Forza Horizon 4: Ultimate Edition [v 1.421.937.2 + DLCs] [RePack xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Forza Horizon 4: Ultimate Edition [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 57.7 GB

:pccikistarihi: 18.06.2020

:pcnot: v 1.421.937.2

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

450'den Fazla Arabayı Toplayın
100'den fazla lisanslı üretici de dahil olmak üzere şimdiye kadarki en geniş ve en çeşitli Horizon araba listesinin keyfini çıkarın.

Yarışın. Becerilerinizi Gösterin. Yaratın. Keşfedin.
Yeni açık uçlu görev boyunca yaptığınız her şey oyununuzu ilerletir.

Paylaşımlı bir Dünya Keşfedin
Dünyanızı gerçek oyuncular doldursun. Günün zamanı, hava durumu ve mevsimler değiştiğinde, bunları oyunu oynayan herkes aynı anda deneyimler.

Güzel ve Tarihi Britanya'yı Keşfedin
Britanya'yı Hiç Böyle Görmediniz. Gölleri, vadileri, kaleleri ve nefes kesen manzaraları Xbox One X ve Windows 10'da muhteşem doğal 4K ve HDR özelliklerde keşfedin.

• 1967 Sunbeam Tiger​
  • 1979 Talbot Sunbeam Lotus​
  • 2016 Porsche 911 GT3RS​
  • 2019 McLaren Senna​
  • Barrett-Jackson Car Pack​
  • Best of Bond Car Pack​
  • Car Pass​
  • Formula Drift Car Pack​
  • Fortune Island​
  • LEGO® Speed Champions​
  • Limited Edition Festival Jacket​
  • Mitsubishi Car Pack​
  • Treasure Map​
  • VIP​

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci:Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz
Ekran Kartı:NVidia 650TI OR AMD R7 250x
Bellek: 8 GB
DirectX: DirectX 12
Boş Alan: 75 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya NVidia GTX 1060 3GB / AMD R9 290x veya AMD RX 470
Bellek:12 GB
DirectX: DirectX 12
Boş Alan: 75 GB

:pcoyunfragmani:

DİKKAT! Oyun sadece Windows 10 x64, yapı 1903 ve 1909'da çalışır.
Windows 10'unuzda geliştirici modunun etkinleştirildiğinden emin olun
Windows Defender, SalFisher47'den "AutoUWP Launcher" ı engeller
Devre dışı bırakın veya yükleme klasörünü hariç tutma listesine ekleyin.
Başlangıçta bilinmeyen bir dosya "FH4_AutoUWP.exe" hakkında bir mesaj görürseniz - antivirüs karantinasında arayın.
Her ihtimale karşı, "Forza Horizon 4'ü yükle" masaüstünde ek etkinleştirme için bir kısayol mevcut.
Oyun donarsa veya çökerse.
Tableti kurduktan sonra, oyun Windows başlat menüsünde görünecektir
Oyuna oradan ve masaüstü kısayolundan başlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ

MSI Afterburner ve RivaTuner gibi uygulamaları devre dışı bıraktığınızdan emin olun - oyun onlarla sağıklı bir şekilde çalışmıyor. - başlatıldığında çöküyor
Masaüstü kısayolundan başlatmanız gerekmeyebilir. Launcher'ı etkinleştirmeyin. Virüslerden korkuyorsanız. Ancak virüs yok. sadece bir aldatmaca. Oyun kısayolundan Windows Başlat menüsünü başlatın.

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

KermMREyiz

Kaderde varsa üzülmek neye yarar büzülmek :D
x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1903 2020-01 Güncelleştirmesi (KB4497165)
Şuanda bu yüklü sorun çıkartırmı

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1903 2020-01 Güncelleştirmesi (KB4497165)
Şuanda bu yüklü sorun çıkartırmı
sorun çıkarmaz bende aynı update var tek sıkıntı araba modifiye ederken oyundan atıyor çözemedim bir türlü.

eylül

Maksimum Östrojen
Bende by xatab sürümü var yaklaşık 3 aydır. Bu daha mı güncel?

Bu arada oynayacak o kadar çok oyun var ki, buna sıra gelmedi. new vegas'a sarmıştım en son.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
sürüm 2004 te çalışma ihtimali var mı ? bende fitgirl eski sürümü vardı 2004 güncellemesi sonrası oyun bozulmuştu bunu çalıştırabilir miyim acaba?

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Öncelikle emeği için @yasinakbulutTR teşekkür ediyorum

7 Saate inmiş olacaktır, kurulumunu yapıp sizlere gerekli bilgiyi vereceğim.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu oyunu ultrada oynayabilirmiyim
1660ti rahatlıkla açacaktır şüphen olmasın ben gtx 1060la bile çok yüksek ayarlarda oynuyordum 1660ti full hd için en iyilerden sorun yaşamazsın yalnız 2004 windows güncellemesini yaptıysan oyun çalışmayacaktır

Bugun sitenizden 3 oyunu yüklüyorum ^^ ne kadar teşekkür etsem az. Ama türkçe yama yükleyecegim derken bilgisayar takla atiyordu az daha :)

Darryl Messer

Darryl Messer
Klavyeylede rahatça oynayabildiğiniz bir oyun fakat Gamepad ile çok daha fazla keyif alacağınız şüphesiz bir gerçektir. Oyunu ucuz yolla güvenilir olarak temin edebilirsiniz. Save dosyası kendi Outlook hesabınızda kaydediliyor. Sitelerden birisi Tiriniti ama öncelikle size önerim beğenip beğenmeyeceğinizi bu sürümü indirerek deneyiniz ve karar vermenizdir. Keyifli oyunlar dostlar. :)

kzy

Seviye 1
1660ti rahatlıkla açacaktır şüphen olmasın ben gtx 1060la bile çok yüksek ayarlarda oynuyordum 1660ti full hd için en iyilerden sorun yaşamazsın yalnız 2004 windows güncellemesini yaptıysan oyun çalışmayacaktır
windows 10 pro kullanıyorum yorumun için teşekürler.

Klavyeylede rahatça oynayabildiğiniz bir oyun fakat Gamepad ile çok daha fazla keyif alacağınız şüphesiz bir gerçektir. Oyunu ucuz yolla güvenilir olarak temin edebilirsiniz. Save dosyası kendi Outlook hesabınızda kaydediliyor. Sitelerden birisi Tiriniti ama öncelikle size önerim beğenip beğenmeyeceğinizi bu sürümü indirerek deneyiniz ve karar vermenizdir. Keyifli oyunlar dostlar. :)
Split screen gibi offline coop seçenekleri var mı ?

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Orijinal oyunda dahil, diğer ki sürümlerde hep oyunun açılış kısmında ki ibre de veya ilk girişte ki siyah ekranda atma sorunu yaşıyordum hiç bir hata vermeden öylece kapanıyordu orijinal oyunda dahi. bunda öyle bir sorun var mı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt