Torrent-Oyun | Football Manager 2021 [MKDEV] (+Repak'ler çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FM KAPAK+4,1+TR.png

Football Manager 2021 [MKDEV]
(+Repak'ler çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Steam (21.4.0 + In-Game Editor)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -3,9 GB

:pccikistarihi: 24.11.2020

64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir)

TÜRKÇE Dil Destekli

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1263850/Football_Manager_2021/
https://www.epicgames.com/store/tr/p/football-manager-2021

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

obKVhv.png

Menajer, her futbol kulübünün kalbidir. Football Manager 2021'de dinamik ve gerçek menajerlik deneyimleri ve daha iyi ayrıntılar, üzerinizdeki bu ilgiyi elit statüsüne ulaşmanız için gereken tüm araçlarla donatarak daha önce hiç olmadığı kadar yeniliyor.

Futbol dünyasının her seviyesinden seçilebilecek 50'den fazla ülke ve 2.500'den fazla kulüple olasılıklar sınırsız. Artık top sizde, patron.

>> Hedeflerinize uyan renkleri ve mücadeleyi seçin ve ardından kulübünüzün yönetim kuruluyla çalışarak onların hedeflerini karşıladığınızdan emin olun... Aksi halde sonuçlarına katlanın.
>> Transfer piyasasını araştırmadan önce takımınızın gücünü ve derinliğini değerlendirmek için teknik heyetinizle güçlerinizi birleştirin. Akademinizde ilk on birin kapısını çalan bir yıldız olması muhtemel...
>> Kulübünüzün futbol maçlarını kazanma ve o üç puanı alma şansını en üste çıkarmak için her duruma uygun taktiksel stratejiler, dizilişler ve oyun stilleri oluşturun.

>> Maç günü karşılaşmasında yerinizi alın ve sahada planlamanız meyvelerini verirken menajerliğinizin ihtişamının keyfini çıkarın.
Etkileşim

Oyuncularınız ve medya ile iletişim kurmak daha önce hiç bu kadar anlamlı veya gerçekçi olmamıştı. Jestler her duyguyu ifade etmenize olanak sağlarken Hızlı Sohbetler, menajer olarak günlük yaşamın bir parçası olan bu kısa ve gayriresmî konuşmaları iyileştirir. FM21'de, başkaları kelimelerinizin etkisini hissedecek ve nasıl bir menajer olduğunuzu bilecek.

Maç Günü

Bugüne kadarki en iyi görünümlü maç motorumuzla her maç artık gerçek bir gösteri gibi hissettiriyor. Maç öncesi kurulumda daha iyi analiz ve öneriler alacaksınız. Bu veri iyileştirmeleri, sizi aksiyona her zamankinden daha fazla yaklaştırmak için yeniden modellenen maç kullanıcı arayüzümüz ile bir araya geliyor.

FM21'de sahadaki her bölge için birtakım yapay zeka iyileştirmeleri bulunuyor. Karar verme oranı arttı ve artık daha fazla ince ayrıntı içeren oyuncu kararları, oyuncuların daha hızlı tepki vermesini ve daha hızlı kararlar almasını sağlıyor. Bu iyileştirilmiş karar verme süreci, daha iyi savunma ve kaleci zekasının yanı sıra geliştirilmiş merkezi oyun ve üçüncü bölgede daha fazla çeşitlilik sunuyor.

Ayrıca, yarattığı fırsatlara göre takımınızın iyi veya kötü performans gösterdiği konusunda sizi bilgilendiren yepyeni SIxG sistemimiz de dahil olmak üzere, maç sonrasında daha fazla reaksiyon ve veri alacaksınız.

Analiz ve İstatistikler

Kapsamlı veri iyileştirmelerimiz Maç Günlerinin de ötesine geçerek size maç öncesi hazırlıklarınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayacak tüm araçları sunuyor. Menajerler, gerçek menajerlerin aldığı verileri yansıtan yeni Performans Analistinin sunduğu aylık raporlar da dahil olmak üzere, bu yıl çok daha fazla veri raporlama ve görselleştirmeden faydalanıyor. Yeni grafikler ve veri haritaları, menajerlere takımlarının güçlü yönleri ve rakiplerinin zayıf yönleri konusunda daha net fikirler sağlıyor. Ayrıca, tüm saha için kapsamlı bir istatistiksel genel bakış sunan birçok yeni istatistik de mevcut.

Transfer Komitesi

Yeni teknik ekip rolleri, toplantılar ve etkileşimler oyunun en popüler alanlarından birini canlandırıyor. Transfer komitesi toplantıları, artık sizin ve gözlemci ekibinizin hem sonraki adımlarınız hem de kulübün transfer marketindeki uzun vadeli stratejisi açısından birbirinizi anlamanızı sağlıyor. Ayrıca, artık bir oyuncunun kulübünüze katılma ilgisi hakkında temsilcilerle doğrudan iletişime geçebileceksiniz.

Sezon Sonu

Daha önce hiç olmadığı kadar sezonlarınızı yeniden yaşayın ve başarınızın tadını çıkarın. Yeni bir sezon inceleme sunumu, saha içindeki ve dışındaki en iyi anlarınızı seçerken görülmeye değer zaferler iyileştirilmiş şampiyonluk sunumları ve medyanın ilgisiyle çok daha zevkli hale geliyor.

Bu, planlama ve bilgiyi ödüllendiren bir oyun ama takip edilecek önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda fırsat var. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve bunu yazmak sizin elinizde.
:sistem_gereksinimleri:
YaZf0o.png

:oyunfragmani:

ÖRNEK-YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

>> SADECE CRACK DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ!
CRASH HATASI İÇİN ÜYE PAYLAŞIMI ÇÖZÜM ÖNERİSİ
Crash hatası alanlar C:\Users\Public\Documents\Steam\CODEX\ klasör içindekileri silsin, bende oyuna girerken crash veriyordu sildim, oynayabiliyorum ama oyundan çıkarken yada ana menüye gelirken veriyor. En azından oynayabiliyorum :D

FİTGİRL REPACK'TEKİ MOD VE TOOL İÇERİĞİNİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
Football Manager 2021 002 512 x 512 PNG.png

OYUNUN REPACK'SİZ TORRENT HALİ DE EKLENMİŞTİR, İSTEYEN AŞAĞIDAKİ BUTONDAN LİNK OLARAK DA İNDİREBİLİR.ARALARINDA BOYUT HARİCİNDE HİÇBİR FARK YOKTUR!
JC_link.gif

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Süper lig kariyeri yapacak olan varsa yabancı sınırını düzenleyen yama indirmesini tavsiye ediyorum. Eğer yamasız oynarsanız oyun 2. sezondan itibaren sapıtmaya başlıyor. Kariyeriniz boşu boşuna çöpe gitmesin.

Bu arada yukarıda paylaşılan Perotti ve Falcao'nun profilleri FM20 ait, FM21'e değil.

Son düzenleme:
Oooo gelmiş gönlümün efendisi. Paylaşım için teşekkürler dostum. Yeniden indirdim oyun acıldı ama rardan çıkartırken hair ile ilgili bir kaç dosyayı çıkartamadım. Bende onları atla dedim. ama yine de crack yaptıktan sonra oyun açıldı. Bakalım ileride hata verecek mi?

Not: eski kariyerimi açtım ve her zaman hata aldığım yere girdim. Milli takım kadrolarına tıkladığımda her zaman hata almadan oyundan atıyordu. Şimdi denedim atmadı.

bende oyun arka planda çalışıyor ekrana yansımıyor crack deniyorum değişen bir şey yok.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler indirip az vakit geçireyim (9999... saat oynadı) :)
Konu başlığına ''Dikkat bağımlılık yapabilir!'' diye uyarı yazısı mı yazsam acaba? ;D
İyi oyunlar bu arada.

Oooo gelmiş gönlümün efendisi. Paylaşım için teşekkürler dostum. Yeniden indirdim oyun acıldı ama rardan çıkartırken hair ile ilgili bir kaç dosyayı çıkartamadım. Bende onları atla dedim. ama yine de crack yaptıktan sonra oyun açıldı. Bakalım ileride hata verecek mi?

Not: eski kariyerimi açtım ve her zaman hata aldığım yere girdim. Milli takım kadrolarına tıkladığımda her zaman hata almadan oyundan atıyordu. Şimdi denedim atmadı.
Hata almadan oynayabildiğine sevindim dostum, rar'dan çıkaramama sorunu rar programınla ilgili de olabilir (güncellemeni tavsiye ederim), dosyaların eksik inmiş olması da olabilir.Dosyalar eksik inmiş olma ihtimaline karşın başka linkten tekrar indirmeni öneririm.Sorunsuz ve keyifle oynaman dilğiyle.

bende oyun arka planda çalışıyor ekrana yansımıyor crack deniyorum değişen bir şey yok.
Bende oyun açılmıyor.
0xc0000142 hatası veriyor.
Crack işlemi hatalı veya eksik yapılmış olabilir, dosyalar eksik inmiş veya çıkartılmış olabilir, anti-virüs programı crack'i engellemiş olabilir, en önemlisi de sisteminiz güncel olmayabilir veya yetmiyor olabilir.Sisteminizi güncellemek için Windows 10 update'lerini ve ekran kartı update'ini kontrol edin.

Hiçbiri işe yaramıyorsa aşağıdaki, grubun Discord hesabı olan linkten sorunlarla ilgili bilgi bulabilirsin veya direkt soru da yöneltebilirsin (sorun yaşayan herkes için geçerli).
arkadasla aynı ligde oynayabılıyor muyuz
Oyunda online oynama özelliği yok, bu crack ile sadece offline oynanabiliyor.Belki Goldberg ilerde online oynanması için bir crack paylaşabilir.

Oyunun içeriğiyle ilgili bir bilgim yok maalesef.Zaten 4 GB bir şey indirip bakılabilir, denemekten zarar gelmez yani.Eğer bahsettiğin şey online olmayı gerektiren bir şey değilse muhtemelen oyunda olan bir özelliktir.Bu arada oyunun versiyonu 21.4.0, belki burdan da bir sonuca varabilirsin.

Fifa 21 kaynak kodları sızdırılmış, kırılır mı sizce.
Yanlış hatırlamıyorsam uzun zaman önce öyle bir söylenti vardı ama kırılacağına dair herhangi bir şey yaşanmadı.Ki yanlışım yoksa çalan kişiler bunu satma niyetindeydi.Hiçbir crack grubu da oyun kırmak için kaynak kodları satın almaz.Yine de bu kırılmayacağı anlamına gelmiyor.Eninde sonunda Empress veya başka bir grup elinde başka seçenek kalmayınca kırmayı akıl edecektir.

Bende oyun açılmıyor.
0xc0000142 hatası veriyor.
Oyun klasörünü C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common içine atıp tekrar dene. Aynı hata olursa eksik redist vs olabilir yüklenmesi gereken.

CrackTest Folders içinde işlemcine yakın olan bir klasöre gir içindeki herşeyi ana oyun klasörüne at, bu işlemi doğru yapınca açılıyor.

Oyun arka planda çalışıyorsa ve masaustüne görüntü gelmiyorsa. Diğer crackleri de deneyin. Ama işlemciniz için olanı ya da işlemcinize en yakın olan crackleri yapın ve oyunu fm26.exe kısayolu ile açın. Bende de arka planda çalıştı bende fm26.exe ile oyuna girdim oldu.

Oyunu 20 dakika oynadım ama sonrasında hata aldım ve oyun kapandı. Boşta olan oyunculara sözleşme önerdiğim an oyun kapanıyor.

Son düzenleme:
gs nin başına geçip küme düşürdüm kimse bjkliliğimizi sorgulamasın
O da bir şey mi? Ben de zamanında hiç unutmam Real Madrid ile küme düşmüştüm. Hayır bıraksalar seneye takımı üst lige çıkartırdım da bırakmadılar. Anında beni kovmuşlardı. Tabi oyunu o zamanlar yeni oynuyoruz :D:D

Beyler boşta olan oyunculara teklif götürebiliyor musunuz? Ben teklif yaptığımda oyundan atıyor. En az 10 tane crack denedim ama aynı

Yanlış hatırlamıyorsam uzun zaman önce öyle bir söylenti vardı ama kırılacağına dair herhangi bir şey yaşanmadı.Ki yanlışım yoksa çalan kişiler bunu satma niyetindeydi.Hiçbir crack grubu da oyun kırmak için kaynak kodları satın almaz.Yine de bu kırılmayacağı anlamına gelmiyor.Eninde sonunda Empress veya başka bir grup elinde başka seçenek kalmayınca kırmayı akıl edecektir.
Okuduğum haber de ea istenen fiyatı vermeyince çalanlar sözlerinde durarak internete sızdırdılar yazıyordu.

Tam olarak ne zaman atıyor? Birkaç oyuncuya teklif yaptım, atmadı. Mesela hangi butona tıklayınca oluyor?
Hocam ben başka bir torrent indirdim. Onunla oyunu bir daha denedim atmadı. Serbest oyunculara teklif yaparken atıyordu ama artık orada atmıyor. (Muhtemelen buradan indirdiğim rarlı dosyayı masaüstüne çıkartırken sorun yaşadım. bir kaç dosya çıkmadı. Ondan kaynaklı olmuş olabilir. )

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt