Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar

Bu kadar ram kullanması hiç normal değil oyun hala açılmıyor intro sorununu çözdüm şimdidede Sistem senkronizasyonu yapan ekranda low video memory diyor gülünç ve sinir bozucu bir durum.
usta oyun çok hatalı bir oyun kimisinde sıkıntısız açıyor kimisinde kasmayacak sistem de kasıyor
windows sürümünden kaynaklı herhalde bilmiyorum ama bu oyunun sorunları hiç bitmiyor
2 gün bu oyunu açmak için harcadım açtığı zaman da i3 işlemci ile düşük ayarlarda youtube de bir yabancı arkadaş oynuyor i5 işlemci ile donduğu için oynayamıyordum :D
daha da uğraşmadan sildim
size tavsiyem değerli vaktinizi hiç bu oyunu açmak için uğraşmayın çok sıkıntılı bir oyun :(

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
SAYIN ADMİN BU OYUN YENİ SÜRÜM WİNDOWS 1809 ÇALIŞMIYOR FAKAT SİZE 1809 OYUMLU CRACK GÖNDEREBİLİRİM SORUNU DÜZELTİLDİ VE ORTADAN KALDIRMIŞLAR BİLGİNİZ BİZZAT DENEDİM KENDİM OYUNA GİRİYOR ATMA YOK HABERİNİZ OLSUN İSTEYEN BANA ÖZELDEN YAZSIN ATARIM AMA FORUMA EKLENSE DAHA İYİ OLUR

Son düzenleme:

Xioo

Emektar
SAYIN ADMİN BU OYUN YENİ SÜRÜM WİNDOWS 1809 ÇALIŞMIYOR FAKAT SİZE 1809 OYUMLU CRACK GÖNDEREBİLİRİM SORUNU DÜZELTİLDİ VE ORTADAN KALDIRMIŞLAR BİLGİNİZ BİZZAT DENEDİM KENDİM OYUNA GİRİYOR ATMA YOK HABERİNİZ OLSUN İSTEYEN BANA ÖZELDEN YAZSIN ATARIM AMA FORUMA EKLENSE DAHA İYİ OLUR
yönetime bu mesajınızı ileticem. uygun görürlerse sizinle iletişime geçerler.
iyi forumlar

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
bugün yükledim oyunu tıklıyorum simgesine ekran geliyor biraz geçince oyun kapanıyor şuan denediğimdede siyah ekran kalıyor çözümü varsa yazarsanız sevinirim
SORUN ÇÖZÜLDÜ ÖZELDEN YAZ BANA GEREKLİ DOSYAYI ATAYIM

ÖZELDEN YAZIN
Önceki syfalara bakındım lakin çözümden bahseden olmamış crack yada instalapp ta takılmadım lakin oyun başlıyor menülere dahi ulaşamadan oyundan atıyor çözüme rastlayan oldumu
ÖZELDEN YAZIN GEREKLİ DOSYAYI ATAYIM SİZE

bu oyundan grafik ayarları her açılışta sıfırlanıyor bir de bazen oyundan atıyor.bilgisi olan?
ÖZELDEN YAZIN GEREKLİ DOSYAYI GÖNDEREYİM

Forza horizon 3 de ses bozukluğu var yardım eder misin oyunda herşey normal ses bozuk

ölmüş forum ama yine de şansımı denemek için yazıyorum,oyun açılırken turn 10 studios yazısında takılıyo ve ardından oyun kapanıyo her hangi bi hata da vermiyor bunun bir çözümü var mı ?

başka çözüm yolu bilen var mı arkadaş yardımcı olmak istedi ama yine aynı yerde takılıp atma sorunum devam ediyo

Xioo

Emektar
başka çözüm yolu bilen var mı arkadaş yardımcı olmak istedi ama yine aynı yerde takılıp atma sorunum devam ediyo
dostum oyun çok sorunlu bir oyun bir çok yerde hata veriyor
atma donma kasma vs vs
bence değerli vaktini hiç harcama bu oyun için

SeRDaRSvS

Torrent-Oyun.com
Oyunu açtıktan 5-10 saniye sonra oyun kapanıyordu ben çözümü şu videoya bakarak çözdüm belki yardımı olur

dezert

Torrent-Oyun.com
Hacılar oyunda ki DLC leri nasıl kurabiliriz. Karlı Map ınstall diyor ama yükleme yapmıyor oyun içerisinde

Cenk Keskingöz

Torrent-Oyun.com
Şu oyun hayalimdeki oyun... Ama sanırım pc platformunda oynama imkanım olmayacak :) Sistem gereksinimlerinden sadece yeterli alan bana uyuyor :)) Neyse playstation4 de oynuyoruz.. Ama şu oyun için Xbox one alıcam sanırım.. Hadi hakkımızda hayırlısı diyelim. Bu arada bu kadar yazdım yazdım teşekkür etmesem ayıp olur

Ynt: Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

bu oyun sadece psde yok muydu
Bu oyun sadece Xbox da var

Zeonn

Torrent-Oyun.com
Oyunu indiricem ama daha önce hiç forza oynamadım kendi bir hikayesi ana görevi falan var mı yoksa serbest araba mı sürüyoruz sadece?

Son düzenleme:

mass4r1

Torrent-Oyun.com
Merhana oyunu şimdi indirim setuba bastığımda hemen yükleniyor ve bitiyor Installion completed. Find Forza Horizon 3 in the start menu to uninstall please go ro programs and Features and use the full removal uninstaller Uninstalling from the start menu right click menu will leave files on disk Hatası alıyorum ne yapmalıyım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt