Forum Eskisi Gibi Değil

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Yaklaşık 3 yıldır sekmeden açılan bir konu. :) Bu konunun açılmadığı an, işte forumun bitti an olacak, madem konu açılmış o zaman hal hatır soralım. Ne yaptınız? Nasılsınız dostlar?

melihbass

Torrent-Oyun.com
aslında en büyük sıkıntı scene gruplarının aktif olmaması bırakın 2020 oyunlarını hala kırılmamış bir dünya oyun var.;eyvallah üstad iyiyiz çok şükür.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
herkes kendini geliştirip çoğu şeyi öğrendi ondan olabilir. oyunlar çıktığında daha buraya eklenmeden görüp başka bir yerden indirmeye başlanıyor. torrent yerine direkt linkler de daha cazip geliyor olabilir.
Ben o duyguyu eve ilk internet bağlattıktan sonra torrent sitelerinde kolayca oyun indirebildiğimde yaşamıştım.Tabi o zamanlar internet yok, oyunları gidip bilgisayarcıdan seçerek oynuyordum.CD başına 1,5-2 lira falan veriyordum galiba.O zamanlar repack grupları da yok, boyut düşürüp tasaruf ettirelim.Neyse eve interneti bağlatınca baktım ki çok kolay bir şekilde oyun indirilebiliyor, artık o bilgisayarcıya gitmeye gerek kalmamıştı.Uzun bir aradan sonra gittiğimde de sanki yeni bir kıta keşfetmiş gibi torrenti keşfettiğimi söylemiştim. :) Bu arada en son aldığım oyun da Splinter Cell Blacklist idi.

Neden tekrar bu konuların açıldığına gelirsek; bu durumun tek sebebi eskilerin uzun bir aradan sonra forumu hatırlayıp geldiklerinde aslında hep varolan durumu benimseyememeleri.Forumun aktifsizliği de oyunların kırılmıyor olması değil.Adı üstünde şuanda kullandığımız alan sitenin forum kısmı.Yani çeşitli amaçlarla sohbet edilen kısmı.Hem neden sohbet-muhabbet dönmüyor diyorsunuz hem oyun kırılmıyor ondan diyorsunuz.Her açılan konu oyunla alakalı değil ki tek sebep oyunların kırılmıyor olması olsun.

Ben de bu sitenin eski üyelerindenim. Artık burası eskisi gibi aktif değil. Keşke eskisi gibi aktif olsa burası. Hey gidi günler hey.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Yaklaşık 3 yıldır sekmeden açılan bir konu. :) Bu konunun açılmadığı an, işte forumun bitti an olacak, madem konu açılmış o zaman hal hatır soralım. Ne yaptınız? Nasılsınız dostlar?
Halen belirli bir kitle girdiği için bitmez. Ayrıca 3 yıldır değil ya ben bu foruma vakit bulduğum her an giriyorum ve ne zaman arayüz değişti bu konular açılmaya başladı. Bazıları başka sebepleri gösterseler de kendi hatalarını ört bas edemezler bence. Ayrıca iyiyiz. :)

Xanteus

Seviye 3
"Konuda kavga çıkar admin gelir konuyu kapatır iki hafta sonra forum eskisi gibi değil" döngüye girdi iyice konuyu görmeyince bir değişik oluyorum :D

Bilgi birikimi çoğaldı. Artık ilk olarak google aramasına yazılıyor hatalar. Ve %98 oranında çözüme kavuşuyor. Buda insanların ziyaret etmesine engel olup hiti düşürüyor.

Hiçbir şey eskisi gibi değil ki. Dünya değişti, insanlar değişti. Birde eski üyeler hayat maratonuna kaptırmışsa kendini foruma girmemeleri gayet normal bence. Benimde son 2 yılım burada sonra girebiliriyim muamma.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt