Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Forza Horizon 3 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

Elimde forza serisini düzgün oynatabilecek bir gpu bulunmadığından ve zaten 4. Oyunu orijinal alacağımdan dolayı forza horizon 3 ü korsan olarak indirme kararı aldım. İlk önce oyunu indirdim fakat oyunda sesler yoktu, bir çaresini buluruz deyip oyunu kapattım. Ardından oyunun simgesi soluk renk olmuştu ve oyun açılmamaktaydı. Bir hata veriyordu ama tam hatırlayamıyorum. Her neyse, bende bu esnada torrentten indirdiğim dosyaları silmiş bulundum ve tekrar indirmekle ve kurmakla uğraşmak istemedim. Oyunun simgesinin üzerine sağ tıklayıp diğer ve oradan uygulama ayarları kısmına girdim ve oradan sıfırla'ya bastım. Her neyse bundan sonra oyunun simgesini hiç göremez oldum. Ardından bilgisayarımda detaylı arama yaptım ancak simgeye dair hiçbir iz yoktu. Ardından oyunu silip tekrar yüklemeye karar verdim ve baştan indirdim. Ama halan daha o simge ortaya çıkmıyor, bu konuda ne yapabilirim tavsiyesi olan var mı acaba? Teşekkürler.

Durumun özeti fotoğraftaki gibidir : https://i.hizliresim.com/WDXQa4.jpg

InstallApp.exe 'yi açtığımda ise bu şekilde oluyor : https://i.hizliresim.com/3zOqGr.png Yönetici olarak başlattığımda da aynı. Bu şekilde de hata verebiliyor : https://i.hizliresim.com/3zOq0O.png

27. Sayfada anlatılan olayı da yaptım sonuç değişmedi :(

alper2000

GAME OF THRONES
Bu oyun direk setup yükle oyna şeklinde mi yoksa başka şeylerde lazım mı beyler ?

muharremk

Torrent-Oyun.com
Tıklıyorum simgeye ekrana geliyor km göstergesinde donup kapanıyor yokmu çözümü?

oyunu yüklüyorum ancak ne başlat menüsüne simge geliyor nede oyunun yüklü olduğu yerden oyunu yükleyebiliyorum. ne yapmam gerekiyor sorun nedir:confused::confused:

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
oyunu yüklüyorum ancak ne başlat menüsüne simge geliyor nede oyunun yüklü olduğu yerden oyunu yükleyebiliyorum. ne yapmam gerekiyor sorun nedir:confused::confused:
Oyun konumundaki InstallApp.exe dosyasını çalıştırın, olmazsa yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Hiçbiri işe yaramazsa Defender vb. virüs programlarını kapatın, Güvenlik Duvarı'nı kapatın, oyunu kaldırıp tekrar kurun, başlat menüsüne gelmesi gerekli. Hiçbiri olmazsa temiz kurulumdan sonra tekrar alıntılayıp mesaj atın.

Oyun konumundaki InstallApp.exe dosyasını çalıştırın, olmazsa yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Hiçbiri işe yaramazsa Defender vb. virüs programlarını kapatın, Güvenlik Duvarı'nı kapatın, oyunu kaldırıp tekrar kurun, başlat menüsüne gelmesi gerekli. Hiçbiri olmazsa temiz kurulumdan sonra tekrar alıntılayıp mesaj atın.
temiz kurulum yaptım yine olmadı zaten InstallApp.exe dosyasını çalıştırdığımda açılan panelde failed! yazıyor o_O

Bu zamanında benim için çözüm olmuştu, umarım işinize yarar.
Remove-AppxPackage : A positional parameter cannot be found that accepts argument 'line'. At line:1 char:1 + remove-appxpackage the line you copied + ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ + CategoryInfo : InvalidArgument: :)) [Remove-AppxPackage], ParameterBindingException + FullyQualifiedErrorId : PositionalParameterNotFound,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.RemoveAppxPac kageCommand
böyle bir hata alıyorum powershell panelinde galiba olmayacak bu iş

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Remove-AppxPackage : A positional parameter cannot be found that accepts argument 'line'. At line:1 char:1 + remove-appxpackage the line you copied + ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ + CategoryInfo : InvalidArgument: :)) [Remove-AppxPackage], ParameterBindingException + FullyQualifiedErrorId : PositionalParameterNotFound,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.RemoveAppxPac kageCommand
böyle bir hata alıyorum powershell panelinde galiba olmayacak bu iş
"the line you copied" kısmına video içerisindekileri yaptığınızda elinize geçen satırı yapıştırmalısınız. Videodakileri eksiksiz yapmaya dikkat edin.

oyun nıye 100mbs ınıternete yavas ınıyo asasıns orıgınssıde aynı sıteden ındırdım 1.5 satte falan surmustu

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.