Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
oyun çalışmıyor o kadar yükledim kurdum taşıdım ettim dlleri yükledim power shellmidir nedir kaldım orda exede naçılmıyor bi türlü açıklmada yetersizboşu boşuna 90 küsür 92 gb indirdim yazık

başlat / ayar / güncelleştirme / geliştiriciler için / geliştirici modunu aç.

sonra forza oyununun olduğu genel klasörlerin içine girerek CTRL ye basılı tutup boş bi bölgede sağ tıklayın powershell aç seçeneği çıkmış olcak. ( yenı klasor oluşturmak gibi sadece ekstradan ctrl basılı tutucaksın )

sonra zaten bu sayfanın başında verılen kodları sadece ctrl v ıle yapıstırıcaksın ekrana ve enter dıyeceksın. o kadar

PS E:\İNDİRİLENLER\Forza.Horizon.4.Ultimate.Edition-LOOTBOX\FH4> Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CFF, Bu uygulamayı yüklemek için bir Windows geliştirici lisan
sı veya dışarıdan yükleme olanağı olan bir sistem gerekir. Package Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe with Windows Store origin cannot be sideloaded or inst alled using developer mode option. NOTE: For additional information, look for [ActivityId] 1c5a660d-fb6a-0005-d7ff-5b1c6afbd501 in the Event Log or use th e command line Get-AppPackageLog -ActivityID 1c5a660d-fb6a-0005-d7ff-5b1c6afbd501
At line:1 char:1
+ Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : NotSpecified: (E:\İNDİRİLENLER...ppxManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception
+ FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

poweshellde bu hatayı alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

PS E:\İNDİRİLENLER\Forza.Horizon.4.Ultimate.Edition-LOOTBOX\FH4> Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CFF, Bu uygulamayı yüklemek için bir Windows geliştirici lisan
sı veya dışarıdan yükleme olanağı olan bir sistem gerekir. Package Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe with Windows Store origin cannot be sideloaded or inst alled using developer mode option. NOTE: For additional information, look for [ActivityId] 1c5a660d-fb6a-0005-d7ff-5b1c6afbd501 in the Event Log or use th e command line Get-AppPackageLog -ActivityID 1c5a660d-fb6a-0005-d7ff-5b1c6afbd501
At line:1 char:1
+ Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : NotSpecified: (E:\İNDİRİLENLER...ppxManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception
+ FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

poweshellde bu hatayı alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Sıkıntılı mısın ? mesajından bir önceki mesaj benim mesajım ve bununla alakalı. bir arkadaşda aynı hatayı almış. okuyup uygularsan yararı olur !

fitgirl repacki indirdim kurdum ancak oyun açılmıyor fh4 klasöründeki Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe yi çalıştırıyorum önce eksik dll hataları veriyordu tüm dllleri attım şimdide 0xc00007b hatası alıyorum o kadar indirdik oyunu oynayamak üzer açıkçası yardım edermisiniz

edit: start menüsünden açıncada pencere modunda ekran geliyor sonra hiçbirşey olmadan geri kapanıyor

Son düzenleme:
Oyun Windows 10 2004 sürümünde açılmadı bende de. Sanırım optimizasyon sorunları bitmeyecek. 1903 1909 gibi sürümlerde oynayabildim. Kurulumu ve visualı düzgün yaptığınız sürece hiçbir sıkıntı yok. Youtube dan izleyin yabancı kaynakları da.

Oyun Windows 10 2004 sürümünde açılmadı bende de. Sanırım optimizasyon sorunları bitmeyecek. 1903 1909 gibi sürümlerde oynayabildim. Kurulumu ve visualı düzgün yaptığınız sürece hiçbir sıkıntı yok. Youtube dan izleyin yabancı kaynakları da.
2004 sürümünde çalışmıyor mu oyun ? illa sürüm mü düşelim

Setup.exe'yi kurduktan sonra direk oyuna girdim aralalıksız 1 saat oynadım sonra çık gir yaptım oyun sorunsuz çalışıyor. Nasıl olabilir bu hiçbir şey yapmadan oyun sorunsuz çalışıyor.

TheFafu

Apple Developer
Oyunda bir araç aldıktan sonra kayıt ediliyor lütfen sisteminizi kapatmayın yazısı çıkıyor o esnada yuvarlak şey dönerken oyun gri ekran verip kapanıyor. Aynı şekilde eğer bir aracı yükseltmek istersem yükseltmeye girdiğimde solda tasarım merkezi var oradaki yuvarlak şey dönerken oyun gri ekran verip kapanıyor. Birde karakteri özelleştire girdiğimde kıyafetleri filan değiştirdikten sonra oyun kayıt ediliyor sistemi kapatmayınız çıkıyor o esnada gri ekran verip kapanıyor Sadece bu 3 yerde oluyor çözüm bilen var mı ? Oyuna geri girdiğimde aldığım araba garajımda, yaptığım modifiye arabanın üstünde veya giydiğim yeni kıyafetler üzerimde oluyor.

ademguler159

Torrent-Oyun.com
beyler her denileni harfi harfine doğru ve sorunsuz yapmama ragmen hata bile almama ragmen oyunu başlat menüsünde açtığımda ilk tıklatığım anda açılan forza horizon pencerini bi görünüp hemen kapanıyo lootbox sürümünü indirdim bu ara 89muydu neydi gb olan indirdim sorun ne olabilir windows sürümümde 1909 güncellemeleri dahil yaptım

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Evet ben de o konumdayım şuan. 1909da açmıştı bende . 2004de açmıyor. direk 80gblık surumde açmıştı.
valla o 80 gb lik sürümü silmdim 40 gb miydi neydi o sürümü indirip mevburen kurulum eziyetini bekletim 4 vey saaatte kurdu ayarladı oyun sorunsuz açıldı sürüm 1909 benim

Şimdi 85liği buradan indirdim. bu sürümde her işlem tek tek yapılıyormuş. yani klasotlerdekı dosyaları silmek lootbox klasorundekılerı F4H klasorune kopyalama ws ws . sonuç olarak yaptım powershell yükledi sıkıntı yok lakin BİR DAKİKA O DA NE ?

Oyuna tıklıyorum , küçük pencerede forza kapağı geliyor ve hemen oyun kapatıyor kendini !!!

***** EDİT : Neyse kaldırdım. xatab repeck yükledim. Aynı . kapanıyor direk SİLİYORUM. SÜRÜM 2004

*** Şimdi fitgirl repack yükleyecegım.

edit : %22.2 de kaldı 20 saate yakındır. Özelliklerden yuklenen dosya boyutunda da degısme olmuyor bit olarak dahi. yuklemedı sınırlendım ıptal ettım sıldım. SSD 500 / 500 var.

** edit 2 : Forumlarda araştırdım. Takılma olmaması için setup başlangıcındakı 2GB lık sınırı işaretlemek lazımmış. Öyle deneyip dönüş yapacağım yeniden.

Son düzenleme:

metoboy35

Torrent-Oyun.com
windows 1909 sürümüm. sıkıntı yaşar mıyım ? daha önce 90 gb indirmiştim yüklenmemişti

Ben Forza fitgirl indirdim windows güncelleştirdim 1909 oldu sonra kurdum kurduktan sonra bi siteye attı forza nın tüm pencereleri kapandı tekrar giriş yaptığımda forza açılıyor 3 saniye sonra geri kapanıyor yönetici olarak çalıştırdığım zaman adminastor launcher geliyor prees eny key countine yazıyor enter tuşuna basıyorum oda gidiyor virüs programı herşey kapalı durumda

grknkskn1903

Torrent-Oyun.com
Ben Forza fitgirl indirdim windows güncelleştirdim 1909 oldu sonra kurdum kurduktan sonra bi siteye attı forza nın tüm pencereleri kapandı tekrar giriş yaptığımda forza açılıyor 3 saniye sonra geri kapanıyor yönetici olarak çalıştırdığım zaman adminastor launcher geliyor prees eny key countine yazıyor enter tuşuna basıyorum oda gidiyor virüs programı herşey kapalı durumda

kardeşim windows defender kapa res at düzelir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt