Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bugraenes55

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu indirdim fakat o dosyalara girip installe bastığımda kırmızı renkte install failed yazıyor ve hiçbir şekilde problemi çözemedim yardımcı olur musunuz ?

S.a herkese yukardaki arkadaşın kaldığı yerde kaldı bende'de sorunun çözümünü nasıl bulabiliriz.

Oyunu yüklemesi başardım ama bu seferde, yüklemenin son aşamasında crack yapınca install aps dosyasını atarken hata oluşup virüs uyarısı yapıp Windows 10 otomatik olarak engelliyor. Oyun başlamıyor tepki vermiyor güvenli modda install aps dosyasını atıyorum yüklüyor geri normal başlatınca yine o dosya yerinde yok nasıl bir yol izleyeceğiz bilgisi olan oyunu yükleyipte oynayan lütfen yardımcı olsun

Hocam nasıl çözdünüz takılma problemini ? bende de aynı problem var da

selimben

Dürüst olmak doğruluğu getirir.
Hocam nasıl çözdünüz takılma problemini ? bende de aynı problem var da
Farklı bir yol izlemedim hocam sildim bir daha kurdum yine kaldı, yine sildim kurdum olmadı bir daha bir daha denedim sonunda kurmayı başardı. Ama crack dosyasını atmaya kalkarken install app diye bir dosya var windows bunu engelliyor virüs programı ile değil farklı bir şekilde uyarı veriyor. Yani oyunu şuanda kuruyorum ama crack atamadığım için yine oynayamıyorum. Ha hasan yada kel hasan sen kuramıyorsun ben kuruyorum yine oynayamıyorum

Megalomaniac

Tengri biz menen
Arkadaşlar oyunda modifiye tuning kısmına giriyorum en basiti arabanın rengini değiştiriyorum save yaparken oyundan atıyor, yarışlarda sorun yok oyun sayesinde stres sahibi oldum :D Benim gibi aynı hatayı yaşayıp, çözümünü bulan bilen varmı ?

dincdogukan

Torrent-Oyun.com
oyun sorunsuz çalıştı fakat format attığım için windowsta olan forza horizon exe dosyasına ulaşamıyorum oyun D içinde duruyor malesef setup dosyasını sildim. oyun dosyası içerisinden nasıl çalıştırabilirim

hsm94

Torrent-Oyun.com
Yüklerken takılıyor ilerlemiyor, her defasında da aynı yerde duruyor. antivirüs programını ve güvenlik duvarını kaldırıp yüklemeyi de denedim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Yüklerken takılıyor ilerlemiyor, her defasında da aynı yerde duruyor. antivirüs programını ve güvenlik duvarını kaldırıp yüklemeyi de denedim. Yardımcı olur musunuz?
bu sorun bendede vardi Windows Update KB4100347 kaldir yeniden baslat tamamlanacak oyuna girdi ama sonra acayib kasiyor lag var sendede ayi sorun olmasa iyi olur

Oyun indi ama kuramıyorum this program does not support the version of windows your computer is running hatası alıyorum kullandığım işletim sistemi 8.1 diye mi acaba ?

erdembaris

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar,bu oyunu yüklemeyi kafaya taktım 6 gündür oyunu açmaya çalışıyorum. 12. silip yüklemem oldu bu.Oyunu açabilenler tek tek yaptıkları adımları söyleyebilir mi.Denemediğim şey kalmadı torrent oyundan yıllardır indirme yaparım ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. 8mb/s ile İndirdiğim 60gbın boşa gitmesini istemiyorum 3 akşam boyunca bunu bekledim yardımcı olabilecek varmıdır ?

Perdikkas

Süper Editör
Merhaba arkadaşlar,bu oyunu yüklemeyi kafaya taktım 6 gündür oyunu açmaya çalışıyorum. 12. silip yüklemem oldu bu.Oyunu açabilenler tek tek yaptıkları adımları söyleyebilir mi.Denemediğim şey kalmadı torrent oyundan yıllardır indirme yaparım ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum. 8mb/s ile İndirdiğim 60gbın boşa gitmesini istemiyorum 3 akşam boyunca bunu bekledim yardımcı olabilecek varmıdır ?
İşletim sistemin nedir kardeşim?

erdembaris

Torrent-Oyun.com
İşletim sistemin nedir kardeşim?
Windows 10 home 64 bit;

Mikrofonu kapadım, geliştirci modu açtım,torrenti doğruladım,defederı kapattım,bazı yüklediklerimde ınstallapp çalışmadı powershellden çözülüyormuş onu denedim,başka bir crack denedim autofh3_v10.exe şeklinde fayda etmedi,burda paylaşılan crack fixi denedim olmadı.Tabi bunları yaparken sürekli silip yüklemek zorunda kaldım. bir videoda ne kadar silsende dosya kalıyor olşmuyr crack yazıyordu revo uninstaller yüklettiriyordu onu denedim bunların hepsini tekrar yaptım olmadı.
sistem ; (acer nitro 5 i7 7700hq 16gb ram 1050ti)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt