Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunu denildiği gibi kurdum fakat blizzard mountaine travel istediğim zaman ekran geliyor ve install istiyor . Yani oyun dlc yi görmüyor. Yardımcı olabilecek varmı acaba ?

setup dosyasını açtığımda "setup should not initially be run elevated. run setup with standard privileges; it will elevate if needed. if you have UAC disabled, it must be enabled. security tip: enable it to full level to prevent UAC bypasses." diye bir hata alıyorum bilgisi olan var mı

Kurulumu yaptım ama sadece 3 tane dosya kurmuş 'App files, DLC 1 ve DLC 2' diye. Bunu kurmadan önce ana oyunu indirmem mi gerekiyordu ? kurulum için yardımcı olur musunuz

Falcon0697

Torrent-Oyun.com
Oyunu yükleyip oynadım hiçbir sorun yoktu bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra bidaha giremedim tıklıyorum tepki yok. En son silip tekrar yükledim bu sefer başlat menüsüne ikon hiç gelmedi ne yaptıysam olmuyo çözümü bilen var mı?

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Oyunu indirmeyi düşünüyorum ancak hikaye tabanlı bir oyun mu yoksa sadece yarış mı bilmediğim için kararsızım. Hikaye modu var mı, hikayeleri sağlam mı?

Onurkeles

Torrent-Oyun.com
Oyunu kurdum 3 dosya çıktı
AppFiles
DLC 1
DLC 2
crack nereye atacam? birde oyuna girmem için masaüstünde vs simge yok

Onur Güleryüz

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyuna giriyorum optimize game yaptıktan sonra oyundan atıyor bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi

Onur Güleryüz

Torrent-Oyun.com
Ynt: Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Oyunda hiçbir sorun yok , kendi sisteminize bakın
Bende hiçbir sorun yok donmada yok çok nadir fps drop oluyor oda ram'dan kaynaklı , 30 fps'ye kitleyince oda geçiyor(Fitgirl sürümü)
fitgirl srümünü indirdim ama oyundan atma yaşıyorum çözümü nedir

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
oyunu bıtırmıstım sadece blizzard mountaine dlc sını oynayamadım harıtada tıklayınca demosundan sonra satın al dıordu sıldım oyunu fps drop yıyordum ssd yegecınce duzelmıstı surum olarakta hepsını denedım elmıgos surumu nu kurum codex crackı yapmıstım codex surumunnu kuramamıstım sonlarda donuyordu Kurulum olmuyordu

EfsaneGazoz

Bu dünyada boşuna yaşıyorsun, g*tünü kaşıyorsun.
oyunu bıtırmıstım sadece blizzard mountaine dlc sını oynayamadım harıtada tıklayınca demosundan sonra satın al dıordu sıldım oyunu fps drop yıyordum ssd yegecınce duzelmıstı surum olarakta hepsını denedım elmıgos surumu nu kurum codex crackı yapmıstım codex surumunnu kuramamıstım sonlarda donuyordu Kurulum olmuyordu
Bence en iyisi RePack sürümü kurmak.

kaptan_9807

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim 60 gb oyun virüs den geçilmiyo bu konuya bi açıklama yapın oyun kurulmuyo bile virüs den

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.