FORZA HORIZON 4 KURULUM!!!!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
pc de oyun çilesi herkes de var :) ...bende ilk aldığımda dead by daylıght çalışıyordu...1 tb hard diskim çöktü steam kütüphanesine kaldırdım...sonra tekrar kurdum çalışmıyor....fifa 20 orjinal aldım oyunun aralık ayında sesi gitti gelmedi...tekrar tekrar kaldırdım ve kurdum yine aynıydı...arkadaşımı aradım sen bir şey yapmışsındır dedi...çok ferahlatıcı bir cevaptı hayatımın dönüm noktası oldu :) sadece örnek vermek istedim kader kurbanı sen değilsin sadece :)
inşallah oyunu kurarsın oynarsın...
BAŞKAN sonunda oldu oyun ama dersen ki nasıl yaptın hiç bi bilgim yok :) iyi geceler

1 yıldır oyunla uğraşıyorum :)) sabırlı değilmiyim sence :)) vallaha herkes diyo ki şunu izle bunu izle olur olmuyo işte :) yapacak bi şey yok o yüzden yazıyorum bi daha varsa bilen yardımcı olursa sevinirim :)
şu an sadece forza da sorun yaşadım ama dediğim gibi inat ettim bu oyunu oynicam İNŞALLAH... evet bende öle söyleyenlere yorum yapamıyorum bi şey yapmışsındır diiye... herşey ortada bi şey varsa işte çözmek lazım ne deyim :)
Kardeşim bence hiç uğraşma sal oyunu benim 1 haftam gitti bu oyunu açmak için tw ile bağlandılar windows sürümlerini kurcaladım az daha pcyi bozuyordum o derece ne oldu en sonunda açtım oyunu oynadım max 1 hafta oynamışımdır direksiyon seti olmayınca belli bir zaman sonra sıkıyor o yüzden hiç uğraşma ya git satın al ya da boşver boş boşuna çileden çıkmaya gerek yok

Kardeşim bence hiç uğraşma sal oyunu benim 1 haftam gitti bu oyunu açmak için tw ile bağlandılar windows sürümlerini kurcaladım az daha pcyi bozuyordum o derece ne oldu en sonunda açtım oyunu oynadım max 1 hafta oynamışımdır direksiyon seti olmayınca belli bir zaman sonra sıkıyor o yüzden hiç uğraşma ya git satın al ya da boşver boş boşuna çileden çıkmaya gerek yok
araç yarışlarında direksiyon seti konusunda seninle aynı fikirdeyim ve haklısın...bende ets2 var direksiyon seti olmayınca gitmiyor....bugün alırım yarın alırım derken pintilik çöktü...geçenlerde bir arkadaş satıyordu burda torrentoyunda fiyatı makuldu....yine böyle bir satın almaya üşendim..araç yarışlarnda en az direksiyon seti şart...kabinle beraber olursa daha iyi olur tabi....

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
olmasaydı zaten gamepass midir nedir onu deneyecektim nedir ne işe yarar nasıl üye olunur tam bilmiyodum ama bakacaktım artık ama neyseki oldu öncelikle bi tane de kol düşünüyorum xbox olarak o direk tanıyo sanırım... ps2 kolu var ama bi işe yaramıyo yada ben beceremedim x360ce diye bi program var onun üzerinden oynanıyodu ama her oyun kabul etmiyo o yüzden xbox kolu düşünüyorum... orjinal olmasına gerek yok yani sıfır da ikinci el olsa işimi görür... letgodan baktım samsunda yaşıyorum 130 liraya satıyodu tabi çok araştırmadım eski xbox un sanırım ama arada fark varmı onu bilmiyorum

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt