Forza Horizon 4 Geçersiz Profil Hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba 1 küsür yıldır oyunu sorunsuz oynuyordum ta ki bugüne kadar bu sorunu ne yaptıysam çözemedim Geçersiz Profil şeklinde hata veriyor bide kısa bir mesaj artık kullanılamıyor vb. Format bile attım Windowsu en son sürüme güncelledim Microsoft Mağazasıda güncel oyunuda sildim kurdum olmuyor... İnt bağlantısını keserek sıfırdan bir hesap açınca o sorunsuz çalışıyor ama yıllardır oynadığım hesabıma giremiyorum artık ne olduysa.

Mağaza resetlemeyi denedim oyunu defalarca sıfırlamayı denedim olmuyor. Lütfen bir çözüm o kadar ilerledim tşkrler.

Dostum maalesef save dosyan bozulmuş, birkaç çözüm yolu var, örneğin bilgisayar üzerindeki save dosyasını silip cloud üzerindeki save dosyasını kullanmaya çalışmak gibi ama bende hiçbiri işe yaramadı, aynı sorunu ben de yaşadım, son çözüm yolu olarak yeni bir save dosyası oluşturuyorsun ve forza desteği sana envanterini geri veriyor ama tüm yarışlar, başarımlar, evler falan her şey gidiyor. Forza desteğine İngilizce olarak yaz. Eğer hiçbir çözüm yolu işe yaramazsa en son save dosyanı silmen gerekiyor, sonrasında envanter kopyalaması yapıyorlar yeni save dosyana, yalnız desteğe yazdıktan sonra çözüm işlemlerini uygulamaya başla, yanlış bir şey yaparsın sonra ve yardım edemezler. Bu sorunu bir daha yaşamamak için Xbox ağının kusursuz bir şekilde çalışması gerekiyor. Denetim masasından Oyun kısmına giriş yapınca solda xbox ağını göreceksin, ona tıkla, karşında sunucu bağlantısı kurulamadı, veya sunucu bağlantısı engellendi gibi şeyler yazıyorsa düzelt butonuna bas ve sonrasında yeniden denetle tuşuna bas, eğer çözülmezse internetten farklı çözümler denemek zorundasın. Oyuna girmeden önce mutlaka kontrol et sorun olup olmadığını, yoksa save in yine bozulabilir. Saçma sapan bir sorun ama alıştım artık bu oyunun saçma sapan sorunlarına, hiç abartmıyorum her ay başka bir sorunuyla uğraşıyorum.

Son düzenleme:

Ogz93

Seviye 8
Save gg. Benim de böyle bir sorun başıma geldi, o kadar ilerlemişken yeniden başlamak baya acı verici olmuştu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt