Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
gelen son windows update inden sonra oyun bende de bozuldu önceden oynayıp ta son güncellemeden sonra oynayamayanlar varsa sebep bu son güncelleme oyunu bozuyor hatta 2004 sürümü bende farklı hatalara da yol açtı bazı oyunlarda da fps düşüşü ve takılmalar yaşıyorum son güncellemeyi önermiyorum kurmayın

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Son zamanlarda iyice FH4 hataları ile ilgili yöntem denedim. İlginçtir ki daha önce farklı bir kullanıcı oturumu ile denediğim halde gri ekran verirdi ama bu kez olmadı öyle bir hata. Şu an farklı bir kullanıcı oturumundan sorunsuz oynamaya başladım. Microsoft resmen herkesi şansıyla baş başa bırakmış. :D
cidden neden böle oluyo bende anlamıyorum... tamamen şansa oynuyoruz... bi şeyler çakışıyo belli ki ama neden ve nasıl bilinmiyo bu arada bende pc de ikinci bi oturum açtım kullanııcı olarak sonra kapattım onu bu sefer ilk açtığım admin gibi gözüktü sanırım sonra temviewer yüklemeye çalıştım ama hata verdi bi daha denemedim şu anda giremiyorum sanırım :) team e

BY_MiCRo

Torrent-Oyun.com
Herkez sorunlu yazmış yorumları okumadan indirdim ama hiç sorun yaşamadım geliştiriciyi bir tek açtım onun dısında kurulumla ilgili yazılanları bile yapmadım direk çalıştı ve sorunsuz oynuyorum

repack sürümünü indirdim, geliştirici modunu açtım ve çalıştırdım, şu anda oynuyorum, çalışmayanlarda farklı bir sorun var sanırım, yükleyenin eline sağlık

Simon87

Torrent-Oyun.com
ben windwosu orijinal kullanıyorum şuan son sürüm 2004 yüklü oyun çalışmıyor ne yapmam lazım

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
ben windwosu orijinal kullanıyorum şuan son sürüm 2004 yüklü oyun çalışmıyor ne yapmam lazım
Tam olarak aldığın bir hata var mı ?
Yoksa oyun tepkisiz mi kalıyor ?

Not : "Oyunu indirip kurmadım fakat çözmeye yardımcı olmaya çalışırım."

Simon87

Torrent-Oyun.com
Tam olarak aldığın bir hata var mı ?
Yoksa oyun tepkisiz mi kalıyor ?

Not : "Oyunu indirip kurmadım fakat çözmeye yardımcı olmaya çalışırım."
kurdum başlat menüsünden simgesine tıklıyom forza penceresi açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor hemen bende bişe anlamadım 40 yılda bir oynuyalım dedik :)

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
kurdum başlat menüsünden simgesine tıklıyom forza penceresi açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor hemen bende bişe anlamadım 40 yılda bir oynuyalım dedik :)
Bazı yerlede MSI Afterburner / RiviaTuner programlarını kapattığınız zaman düzeldiği söylenmiş.

egmen39

Torrent-Oyun.com
Aynı sıkıntı bende de var çözüm bulabilen varsa yardımcı olur musunuz :D

Bazı yerlede MSI Afterburner / RiviaTuner programlarını kapattığınız zaman düzeldiği söylenmiş.
Win 10 2004 sürümü yüzünden oluşuyor oyunun çökme sebebi başlat yapıyosun 5 saniye geçmeden kapatıyor kendisini. Orjinal oyunda çözüldüğünü söyleyen var ama doğruluğu belirsiz. Bende indirip silmek zorunda kaldım yorumlara bakmadığım için

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt