Forza Horizon 4 Oyun İsteği (Cevaplandı)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhabalar sitede forza 4 var biliyorum ama aşırı derecede virüs ve trojan kaynıyor uzun yıllardır torrent kullanıyorum ama ilk defa bu kadar uyarı virüse denk geldim daha güvenilir bir link varsa ultimate halini ve türkçe haliyle beraber bir link alabilir miyim @Transient Ghost

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhabalar sitede forza 4 var biliyorum ama aşırı derecede virüs ve trojan kaynıyor uzun yıllardır torrent kullanıyorum ama ilk defa bu kadar uyarı virüse denk geldim daha güvenilir bir link varsa ultimate halini ve türkçe haliyle beraber bir link alabilir miyim @Transient Ghost
Aşağıdaki torrent'ten son sürüm indirebilirsin hocam.Bu arada Windows 10'un 2004 ve sonraki sürümlerinden çalışmıyor bilgin olsun. @BlueLabels

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bildiğim kadarıyla crack olan oyunları korsanda fixlediler sürümün tutsa bile çalışmayabilir gears of War 4 konusunda son mesajlarda oynayamayan çok insan var mesela bence PC game pass al 1 ay oyna istediğin kadar

Ekli dosyayı görüntüle 243554
şimdi bende çalışıyor mu ona göre indiriyim @Transient Ghost

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Bildiğim kadarıyla crack olan oyunları korsanda fixlediler sürümün tutsa bile çalışmayabilir gears of War 4 konusunda son mesajlarda oynayamayan çok insan var mesela bence PC game pass al 1 ay oyna istediğin kadar
valla param yok ya şu 5-6 tl olduğu zamanlar tekrar geri gelsede alsam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
evet bunu bugün kurulum yaparken farketmem beni gerçekten çok üzdü önerdiğin farklı bir seri var mı? Ayrıca bu torrentle mi alakalı
Evet sadece korsan sürümde olan bir olay, orijinalde güncel sürümde çalışmaması söz konusu olmaz.

Öneribileceğim oyunlar:
Grid Serisi
Dirt Serisi
Project Cars Serisi
Nascar Serisi
Asetto Corsa Serisi
NFS Serisi
Blur
LASR (L.A Street Racing)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt