Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Gt 730 128 bit 4 gb kullanıyorum bu hata yüzünden oyundan atıyor :(
onca saat indirme ve sonuç ..
Hata kodu : fh203
Desteklenen ekran kartı çeşitleri ...
  • NVIDIA 980ti
  • NVIDIA 970
  • GeForce GTX 750 Ti
  • Radeon R9 290X
  • Radeon R7 250X

Kerem53Tr

Torrent-Oyun.com <3
son sürüm windows 10 pro da açarmı? boyut olarakda çok yüksek boşa indirmeyelim

Beho

Torrent-Oyun.com
i7 6700k ve gtx 1070 ekran kartım var oyunda sorun yaşıyorum oyun açılıyor başlarda hız göstergesi olan yere kadar geliyor donuyor sonra kapanıyor crack da mı sorun var acaba

i7 6700k ve gtx 1070 ekran kartım var oyunda sorun yaşıyorum oyun açılıyor başlarda hız göstergesi olan yere kadar geliyor donuyor sonra kapanıyor crack da mı sorun var acaba
muhtemelen crack veya oyun hatası düzeltile bileceğini zannetmiyorum belki yeniden kurunca düzelir :) , bende o bölümlerini geçip optimizasyon yaptığı bölümde kapanıyor ekran kartından dolayı

Beho

Torrent-Oyun.com
oyunu beğenirsem orjinalı alıcam bende forza 4 var ama haritasını beğenmedim
muhtemelen crack veya oyun hatası düzeltile bileceğini zannetmiyorum belki yeniden kurunca düzelir :) , bende o bölümlerini geçip optimizasyon yaptığı bölümde kapanıyor ekran kartından dolayı
bunda çöl falan var hoşuma gidiyor birkaç el atsam yeter be

emirhan5454

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim setupa tıklıyorum setup should not initially be run elevated. run setup with standart privileges;it will elevated if needed.ıf you have UAC disable , it must be enabled.Securitiy tip:enable it to full level to prevent UAC bypasses. diye bi hata alıyorum yardım edermisiniz ?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
oyunu indirdim setupa tıklıyorum setup should not initially be run elevated. run setup with standart privileges;it will elevated if needed.ıf you have UAC disable , it must be enabled.Securitiy tip:enable it to full level to prevent UAC bypasses. diye bi hata alıyorum yardım edermisiniz ?
Altta vereceğim yöntem ile kullanıcı hesabı yönetimini kapatınız.

Ve şu uyarıyı da yapayım. Kendi kişisel ihtiyacınız için rapor etme sistemini kullanmayınız.

erdigkten

Torrent-Oyun.com
bugün yükledim oyunu tıklıyorum simgesine ekran geliyor biraz geçince oyun kapanıyor şuan denediğimdede siyah ekran kalıyor çözümü varsa yazarsanız sevinirim

Önceki syfalara bakındım lakin çözümden bahseden olmamış crack yada instalapp ta takılmadım lakin oyun başlıyor menülere dahi ulaşamadan oyundan atıyor çözüme rastlayan oldumu

34 gb olan repack sürümünü de denedim sonuç değişmedi aynı yerde oyundan atıyor yine bu da muhtemelen temiz format sonrasında çalışacağını belirtiyor bence

Darryl Messer

Darryl Messer
Oyunu kurdum fakat tepki yok :D 60gb inmesini bekledim indi sonuç şuan hüsran bir kaç kere yeniden kurdum. Bir kaç kerede kurulumda hata verdi. Şimdi son kez deneyeceğim.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
bu oyunun çoğu sürümünü denedim.bir şekilde açılıp oynansa da ciddi sıkıntıları var.zaman zaman oyundan atıyor.grafik options ayarları her seferinde sıfırlanıyor.o yüzden boşuna zamanınızı harcayıp keyfinizi kaçırmayın derim.nerdeyse 4-5 farklı versiyonunu denemiştim bir ara.

Darryl Messer

Darryl Messer

Bu kadar ram kullanması hiç normal değil oyun hala açılmıyor intro sorununu çözdüm şimdidede Sistem senkronizasyonu yapan ekranda low video memory diyor gülünç ve sinir bozucu bir durum.

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bende şuana repack versiyonunu indirdim windows 10 ----1809 sürüm kullanıyorum bakalım çalışacak mı

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt