Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Çok da şaşırmamak lazım aslında.Yine bu 2004'te miydi neydi, Logitech F710 gamepad'lerin çalışmama sorunu vardı.Düşün, sırf bu yüzden gamepad alanlar bile oldu. :)
İleride dönüceğim heralde 1909 versiyona 0 format atarak.

2004 versiyonda tıkır tıkır çalışıyordu da çok dolu ve bilgisayarda virüs var diye şüpheleniyorum.

Uykudan uyandırınca 1 2 saniye savsaklıyor ondan sonra tıklağım şey sonradan geliyor falan.

1909 dan hiç geçmiycektik aslında 4 4 lük yenilikte yoktu zaten.

Gamepad uyuşmazlığı var denildiğinde yüklemiştim ben 2004 ü ama kullanmıyorum diye bişey olmaz dedim.

Forza horizon 4 ve 3 e ilgim yoktu sonradan dedim gamepad falan olsa da oynasak ama yok dedim oynamayalım.

Sonra karar değiştirdim normal oynarız dedik.

Bir bakıyoruz 2004 versiyona uyumlu değil çalışmıyor.

O an anladım 1-0 geriden başladığımızı ve 1909 un önemini.

Update olayını ne yapsak ne etsek o da kapanmıyor ayar ediyor beni.

Sülük gibi yapışıyor arkadaş illa güncelliycek birde arka planda sinsi sinsi yapıyor.

Oyun oynuyorum fps düşürüyor az vurmadım makineye bundan ötürü meğersem updateymiş sebebi.

Boşuna vurmuşuz zamanında üzüldüm emektara vursam bile trip atmadı bana :D:D.

Hala yolumuz aynı makine ile devam ediyor.

Yeni oyunları LOW MEDİUM oynatıyor garibim 15-20-30 fps.:cool::cool:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
İleride dönüceğim heralde 1909 versiyona 0 format atarak.

2004 versiyonda tıkır tıkır çalışıyordu da çok dolu ve bilgisayarda virüs var diye şüpheleniyorum.

Uykudan uyandırınca 1 2 saniye savsaklıyor ondan sonra tıklağım şey sonradan geliyor falan.

1909 dan hiç geçmiycektik aslında 4 4 lük yenilikte yoktu zaten.

Gamepad uyuşmazlığı var denildiğinde yüklemiştim ben 2004 ü ama kullanmıyorum diye bişey olmaz dedim.

Forza horizon 4 ve 3 e ilgim yoktu sonradan dedim gamepad falan olsa da oynasak ama yok dedim oynamayalım.

Sonra karar değiştirdim normal oynarız dedik.

Bir bakıyoruz 2004 versiyona uyumlu değil çalışmıyor.

O an anladım 1-0 geriden başladığımızı ve 1909 un önemini.

Update olayını ne yapsak ne etsek o da kapanmıyor ayar ediyor beni.

Sülük gibi yapışıyor arkadaş illa güncelliycek birde arka planda sinsi sinsi yapıyor.

Oyun oynuyorum fps düşürüyor az vurmadım makineye bundan ötürü meğersem updateymiş sebebi.

Boşuna vurmuşuz zamanında üzüldüm emektara vursam bile trip atmadı bana :D:D.

Hala yolumuz aynı makine ile devam ediyor.

Yeni oyunları LOW MEDİUM oynatıyor garibim 15-20-30 fps.:cool::cool:
Bu arada gamepad sorununu çözen bir yol vardı, forumda bir arkadaş paylaşmıştı.Lazımsa arayıp bulayım.

cLoSse

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar win10 un yeni sürümlerinde çalışan bi crack olursa lütfen haberdar eder misiniz?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaşlar win10 un yeni sürümlerinde çalışan bi crack olursa lütfen haberdar eder misiniz?
Çıkarsa buraya yazarız, mesajın burda bulunduğu için sana bildirim de gelir büyük ihtimalle.Gelmezse bile (hata olabiliyor) arada bir burayı kontrol edersin artık.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Bende
Çok da şaşırmamak lazım aslında.Yine bu 2004'te miydi neydi, Logitech F710 gamepad'lerin çalışmama sorunu vardı.Düşün, sırf bu yüzden gamepad alanlar bile oldu. :)
Benden bahsediyorsunuz :) konu bile açmıştım o dönem. Pusat alıp kurtulmuştum o dönem bu sorundan. Sonra ama düzeldi bu sorun. Şu an logitech i de kullanabiliyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bende

Benden bahsediyorsunuz :) konu bile açmıştım o dönem. Pusat alıp kurtulmuştum o dönem bu sorundan. Sonra ama düzeldi bu sorun. Şu an logitech i de kullanabiliyorum.
Aynen hocam sizden bahsediyordum. ;D
@kanfur nikli arkadaş da bu sorundan muzdaripti.Gamepad aldı mı bilmiyorum ama çözüm önerisi sunduğu bir konusu vardı diye hatırlıyorum.

Bu arada gamepad sorununu çözen bir yol vardı, forumda bir arkadaş paylaşmıştı.Lazımsa arayıp bulayım.
Yok gamepad kullanmıyorum ben.
Paso klavye ets 2 bile direksiyonsuz klavye ile çile çeke çeke oynadım.
Forza fıss gelirdi de işte çalışmıyor maalesef şimdi forza içinde format atmak saçma geliyor bana açıkcası.
Bi hantallaşmadan dolayı atarım diyorum belki fırsattan istifade forza oynarız.
Neyse zamanı gelince bakarız ona.
Gamepad olayı içinde düşünmen yeter teşekkür ederim o konu hakkında.
Neyse laf kalabalığı yapmayayım ben daha fazla:D:D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Yok gamepad kullanmıyorum ben.
Paso klavye ets 2 bile direksiyonsuz klavye ile çile çeke çeke oynadım.
Forza fıss gelirdi de işte çalışmıyor maalesef şimdi forza içinde format atmak saçma geliyor bana açıkcası.
Bi hantallaşmadan dolayı atarım diyorum belki fırsattan istifade forza oynarız.
Neyse zamanı gelince bakarız ona.
Gamepad olayı içinde düşünmen yeter teşekkür ederim o konu hakkında.
Neyse laf kalabalığı yapmayayım ben daha fazla:D:D
Estağfurullah ne laf kalabalığı dostum, isteyen istediği yorumu yapabilir.Konu Forza diye illa Forza'dan bahsetmek zorunda değiliz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Konuyu takip eden arkadaşlara bildirim gidiyor ya o yüzden.
Sövmesinler sonra diye :D:D
Yok dostum, sövecek bir durum yok ki ortada.Konudan crack haberi bekleyen varsa şimdiden söyleyeyim crack haberleri burdan paylaşılmıyor boşuna beklemesinler.Yakın zamanda da 2004 için crack çıkmaz bence.

Yok dostum, sövecek bir durum yok ki ortada.Konudan crack haberi bekleyen varsa şimdiden söyleyeyim crack haberleri burdan paylaşılmıyor boşuna beklemesinler.Yakın zamanda da 2004 için crack çıkmaz bence.
Çıkmaz crack falan kaç gün sonra kırdılar zor bela da güncel crack sunucaklar.
Başka oyunlar beklemedeyiz önceden yapmıştım bi hata şimdi yapmak istemiyorum o hatayı.
İndirimde dlc ile aldığım AC ODYSSEY aldıktan hemen hemen 1 hafta sonra empress tarafından dlc leriyle beraber kırılmıştı.
Üstüne ödülleri de kapatmışlar gözükmüyor oyunda. Ne güzel exp u play coin kasıyorduk .
İleride kullanırdık hiç yoktan indirim vs şeyler için.
Valhalla bi çıktı kalmadı odyssey de bişi belki düzelir ileride yeni sisteme geçiyormuş ya.
Birde Animus u da beklemekten zaten yeteri kadar zaman kaybettik oynayamadık.
Yama çıktı bug oldu bilmem ne.
Valhalla için beklemiycez Translate yama çıktı bile :D:D

DJ_DISCO

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunun 48 gb sürümünü indirdim. Oyun açılır gibi yapıp açılmamakta ne yapmam lazım ?

DJ_DISCO

Torrent-Oyun.com
2004 müş açılmaz heralde dimi boşuna ugraşmayayım. Orjinal alsamdamı açılmaz Gamepass la ?

2004 müş açılmaz heralde dimi boşuna ugraşmayayım. Orjinal alsamdamı açılmaz Gamepass la ?
2004 te açılmıyor maalesef.
Orjinal oyun için bişi diyemem gamepass alın deneyin diycemde boşuna para verip çalışmazsa çöp olucaktır para.
Şöyle bişi var biraz araştır googleden farklı sitelerden orjinal oyunda da çalışmıyor diyenler baya bir fazla gözlemlediğim kadarıyla çalıştıran da var tabi çalışmayanlar daha ağır basıyor.
Şansına kalmış bişi denemedim hiç daha önce kesinliği yok ona göre karar verin.
İmkanınız varsa 1903-1909 sürümlerinde çalışıyor dönebilirseniz dönün.
İmkanınız yoksa 0 format atman lazım değer mi değmez mi orası da sana kalmış birşey.

arkadaşlar merhaba. oyunu kurdum söylenen ayarları yaptım fakat oyunu daha açılmadan masaüstüne atıyor.bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt