Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Discord ta fm9S41 adı ile yeni bir dosya paylaşılmış. İçinde sadece 600 mb fmR941. exe var. İşlemciler yok.
Belki sorunları düzeltmişlerdir.

Son düzenleme:
Girip takip ediyorum fakat beklenilen sağlam crack paylaşılmamış gibi duruyor. Son durum bu mu dostlar

Oyunu pencere moduna nasıl sabitleyebilirim, her tıkladığımda tam ekran olarak açılıyor ben pencere modunda kalsın istiyorum.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Alt Enter (ikisine aynı anda basacaksın) yapmayı deneyebilirsin hocam.
Eğer istediğin gibi olmazsa, oyuna girdikten sonra sağ üstten FM'e tıklayıp Preferences (Tercihler/Ayarlar) menüsünden Windowed Mode'a ayarlayabiliyormuşsun.

@Cornrow

Teşekkür ediyorum yanıt için ancak ben yanlış anlattım sanırım. Pencere modu yapabiliyorum onda bir sıkıntı yok ama oyuna girip çıktığımda tam ekran olarak açılıyor. Onu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Edit: Her girdiğimde yapmak çok zor değil ama oyundan atma sorununu yaşıyorum debug'dan halletmem için pencere moduna kaydetmem gerekiyormuş.
Alt Enter (ikisine aynı anda basacaksın) yapmayı deneyebilirsin hocam.
Eğer istediğin gibi olmazsa, oyuna girdikten sonra sağ üstten FM'e tıklayıp Preferences (Tercihler/Ayarlar) menüsünden Windowed Mode'a ayarlayabiliyormuşsun.

@Cornrow

Discord yayınında yeni 9.42 adında yeni bir crack paylaşılmış arkadaşlar. Oyundan atma yaşayanlar deneyebilir. Belki işe yarar.

.Tony.

Living for MC
Web sitesi
skebt.wordpress.com
Editör var mı ya? Ben mi göremedim güncel oyuncuları transfer etmek için kullanacağımda yardımcı olursanız sevinirim.

Aslında editöre gerek yokmuş https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update sitesinden güncel kadroyu indirebiliyormuşuz daha bugün gelen özil bile var biraz kontrol ettim gaziantep kadrosuna alınan yeni oyuncuyu bile eklemişler millet yapıyor tavsiye ederim güncel oynarsınız :D

şöyle bir problem var test etmek gerekiyor editör olmayınca yapamıyoruz editör yine lazım ya.

Son düzenleme:
Editör var mı ya? Ben mi göremedim güncel oyuncuları transfer etmek için kullanacağımda yardımcı olursanız sevinirim.

Aslında editöre gerek yokmuş https://sortitoutsi.net/football-manager-data-update sitesinden güncel kadroyu indirebiliyormuşuz daha bugün gelen özil bile var biraz kontrol ettim gaziantep kadrosuna alınan yeni oyuncuyu bile eklemişler millet yapıyor tavsiye ederim güncel oynarsınız :D

şöyle bir problem var test etmek gerekiyor editör olmayınca yapamıyoruz editör yine lazım ya.
Hocam ayrıca bir editöre gerek yok O sortitoutsi. net sitesinden en güncel editör dosyasını indir ve onu Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\editör data dosyasına at ve yeni oyun başlarken o attığın dosyayı seçerek oyuna başla. Geri kalan ince ayarlamaları da oyun içi editörle halledersin. O site her gün kullanıcıları vasıtasıyla transferlerin hepsini yapıyor. FM oyuncularının en çok kullandığı sitedir kendisi.

Son düzenleme:

.Tony.

Living for MC
Web sitesi
skebt.wordpress.com
Hocam ayrıca bir editöre gerek yok O sortitoutsi. net sitesinden en güncel editör dosyasını indir ve onu Documents\Sports Interactive\Football Manager 2021\editör data dosyasına at ve yeni oyun başlarken o attığın dosyayı seçerek oyuna başla. Geri kalan ince ayarlamaları da oyun içi editörle halledersin. O site her gün kullanıcıları vasıtasıyla transferlerin hepsini yapıyor. FM oyuncularının en çok kullandığı sitedir kendisi.
Teşekkürler hocam çözdüm dediğin gibi ama oyundan çıkarken ayıklama hatası geldi acaba sorun yaratır mı ya? Bilgin var mı bir şey yapmaya gerke var mı 1 maç yaptım sorun olmadı ama bilemedim.

İyi günler oyunu dediğiniz şekilde açıyorum fakat windows engelledi diyor orada yine de çalıştıra tıklıyorum ondan sonra görev yöneticinde çalışıyor gözüküyor ama oyunun ana ekranı gelmiyor neden acaba?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt