Forumda olmayan oyunlar hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Merhaba,
Son zamanlarda farklı forumlara eklenen bir çok oyun Torrent-oyun.com'da bulunmuyor. Bir kaç farklı siteden indirip test HDD'ne kurdum herhangi bir virüs sıkıntısı yaşamadım. Bu tarz işler nasıl yürüyor bilmiyorum ama son zamanlarda sanırım biraz salmış forum yöneticileri : )
Büyük yapımlar harici oyun eklenmiyor pek fazla. Biraz daha anime & indie oyunlara önem verilse fena olmaz.
Ayrıca forumu uzun süredir kullanıyorum,boş laf atacaksanız hiç uğraşmayın. Forumun iyiliği için söylüyorum.

zalenka123

Torrent-Oyun.com
Bazen google aramaya yazdığında çıkmayabilir o düzeldi bilmiyorum açıkcası yandaki google araması .

DaftPunker

sub to PewDiePie
Anime forumu değil burası, eğer istek bölümünde istediğin oyunu yazarsan yöneticiler ekler yada sana iletir.

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
@DarfPunker Anime forumu olduğunu söyleyen oldu mu ? Neden böyle atar yapma gereği duydun merak ediyorum. Yazdıklarımı düzgün okusaydın ya da okuyabilseydin keşke.

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
arkadaşlar tartışmaya sebep olarak yorum yapmayınız
@DarfPunker Anime forumu olduğunu söyleyen oldu mu ? Neden böyle atar yapma gereği duydun merak ediyorum. Yazdıklarımı düzgün okusaydın ya da okuyabilseydin keşke.
sizin de istediğiniz özel bir oyun var oyun istek konusu açarsınız özelden yada konuya linki eklenir.
büyük yada küçük firma fark etmeksizin kaynaklarımıza düşen her oyunu paylaştık forum olarak. kırılıp kaynağımıza düştükçe paylaşmaya devam ediyoruz zaten.
sadece biraz sakin olmanız gerekiyor. konu açtığınız da da yazdığınız boş yorumlar yazmayın en son kullanıcıya verdiğiniz cevap da biraz tartışma çıkartmaya meyilli bir cevap
biraz sakin olmanız gerekiyor düzgün oku gibi kelimeler karşı tarafı tahrik eder. ayrıca arkadaş size atar yapmıyor sizi bilgilendiriyor. yorumunuz da atar demeyelim de agresif bir tutum sergileyen sizsiniz
dediğim gibi kırılıp da siteye eklenmediğine emin olduğunuz bir oyun varsa oyun istek bölümüne konu açarsınız kaynaklarımız da varsa sizinle paylaşırız.
forumumuz sadece tek oyun türü üstüne değil kırılıp da kaynaklarımızı sunulan bütün oyunları paylaşmaktadır. buna anime de dahil.
iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt