Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v1.424.99.2 + DLCs] [xatab Repack]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Forza Horizon 4: Ultimate Edition v1.424.99.2 + DLCs [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: xatab
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 57.43 GB
:pccikistarihi: 2020-07-06
:pcnot: (v1.424.99.2 + DLCs) Daha önce çıkan tüm dlcleri içerir Oyunun en güncel sürümüdür
:pcnot: Update notlarını
buradan okuyabilirsiniz

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

450'den Fazla Arabayı Toplayın
100'den fazla lisanslı üretici de dahil olmak üzere şimdiye kadarki en geniş ve en çeşitli Horizon araba listesinin keyfini çıkarın.

Yarışın. Becerilerinizi Gösterin. Yaratın. Keşfedin.
Yeni açık uçlu görev boyunca yaptığınız her şey oyununuzu ilerletir.

Paylaşımlı bir Dünya Keşfedin
Dünyanızı gerçek oyuncular doldursun. Günün zamanı, hava durumu ve mevsimler değiştiğinde, bunları oyunu oynayan herkes aynı anda deneyimler.

Güzel ve Tarihi Britanya'yı Keşfedin
Britanya'yı Hiç Böyle Görmediniz. Gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesen manzaraları Xbox One X ve Windows 10'da muhteşem doğal 4K ve HDR özelliklerde keşfedin.

• 1967 Sunbeam Tiger​
  • 1979 Talbot Sunbeam Lotus​
  • 2016 Porsche 911 GT3RS​
  • 2019 McLaren Senna​
  • Barrett-Jackson Car Pack​
  • Best of Bond Car Pack​
  • Car Pass​
  • Formula Drift Car Pack​
  • Fortune Island​
  • LEGO® Speed Champions​
  • Limited Edition Festival Jacket​
  • Mitsubishi Car Pack​
  • Treasure Map​
  • VIP​

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci:Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
Ekran Kartı:NVidia 650TI OR AMD R7 250x
Bellek: 8 GB
DirectX: DirectX 12
Boş Alan: 75 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya NVidia GTX 1060 3GB / AMD R9 290x veya AMD RX 470
Bellek:12 GB
DirectX: DirectX 12
Boş Alan: 75 GB

:pcoyunfragmani:

DİKKAT! Oyun sadece Windows 10 x64, yapı 1903 ve 1909'da çalışır.​

Windows 10'unuzda geliştirici modunun etkinleştirildiğinden emin olun​

Windows Defender, SalFisher47'den "AutoUWP Launcher" ı engeller​

Devre dışı bırakın veya yükleme klasörünü hariç tutma listesine ekleyin.​

Başlangıçta bilinmeyen bir dosya "FH4_AutoUWP.exe" hakkında bir mesaj görürseniz - antivirüs karantinasında arayın.​

Her ihtimale karşı, "Forza Horizon 4'ü yükle" masaüstünde ek etkinleştirme için bir kısayol mevcut.​

Oyun donarsa veya çökerse.​

Tableti kurduktan sonra, oyun Windows başlat menüsünde görünecektir​

Oyuna oradan ve masaüstü kısayolundan başlayabilirsiniz.​

ÖNEMLİ

MSI Afterburner ve RivaTuner gibi uygulamaları devre dışı bıraktığınızdan emin olun - oyun onlarla sağıklı bir şekilde çalışmıyor. - başlatıldığında çöküyor​

Masaüstü kısayolundan başlatmanız gerekmeyebilir. Launcher'ı etkinleştirmeyin. Virüslerden korkuyorsanız. Ancak virüs yok. sadece bir aldatmaca. Oyun kısayolundan Windows Başlat menüsünü başlatın.​

FH4 Boya ve Özelleştirme CRASH FIX
KURULUM
İndirdiğiniz cmd'yi oyuna girmeden önce çalıştırın ve öyle oyuna girin.
Test edilip öyle eklenmiştir.

Mega- Tıkla İndir

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
agalar şu oyunu kurup oynayabilen varsa bi yeşillendirsin aylardır uğraşıyorum birazda üşeniyorum oyun açılmadı hiç

Grkmoztrk

Torrent-Oyun.com
agalar şu oyunu kurup oynayabilen varsa bi yeşillendirsin aylardır uğraşıyorum birazda üşeniyorum oyun açılmadı hiç
Hocam hiç uğraşma bende oyun çıktığından beri uğraşıyorum bir kere bile açamadım bıraktım uğraşmayı. Hayatımda böyle lanet bir oyun görmedim.

kurt087

Torrent-Oyun.com
Açılacağını bilsem indiririmde muhtemelen açılmayacak o yüden devam :)

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
Elamigos surum kurmustum ılk cıkgıtında wın 10 surumu de 1903 e guncelledım calısmıyormus yoksa pc de kurulu hala canımskıldıgında oynarım lvl 110 dayım

Son düzenleme:
Ben indirdim Kurdum Açıldı . 2 yarış yaptım sıkıntı yok. türkce destekli . Yanlız 3 saate kuruldu

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Oyunun açılmaması demek ki sürüm yüzündenmiş çok saçma geliyor bana ya 1803 kullanıyorum maalesef.

Açamayanlar 10 liraya 15 liraya orjinal satanlar var sitelerde ben öyle alıp oynuyorum.Uğraşmayın

Her gün bir umut rdr 2 ve fifa 20 için bakıyorum Bu arada Forza Horizon 4 'ü bir zamanlar açıp oynamıştım, sonra silmiştim. Şimdi açamıyorum

IYI

Umutsuz durumlar yoktur umutsuz insanlar vardır!
Açamayanlar 10 liraya 15 liraya orjinal satanlar var sitelerde ben öyle alıp oynuyorum.Uğraşmayın
plati ru gibi yerler mi? Yani hesap veren siteler. Onlar değide key veren veya hesap bilgileriyle veren varsa yazar mısın hangi site olduğunu?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt