Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ben buradaki LOOTBOX sürümünü indirmiştim. Sürümüm v1.332.904.2. Yükleyebileceğim yeni dlc varsa özelden atabilir misiniz?

Gönüldaş

Torrent-Oyun.com
Şu oyunun hatalarını adam akıllı çöze bilecek yok mu? Forza Horizon 4 [FitGirl Repack] sürüöünü indirdim çalışmadı. Farklı Forza Horizon 4 sürümü var mı sorunsuz çalışacak? Windows sürümü 2004
fitgirl repacki indirdim kurdum ancak oyun açılmıyor fh4 klasöründeki Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe yi çalıştırıyorum önce eksik dll hataları veriyordu tüm dllleri attım şimdide 0xc00007b hatası alıyorum o kadar indirdik oyunu oynayamak üzer açıkçası yardım edermisiniz

edit: start menüsünden açıncada pencere modunda ekran geliyor sonra hiçbirşey olmadan geri kapanıyor
Oyunun hatasını çöze bildiniz mi?

Son düzenleme:

TheFafu

Apple Developer
buradan indirdiğimiz oyunun savesini orjinal oyunda kullanabilir miyiz nasıl olur ?
Edit: Cevap vermeyen herkese çok teşekkür ederim. Kendi cevabımı buldum kullanamıyormuşuz.

Son düzenleme:

volkan345

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ügraşmayin bende denedim sinir olup gibi oyunu satın aldım 130tl ye gidip sizden alın bence uğraşmaya değmez

DeaD16

Torrent-Oyun.com
ben şuan da oyunun repack sürümünü indiriyorum oyunun kurulumunda yapmam gereken bir şey var mı. Oyun kurulumu açıklaması LOOTBOX sürümü için gerekli sanırım.

Oyun çok sağlam çalışıyor. Aldığım tek hata ilk açılışta entera basınca kapanıyordu. Onu da windows kullanıcı adını değiştirerek hallettim. Türkçe karakter olmayacak isminizde. pchocası'nda anlatıldığı gibi kullanıcı adımı değiştirdim.İYi oyunlar

ViyanWarrior

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar hiç uğraşmayın oyun şuan indirimde 130 tl gidin alın kafanız rahat olsun
Orijinal aldım. Gri ekran hatası verip sürekli oyundan atıyordu. Ben de korsan sürüm peşine düştüm. Korsan sürümde de gri ekran hatası aldım. Bu gri ekran hatası Forza Horizon 3'ten bu yana var ve Microsoft hiç oralı bile olmuyor.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Orijinal aldım. Gri ekran hatası verip sürekli oyundan atıyordu. Ben de korsan sürüm peşine düştüm. Korsan sürümde de gri ekran hatası aldım. Bu gri ekran hatası Forza Horizon 3'ten bu yana var ve Microsoft hiç oralı bile olmuyor.
bu oyunu ortalama 1 yıldır yüklemeye çalışıyorum geçen hafta denedim yine bu sefer oldu ama dersen ki nasıl yaptın pek bi bilgim sadece windows defender muhabbetinin tamamen kapalı olduğundan emin ol... pc yi kapatıp açınca o yine kendiiliğinden açılıyo haberin olsun büyük ihtimalle sorun defender dan kaynaklanıyo... bide koruma geçmisinden tehditlere bak ordan setup dosyasını virüs olarak algılıyo onu tekrar yükle bide öle dene ama kesin çözüm olduğunu sanmıyorum çünkü uyuz etmişti oyun beni... şu anki işlemcim amd ryzen 5 3600x eski işlemcim fx işlemciydi nfs işlemci seçiyo bu da seçiyo olabilir fx işlemcilerde çalışmıyo olabilir ama bu da tamamen benim teorim :)

ViyanWarrior

Torrent-Oyun.com
bu oyunu ortalama 1 yıldır yüklemeye çalışıyorum geçen hafta denedim yine bu sefer oldu ama dersen ki nasıl yaptın pek bi bilgim sadece windows defender muhabbetinin tamamen kapalı olduğundan emin ol... pc yi kapatıp açınca o yine kendiiliğinden açılıyo haberin olsun büyük ihtimalle sorun defender dan kaynaklanıyo... bide koruma geçmisinden tehditlere bak ordan setup dosyasını virüs olarak algılıyo onu tekrar yükle bide öle dene ama kesin çözüm olduğunu sanmıyorum çünkü uyuz etmişti oyun beni... şu anki işlemcim amd ryzen 5 3600x eski işlemcim fx işlemciydi nfs işlemci seçiyo bu da seçiyo olabilir fx işlemcilerde çalışmıyo olabilir ama bu da tamamen benim teorim :)
i7 9700F ve RTX2060 Super var bende. Ayrıca PC toplama değil. MSI Trident A model. Hiçbir oyunda sorun yaşamadım ama Forza Horizon 4'de gelince deliye dönüyorum. Denemediğim çözüm yöntemi kalmadı. Kullanıcı hesabı değişitme, Defender'ı kapatma, onu bunu güncelleme falanlar filanlar. En son Windows'u 2004 sürümüne yükselttim. Aynı tas aynı hamam. Bilimin yetersiz kaldığı yerde mucize bekliyorum artık. :D

Yiğitcan Akman

Torrent-Oyun.com
i7 9700F ve RTX2060 Super var bende. Ayrıca PC toplama değil. MSI Trident A model. Hiçbir oyunda sorun yaşamadım ama Forza Horizon 4'de gelince deliye dönüyorum. Denemediğim çözüm yöntemi kalmadı. Kullanıcı hesabı değişitme, Defender'ı kapatma, onu bunu güncelleme falanlar filanlar. En son Windows'u 2004 sürümüne yükselttim. Aynı tas aynı hamam. Bilimin yetersiz kaldığı yerde mucize bekliyorum artık. :D
dostum bence hiç uğraşma indirimleri bekle satın al benim denemediğim şey kalmadı ama açamadım fh3 ü açmıştım zamanında onda da takılma problemleri yaşıyordum bu oyun nedense düzgün bi şekilde kırılamıyor

ViyanWarrior

Torrent-Oyun.com
dostum bence hiç uğraşma indirimleri bekle satın al benim denemediğim şey kalmadı ama açamadım fh3 ü açmıştım zamanında onda da takılma problemleri yaşıyordum bu oyun nedense düzgün bi şekilde kırılamıyor
Oyunu zaten satın aldım. Şu an orijinal oyunum o hatayı veriyor. Ben de korsan indirip belki hatasız oynarım diyordum ama oyundan atıyor korsanı da. Şu gri ekran verip oyundan atma hatasını dünyada çözebilen insan yok ya.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Oyunu zaten satın aldım. Şu an orijinal oyunum o hatayı veriyor. Ben de korsan indirip belki hatasız oynarım diyordum ama oyundan atıyor korsanı da. Şu gri ekran verip oyundan atma hatasını dünyada çözebilen insan yok ya.
orjinal alıp da hata olanı da sende duydum... bende 1 yıldır ortalama yüklemeye çalıştım sonra vazgeçtim iyice sinir oluyodum zaten oyunu yüklerken beklediğin 4 saat yalan oluyo :)) sonra sistemimi değiştirdim harddisk olarak ssd aldım diğer parçaları da yeniledim şimdide ortalama 1,5-2 saatte kurdu ve nasıl olduysa çalıştı ama dersen ki nasıl yaptın inan bilmiyorum daha önce yapıp da olmuyodu şimdide aynı şekilde yaptım ama bu sefer oldu gariptir önce denedim olmamıştı ama ikinci denememde oldu :) çok garip gerçekten farklı bi oyun kurulum anlamında pardon kurulamama :)

ViyanWarrior

Torrent-Oyun.com
orjinal alıp da hata olanı da sende duydum... bende 1 yıldır ortalama yüklemeye çalıştım sonra vazgeçtim iyice sinir oluyodum zaten oyunu yüklerken beklediğin 4 saat yalan oluyo :)) sonra sistemimi değiştirdim harddisk olarak ssd aldım diğer parçaları da yeniledim şimdide ortalama 1,5-2 saatte kurdu ve nasıl olduysa çalıştı ama dersen ki nasıl yaptın inan bilmiyorum daha önce yapıp da olmuyodu şimdide aynı şekilde yaptım ama bu sefer oldu gariptir önce denedim olmamıştı ama ikinci denememde oldu :) çok garip gerçekten farklı bi oyun kurulum anlamında pardon kurulamama :)
Son zamanlarda iyice FH4 hataları ile ilgili yöntem denedim. İlginçtir ki daha önce farklı bir kullanıcı oturumu ile denediğim halde gri ekran verirdi ama bu kez olmadı öyle bir hata. Şu an farklı bir kullanıcı oturumundan sorunsuz oynamaya başladım. Microsoft resmen herkesi şansıyla baş başa bırakmış. :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt