FORZA HORIZON 4 KURULUM!!!!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
ALLAH aşkına birisi şu forza yı nasıl kurulacağını team ile pc me bağlanıp yapabilir mi??

Cesa367

Torrent-Oyun.com
Bence Gidip Xbox Gamepass Almalısın.5.99tl Ve Yanında Bir Sürü de Oyun Var.Hem Online Da Oynarsın.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Bence Gidip Xbox Gamepass Almalısın.5.99tl Ve Yanında Bir Sürü de Oyun Var.Hem Online Da Oynarsın.
xbox ım yok pc üzerinden yapabilirmiyim bu dediğinizi yapabilirsem 50 tl de veririm :) 6 lira önemli değil... ahd ettim artık şu oyunu oynicam... işin garip tarafı ne biliyomusunuz aynı parçaları arkadaşım topladı pc olarak o direk kurmaya çalıştırdı hemde fakrlı 3 pc de bende olmuyo nedense

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Team'a gerek yok bu videodaki adımları tek tek yap olacak. Msi afterburner açıksa devre dışı bırak.

denemedim mi sanıyosun :)) şu an youtube da ne kadar video var ne kadar farklı oyun var hepsini indirdim ve izledim denedim ama olmadı maalesef açılırken enter a bas diyo sonra oyundan atıyo...

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Demekki ufak bir detayı yanlış yapıyorsun ben bütün adımları uyguladım sorunsuz açıyor bende.
işin garip tarafı şu... yeni pc topladım amd ryzen 5 3600x ve msi rx 5700... bu sistemde arkadaş oyunu kurdum ve oynadım diyo hatta farklı 3 pc ye de kurdum ilk kurmama sorun çıkmadı diyo... ama bende çıktı... eski pc de işlemci fx 9590 idi... nfs işlemci seçiyo diye herhalde dedim forza da seçiyo dedim... yeni pc de yine olmadı şimdi bi daha yeniden indirdim bakalım senin dediğin videodan izleyim bi daha bakalım nasıl olacak... bu arada arkadaşım diyo ki geliştirici modunu bile açmamıştım ben ona rağmen bi sorun olmadı

Xbox Game Pass alman için Xbox ın olması gerekmiyor..PC den bahsediyoruz.

işin garip tarafı şu... yeni pc topladım amd ryzen 5 3600x ve msi rx 5700... bu sistemde arkadaş oyunu kurdum ve oynadım diyo hatta farklı 3 pc ye de kurdum ilk kurmama sorun çıkmadı diyo... ama bende çıktı... eski pc de işlemci fx 9590 idi... nfs işlemci seçiyo diye herhalde dedim forza da seçiyo dedim... yeni pc de yine olmadı şimdi bi daha yeniden indirdim bakalım senin dediğin videodan izleyim bi daha bakalım nasıl olacak... bu arada arkadaşım diyo ki geliştirici modunu bile açmamıştım ben ona rağmen bi sorun olmadı
Windows sürümünün 1903 olması gerekiyor yoksa çalışmaz

xbox ım yok pc üzerinden yapabilirmiyim bu dediğinizi yapabilirsem 50 tl de veririm :) 6 lira önemli değil... ahd ettim artık şu oyunu oynicam... işin garip tarafı ne biliyomusunuz aynı parçaları arkadaşım topladı pc olarak o direk kurmaya çalıştırdı hemde fakrlı 3 pc de bende olmuyo nedense
sabırlı ol şampiyon :) pc ye bir şey yapçan... arkadaşlar yardımcı olur....

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar gameepas alın 15 liraya aylık bu dertle uğraşmayın ayrıca beraber de oynarız t-o ailesi olarak yani ayda 15 liraya 300 400 liralık oyunları oynuyosunuz bu fırsatları değerlendirin derim

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
sabırlı ol şampiyon :) pc ye bir şey yapçan... arkadaşlar yardımcı olur....
1 yıldır oyunla uğraşıyorum :)) sabırlı değilmiyim sence :)) vallaha herkes diyo ki şunu izle bunu izle olur olmuyo işte :) yapacak bi şey yok o yüzden yazıyorum bi daha varsa bilen yardımcı olursa sevinirim :)

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar gameepas alın 15 liraya aylık bu dertle uğraşmayın ayrıca beraber de oynarız t-o ailesi olarak yani ayda 15 liraya 300 400 liralık oyunları oynuyosunuz bu fırsatları değerlendirin derim
aylık derken her ay bu parayı düzenli olarak veriyomuyuz? game pass i bilmediğim için bi araştırayım bakalım neymiş gamepass

1 yıldır oyunla uğraşıyorum :)) sabırlı değilmiyim sence :)) vallaha herkes diyo ki şunu izle bunu izle olur olmuyo işte :) yapacak bi şey yok o yüzden yazıyorum bi daha varsa bilen yardımcı olursa sevinirim :)
pc de oyun çilesi herkes de var :) ...bende ilk aldığımda dead by daylıght çalışıyordu...1 tb hard diskim çöktü steam kütüphanesine kaldırdım...sonra tekrar kurdum çalışmıyor....fifa 20 orjinal aldım oyunun aralık ayında sesi gitti gelmedi...tekrar tekrar kaldırdım ve kurdum yine aynıydı...arkadaşımı aradım sen bir şey yapmışsındır dedi...çok ferahlatıcı bir cevaptı hayatımın dönüm noktası oldu :) sadece örnek vermek istedim kader kurbanı sen değilsin sadece :)
inşallah oyunu kurarsın oynarsın...

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
pc de oyun çilesi herkes de var :) ...bende ilk aldığımda dead by daylıght çalışıyordu...1 tb hard diskim çöktü steam kütüphanesine kaldırdım...sonra tekrar kurdum çalışmıyor....fifa 20 orjinal aldım oyunun aralık ayında sesi gitti gelmedi...tekrar tekrar kaldırdım ve kurdum yine aynıydı...arkadaşımı aradım sen bir şey yapmışsındır dedi...çok ferahlatıcı bir cevaptı hayatımın dönüm noktası oldu :) sadece örnek vermek istedim kader kurbanı sen değilsin sadece :)
inşallah oyunu kurarsın oynarsın...
şu an sadece forza da sorun yaşadım ama dediğim gibi inat ettim bu oyunu oynicam İNŞALLAH... evet bende öle söyleyenlere yorum yapamıyorum bi şey yapmışsındır diiye... herşey ortada bi şey varsa işte çözmek lazım ne deyim :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt