Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v 1.421.937.2 + DLCs] [RePack xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DİYOjEN

yardımcı olduysam teşekkürü eksik etmeyin
bu oyun windows 20 04 sürümünde oynanabilir mi

a.bsrn

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bende v1.416 sürümü var internette v1.421 güncellemesini bulamıyorum yardım edebilir misiniz?

LifeBurns

Biz kimseye bayılmıyoruz kimsede bizm için ölmesin
Beyler benim windows etkin değil sıkıntı yaratır mı :D

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Microsoft Store bağlanma olayı gelse tadından yenmez. Araç müzayedelerinden çok ucuza araba alabilir, binlerce araç tasarımdan birini hemen yükleyip oynayabilirdik. Gamepass ile oynadım ancak yarıda kalmıştı.

cinnahhh

Torrent-Oyun.com
Bu oyun AMD FX-8350 açarmı ekran kartı kurtarıyor fakat işlemcide kuşkulandım

By_UguR-X

Torrent-Oyun.com
İndirdim Saçma Sapan bir Hata Alıyorum Kurulumu Başlattığım Gibi
bir de 2004 Sürümünde Deneyen var mı acaba Çalışır mı acaba

sw1n3

Torrent-Oyun.com
Araba modifiye yaparken takılıp atması sorunu var nasıl düzelir bilgisi olan var mı acaba?

odellal

Torrent-Oyun.com
oyunu setup.exe'den mi yoksa setup1.exe'den mi yüklücez. Bir de Benim ekran kartım NVIDIA GEFORCE GTX 950M oyunu açar mı acaba?

odellal

Torrent-Oyun.com
Klavyeylede rahatça oynayabildiğiniz bir oyun fakat Gamepad ile çok daha fazla keyif alacağınız şüphesiz bir gerçektir. Oyunu ucuz yolla güvenilir olarak temin edebilirsiniz. Save dosyası kendi Outlook hesabınızda kaydediliyor. Sitelerden birisi Tiriniti ama öncelikle size önerim beğenip beğenmeyeceğinizi bu sürümü indirerek deneyiniz ve karar vermenizdir. Keyifli oyunlar dostlar. :)
şu Triniti dediğiniz site güvenilir mi?

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
ekşi sözlük'ten okudum da bu site ile ilgili şeyleri. Çalıntı hesap filan diyorlardı.
Ucuza hesap alıyorsan hele ki bonusları hediyemizdir tarzında bir ifade görüyorsan %100 çalıntıdır.
Kimse babasının hayrına vermez ucuza, seneler önce plati de yaygınlaşmıştı. 1 sene sonra bizim burada da başladılar kaçak hesap satmaya.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
ben bayadır 1.332.904.2 versıyonu kurulu ıdı pc de lvl 110 a geldım canım skıldıkca oynuyorum bu versıonun ozellıgı ne extra aracmı

RyuL

Seviye 1
Bende ki sürüm 1.397.978.2 ve oyunda bir çok arabayı modifiye ederken veya kaydederken oyundan atıyor. Çözümünü bilen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt