Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

nik

Torrent-Oyun.com
Merhana oyunu şimdi indirim setuba bastığımda hemen yükleniyor ve bitiyor Installion completed. Find Forza Horizon 3 in the start menu to uninstall please go ro programs and Features and use the full removal uninstaller Uninstalling from the start menu right click menu will leave files on disk Hatası alıyorum ne yapmalıyım
windows 10 yazılım sürümüyle alakalı olmalı, bende de açılmıyordu, oyunun standart sürümünü 23,09 liraya satın aldım, 14 gün sonra forza horizon 3 satışlardan kaldırılacak
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/f...tion/9nblggh4x6t9?activetab=pivot:overviewtab

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Merhana oyunu şimdi indirim setuba bastığımda hemen yükleniyor ve bitiyor Installion completed. Find Forza Horizon 3 in the start menu to uninstall please go ro programs and Features and use the full removal uninstaller Uninstalling from the start menu right click menu will leave files on disk Hatası alıyorum ne yapmalıyım
Oyun Windows10'un 1903 ve 1909 sürümlerinde çalışıyor.Eğer bu sürümlere sahipsen ve açamadıysan Youtube'ta hatırlamadığım bir kanalda crackfix'i mevcut.Ben öyle açabilmiştim.Eğer 2004 sürümüne sahip yine bir ihtimal o crackfix'lerin çalışma ihtimali var.Youtube'ta ''Forza horizon 3 1903, 1909 crackfix'' veya ''Forza horizon 3 2004 crackfix'' olarak aratabilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt