Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
Windows 10 home 64 bit;

Mikrofonu kapadım, geliştirci modu açtım,torrenti doğruladım,defederı kapattım,bazı yüklediklerimde ınstallapp çalışmadı powershellden çözülüyormuş onu denedim,başka bir crack denedim autofh3_v10.exe şeklinde fayda etmedi,burda paylaşılan crack fixi denedim olmadı.Tabi bunları yaparken sürekli silip yüklemek zorunda kaldım. bir videoda ne kadar silsende dosya kalıyor olşmuyr crack yazıyordu revo uninstaller yüklettiriyordu onu denedim bunların hepsini tekrar yaptım olmadı.
Sürüm kaç dostum?

retr0_

Seviye 5
ayarlarda 1809 yazıyor; sistem bilgisinde ise sürüm 10.0.17763 yapı 17763
O sürümde oyun çalışmıyor. Forza motorsport 7 1803 te çalışıyor. Forza Horizon 3 ü bilemem. Gears of war 4 de 1709 da çalışıyor. Yeni güncellemelerle crackı engelliyor Microsoft.

erdembaris

Torrent-Oyun.com
vay arkadaş ya eskiden böyle değildi cracki atar dosyalara geçerdik,şimdi windows engelliyo denuvo zorluyor falan, oyun dünyası piyasası artınca böyle oldu galiba.

diegogs

hedehödö
benim windows 1803 ama ben yükleyemedim- yükleme bitince yüklenen dosyalar kendiliğinden siliniyor

Oyun Oyna

Torrent-Oyun.com
Forza Horizon 3 ile ilgili bir sorun oldu. Bunu onarma veya yeniden yüklemeyle ilgili bilgi için sistem yöneticinize danışın. diyor crack yaptım

Oyunu indirdim ama yüzde 90 civarına geldimi takılıyor neden kaynaklandığını açıklaya bilirmisiniz 2 buçuk saat bekledim bi ilerleme olmuyor

Optimus05

Torrent-Oyun.com
Bence bu salak saçma oyunu acilen bu siteden kaldırın hiç yakışmıyor bu siteye. Oyun zaten 60 gb indiren illaki oynamak ister ama o kadar sıkıntılı bi oyun ki ne kuruluyor kurulsa bile girilmiyor kurulurken bi sürü hata veriyor antivirüs güvenlik duvarı korumalarını kapattırıyor yani aşırı saçma bi oyun. Bu arada Oyunun orjinal haline demiyorum saçma diye orjinal sürümü tabiki muhteşem bir oyun ona diycek hiç lafım yok ama crackli versiyonları hala aşırı sorunlu bekliycez sağlam crack sürümü çıkana kadar yapcak bişey yok.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
bu oyundan grafik ayarları her açılışta sıfırlanıyor bir de bazen oyundan atıyor.bilgisi olan?

Oyun Oyna

Torrent-Oyun.com
Ynt: Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Oyunda hiçbir sorun yok , kendi sisteminize bakın
Bende hiçbir sorun yok donmada yok çok nadir fps drop oluyor oda ram'dan kaynaklı , 30 fps'ye kitleyince oda geçiyor(Fitgirl sürümü)
Fitgirl sürümünü nerden indirdin link atarmısın

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt