nedeni ni bilmiyorum belki windows 10 sürümüm 1903 oldugu için olabilir yani oyun belkide sürüm 2004 de açılıyordur bilemiyorum
hala oyunu oynamak için uğraşan vardır diye yazıyorum para verip alacaksanız 10 15 20 tl ye satılan hesaplar var onları alabilirsiniz denemek için size kalmış.
Açamayanlar 10 liraya 15 liraya orjinal satanlar var sitelerde ben öyle alıp oynuyorum.Uğraşmayın
kardeş sen oyunu aldığında hangi sürümle oynadın hatırlıyormusun , şu anda oyun sende yüklüyse sürüm 2004 ile oynanıyor mu? ona göre sürüm yükselticem tabi internetten 2004 sürüm için çözümlerine baktım ama emin değilim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
arkdaşlar ben orjinal hesap aldım ama açılmıyor nedeni ni bilmiyorum belki windows 10 sürümüm 1903 oldugu için olabilir yani oyun belkide sürüm 2004 de açılıyordur bilemiyorum
hala oyunu oynamak için uğraşan vardır diye yazıyorum para verip alacaksanız 10 15 20 tl ye satılan hesaplar var onları alabilirsiniz denemek için size kalmış.
kardeş sen oyunu aldığında hangi sürümle oynadın hatırlıyormusun , şu anda oyun sende yüklüyse sürüm 2004 ile oynanıyor mu? ona göre sürüm yükselticem tabi internetten 2004 sürüm için çözümlerine baktım ama emin değilim
Bizzat denedim dostum, 2004'te çalışmıyor.Birçok crack ve yöntemi de denedim ama hepsi boş.Laf olsun diye belki başka oyunlar için geliştirilmiş(!) yöntemler.Yok oyun modunu kapat, yok defender'da gelen giden kuralı ekle falan.1903 ve 1909'da çalışıyor diye biliyorum.Mecbur kalmadıkça sakın 2004'e geçmek gibi bir hata yapma.

mertsaldere

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar merhabalar oyunu kurdum ve sorunsuz çalıştı şuan da oynuyorum sadece yükleme sonucu oyuna reset attıktan sonra güvenlik duvarı trojen olarak birkaç şeyi görüp sildi. Tekrar windows duvarını açmadan yazdım bunları. indirebilirsiniz bende sorun yok.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
yuklu ıdı oynuyordum zevkıne surum 2004 e yukledım calısmıyor baya oynamıstım zaten skıldım kaldırdım :D

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar önerdiğiniz çözümler var mı ibre de atıyor ?

denediğim çözümler
-virüs programını kapattım
-windowws defender kapattım
-msı afterburner ve deamon tools sildim
-powershell ile fh4,FH4_FortuneIsland ve fh4 lego ya (( add-appxpackage AppxManifest.xml -register )) dosyasını yazdırdım olmadı
-ekran kartım güncel windwos 1909 sürümün günceli , 2004 değil ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt