Forza Horizon 4 Açılmama Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk
Arkadaşlar siteden repack sürümünü indirdim (lootbox sürümü değil) yükledim konuda kurulum açıklamasında geliştirici modu aktif edin yazıyordu aktif hale getirdim sonra çalıştırı açıp şu komutu yazın diyordu : ' Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml ' yazdım ama windows tarafından bulunamadı ismi doğru yazdığınızdan emin olun diye bir hata verdi başlat menüsünden oyuna tıkladım oyunun penceresi 1 saniyelik açılıyor sonra kendiliğinden kapanıyor yardımcı olurmusunuz ?

windows sürümüm 1903-18362.295

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar
1- Windows 10'unuzda geliştirici modunun etkinleştirildiğinden emin olun
2- Her dizine gidin ve AppxBlockMap.xml, AppxSignature.p7x ve AppxMetadata / CodeIntegrity.cat dosyalarını silin / yeniden adlandırın
3- " FH4" içindeki "ForzaHorizon4.exe" ifadesini "Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe" olarak yeniden adlandırın
4- Dosyaları LOOTBOX klasöründen FH4 içindeki oyun klasörüne kopyalayın.
5- Bir ADMIN PowerShell'deki her dizinde "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml" kullanarak her oyuna / genişlemeye (temel oyunla başlamalıdır) kurun
6- Windows start menüsünü kullanarak oyuna başlayın (.exe'yi doğrudan bir UWP uygulaması olarak çalıştıramazsınız)

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk
Vallahi kardeşim hiçbir şey anlamadım orada yazılanlardan yalnızca senin yorumun değil diğerlerinide anlamadım tane tane anlatabilirmisin ?

1- Windows 10'unuzda geliştirici modunun etkinleştirildiğinden emin olun
2- Her dizine gidin ve AppxBlockMap.xml, AppxSignature.p7x ve AppxMetadata / CodeIntegrity.cat dosyalarını silin / yeniden adlandırın
3- " FH4" içindeki "ForzaHorizon4.exe" ifadesini "Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe" olarak yeniden adlandırın
4- Dosyaları LOOTBOX klasöründen FH4 içindeki oyun klasörüne kopyalayın.
5- Bir ADMIN PowerShell'deki her dizinde "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml" kullanarak her oyuna / genişlemeye (temel oyunla başlamalıdır) kurun
6- Windows start menüsünü kullanarak oyuna başlayın (.exe'yi doğrudan bir UWP uygulaması olarak çalıştıramazsınız)
1. 4. ve 6. maddeleri anladım da diğerlerini anlayamadım

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar
Vallahi kardeşim hiçbir şey anlamadım orada yazılanlardan yalnızca senin yorumun değil diğerlerinide anlamadım tane tane anlatabilirmisin ?

1. maddede oyunu indirdiği de yanlış bilmiyor isem 3 farklı klasör var onlar için ayrı ayrı yapmanı söylemiş.
3. madde de isimi nasıl değiştirmen gerektiğini söylemiş.
5. madde de aynı oyunun kurulu olduğu yerde PowerShell açıp verilen kodu girmeniz gerekmektedir.

Başlangıç

Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekir.

Herşeyden önce Windows defenderin karantina ve algınlanan tehditler kısmına baktınmı? Orada bazı oyun dosyalarını görürsen izin ver ve geri yükle işretlerini tıkla. Bir çok kişinin sorunu bu şekilde çözüldü.

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk
Herşeyden önce Windows defenderin karantina ve algınlanan tehditler kısmına baktınmı? Orada bazı oyun dosyalarını görürsen izin ver ve geri yükle işretlerini tıkla. Bir çok kişinin sorunu bu şekilde çözüldü.
Defender'i bilgisayarı formatladığım gün devre dışı bırakıyorum hiç açılmamak üzere

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt