Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v 1.421.937.2 + DLCs] [RePack xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darryl Messer

Darryl Messer
Orijinal oyunda dahil, diğer ki sürümlerde hep oyunun açılış kısmında ki ibre de veya ilk girişte ki siyah ekranda atma sorunu yaşıyordum hiç bir hata vermeden öylece kapanıyordu orijinal oyunda dahi. bunda öyle bir sorun var mı acaba
Mikrofona izin ver demelisiniz Windows ayarlarından.

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Mikrofona izin ver demelisiniz Windows ayarlarından.
Dostum internette görüp denemediğim şey kalmadı ki senin dediğin de dahil çeşit çeşit sürümünü kurdum oyunun bir türlü çalışmadı ayrıca bilgisayar da daha 1 aylık sıfır her şey. en son bu sürümü indirip bir deniyecem bakalım

kaan1010

GT-R (R3X)
toyota supra var mı acaba yükleyenlerden bakıp cevap verirseniz çok teşekkür ederim

Grkmoztrk

Torrent-Oyun.com
Orijinal oyunda dahil, diğer ki sürümlerde hep oyunun açılış kısmında ki ibre de veya ilk girişte ki siyah ekranda atma sorunu yaşıyordum hiç bir hata vermeden öylece kapanıyordu orijinal oyunda dahi. bunda öyle bir sorun var mı acaba
Aynı şekilde denemediğim sürüm denemediğim yöntem kalmadı ama hata vermeden kapanıyor hep. Hayatımda böyle lanet bir oyun görmedim.

Dostum internette görüp denemediğim şey kalmadı ki senin dediğin de dahil çeşit çeşit sürümünü kurdum oyunun bir türlü çalışmadı ayrıca bilgisayar da daha 1 aylık sıfır her şey. en son bu sürümü indirip bir deniyecem bakalım
Aynı şekilde denemediğim sürüm denemediğim yöntem kalmadı ama hata vermeden kapanıyor hep. Hayatımda böyle lanet bir oyun görmedim.
O başlangıçta kalma sorunu windows sürümüyle alakalı benimde başıma gelmişti sürümü 1903 yapınca düzelmişti

DİYOjEN

yardımcı olduysam teşekkürü eksik etmeyin
20 04 sürümünde çalışır mı ?

NothinG_ELSe

En büyük servet itibardır !!!
Dostum aynı sorunu bende yaşadım bütün sürümleri denedim yok olmuyor. Bunu sen denersen bir zahmet bilgilendir bizde boşuna indirmeyelim.
Not: Bazıları yeni kullanıcı açıp deneyin yazmış guest gibi bir dene istersen ! oyunu sildigim için malesef ben deneyemedim.

erdigkten

Torrent-Oyun.com
şu oyunu bi türlü oynuyamadım hangi sürüm sağlam hangisini indireyim veya indirdikden sonra kurulum nasıl olcak hiçbişe bilmiyorum bilen varmı bunları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt