Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Forza Horizon 4 Ultimate Edition [Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC​

:pcindirmeturu: Torrent
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcsurum: Repack
:pccrack: Mevcut
:pcboyut: 42 GB
:pccikistarihi: 26 Mayıs 2017
:pcnot: Oyunun v1.332.904.2 sürümüdür. Tüm DLC'leri içerir. 64 bit işletim sistemi şarttır.
:pcnot: Oyunun LOOTBOX sürümü eklenmiştir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya'yı keşfedin. 450'den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya daha üstü

İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz ya da Intel i5 750 @ 2.67Ghz

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVidia 650TI ya da AMD R7 250x

Directx: DirectX 12 API, Donanım Özellik Seviyesi 11

Boş Alan: 90 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya daha üstü

İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz

RAM: 12 GB RAM

Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB ya da AMD R9 290x OR AMD RX 470

Directx: DirectX 12 API, Donanım Özellik Seviyesi 11

Boş Alan: 90 GB

:pcoyunfragmani:

:pckurulumaciklamasi:

1- Windows 10'unuzda geliştirici modunun etkinleştirildiğinden emin olun
2- Her dizine gidin ve AppxBlockMap.xml, AppxSignature.p7x ve AppxMetadata / CodeIntegrity.cat dosyalarını silin / yeniden adlandırın
3- " FH4" içindeki "ForzaHorizon4.exe" ifadesini "Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe" olarak yeniden adlandırın
4- Dosyaları LOOTBOX klasöründen FH4 içindeki oyun klasörüne kopyalayın.
5- Bir ADMIN PowerShell'deki her dizinde "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml" kullanarak her oyuna / genişlemeye (temel oyunla başlamalıdır) kurun
6- Windows start menüsünü kullanarak oyuna başlayın (.exe'yi doğrudan bir UWP uygulaması olarak çalıştıramazsınız)

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Başlangıç

Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.
Hey maşallah bekledik bekledik geldi. Elinize emeğinize sağlık.

Edit:

Kurulumdan sonra Giriş ekranı görünüp kapanan arkadaşlar.

Windows 10 Sürümünüz 1903 olmak zorunda. BURAYA tıklayıp güncelleştirme aracını indirip son güncellemeleri alın biraz uzun sürecek eski sürüm numaranıza göre. Bittikten sonra tekrar deneyin sorun çözülecektir. Geliştirici Modunu(Arama kısmına Geliştirici Modu yazdığınızda çıkar karşınıza)*Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml*önemi yok. Aktif hale getirdikten sonra oyunu başlat menüsündeki Forza Horizon 4 simgesine tıklayıp rahatca oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Sorunsuz sürüm hangisidir beklemelimiyim indirmek için ? teşekkürler

Ajan 47

The World Is Yours
Bu oyunda da NFS deki tadı alır mıyız sokak yarışları polis kovalaması vs.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Kurulum notları eklenmiştir. keyifli oyunlar

Ajan 47

The World Is Yours
hocam geçmişten örnek vericek olursak middown madnes şimdiden örnek vericek olursak grid tarzı bir oyun yani aksiyondan çok yarışa odaklanıyor ama elle tutulur bir hikaye de var diyebiliriz
Sağolasın Hocam hikaye varsa biz de varız umarım boyutuna değer
Hiç alakası yok nfs ile. Nfs bunun yanında mandalina çekirdeği gibi kalır.
Bana da öyle geldi hele ki eski NFS lerin yaşattığı aksiyon yeni yarışlarda grafikler 4K da olsa bidaha yaşanmaz gibi

DOCEX

Seviye 8
Oyunun sadece son güncellemeye sahip" Windows 10 1903 18362.30" da çalıştığını belirtmelisiniz.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Beyler yanlış anlamayın da oyunu siteye niye bu kadar geç attınız mecbur başka yerden indirdim bitirdim nerdeyse oyunu genelde buradan indiriyorum eskiden kırıldığı gün siteye eklenirdi artık sitenin boş olmasından dolayı mı nedir bilemiyorum 1-2 gün bekledim kırıldığında eklenmeyince mecburiyetten başka yerden indirdim.

Bu arada oyun efsane akıyor, gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz 1903 windows 10 sürümünde çalışıyor. :))

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar
Beyler yanlış anlamayın da oyunu siteye niye bu kadar geç attınız mecbur başka yerden indirdim bitirdim nerdeyse oyunu genelde buradan indiriyorum eskiden kırıldığı gün siteye eklenirdi artık sitenin boş olmasından dolayı mı nedir bilemiyorum 1-2 gün bekledim kırıldığında eklenmeyince mecburiyetten başka yerden indirdim.

Bu arada oyun efsane akıyor, gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz 1903 windows 10 sürümünde çalışıyor. :))
Merhaba kardeşim yaşadığımız bir sorundan dolayı oyunu önce siteye ekleyemedik, sonrasında siteye ekledik portala atma ile ilgili sorun yaşadık. Mecburi olarak biraz geç yüklenmiş olduk.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt