Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

aOnn1453

Torrent-Oyun.com
Ben r5 2600 işlemcide kurdum çalışıyor da logo ve yüz paketi attığımda ya oyun açılmıyor loading ekranında kalıyor ya da oyun açıkken atarsam paketleri temayı yeniden yükle dediğimde o kısımda kalıyor loadingde. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi

ilk crackleri de denedim sonradan gelenleri de ve bi tek crackle çalıştı, ama takım içi, oyuncuyla vs. olan konuşmalarda diyalog metinleri çıkmıyor. konuşamıyorum. bu herkeste olan bi şey değil anladığım kadarıyla. işlemcim crackle uyumlu ama win sürümüm uyumlu değil bundan mı kaynaklanıyor? yoksa oyun dosyaları mı hatalı? bilgisi olan yardın edebilrise sevinirim.

12numara

Torrent-Oyun.com
oyun açıldı oyuna başlarken hangi taktikle başayacağını soruyor orda kalıyor donma gibi değil bazı seçenekler gözükmüyor enteresan garip bi durum işlemci uyumluluğu var

EleGante

Torrent-Oyun.com
amd ryzen 3900x kullanan arkadaslar için geçerli eski yeni crack çalışmıyor sadece 7 adet işlemcide FM 2021 yazısını görüp crash hatası veriyor

Nuvkjlah

Berkay Atilla Atalay
Merhabalar i5-7500 için crack dosyası yok acaba başka bir yöntemle yapabilirmiyiz ?

berke.17

Torrent-Oyun.com
inşallah intel xeon işlemcilerde çalışıyordur bakalım deneyip göreceğiz (kendi bilgisayarımda değil)

Beyler oyunla ilgili sıkıntı var mı deneyen arkadaşlar mesela 1 sezon sonra atıyor mu veya işte sebepsiz yere atıyor mu

arkadaşlar yapamayan arkadaşlar için yaptığım şekilde anlatacağım;
1-öncelikle indirdiğiniz partları komple yeni bir dosyaya çıkartın.
2-daha sonra yeni klasöre çıkardığınız common dosyasının içindeki football manager 21 dosyasını
3-steam oyunlarının kurulu olduğu steamapps/common klasörü içine atın
4-daha sonra attığınız fm21 klasörüne girip steam klasörü oluşturun, onun içinede userdata klasörü oluşturun, işte burası can alıcı nokta o userdata klasörünün içine crack teki işlemci ıd nizi atın.
5-daha sonra geri gelip fm21 klasör içindeki steam_emu yu açıp AccountId yazan yerin karşısına işlemcinizin crack ıdsini yazın.
6-sonra fm uygulamasının altında sizde ne görünüyorsa fm20x1R80.exe veya fmr6s yazan uygulamayı yönetici olarak çalıştırın oyunu oynayın.
7-yapamayan varsa işlemci ıd sini yanlış yazmıştır. gerekirse crack id için konu başına bakın.

saygılar arkadaşlar..
Arkadaşın söylediği şeyleri yaptım 1 sezon bitti herhangi bir sorun yaşamadım.

İşlemcim ryzen 2600x

Quadrions

Umarım bir gün Tanrılarımız da arkadaş olur.
hocam zaten finaller bitti o kadar fark etmiş mi ya
Tabii böyle aşırı bir fark yok fakat fm serilerine göre çok fark var. 17-18-19-20 hep aynıydı resmen ama bu seride maç ekranını tamamen değiştirmişler, basın toplantıları acayip keyifli olmuş, çok gerçekçi. Oyuncularla konuşmak falan hepsindeki cevapları çok düzgünleştirmişler. En dikkat çekici yönü de şu olmuş, artık oyuncular kanatlardan içeri girerken boştaki oyuncuyu görebiliyorlar, bildiğin adam sağına soluna falan pas atıp golü garantileyebiliyor, ayrıca geçen seneki karşı karşıya kaçırma çok fazla oluyordu, onu da düzeltmişler. Bir de emin olmamakla birlikte oyun bana acayip hızlanmış geldi, gün geçişleri falan gayet hızlı.

haTRed

Torrent-Oyun.com
ilk sezon bittikten sonra mayıs 25 te oyun kapanıyor hiç bir hata vermeden.

düzenleme: İşsiz olarak başlayıp 2 sezon simule ettim bir kere bile atmadı.

Son düzenleme:
Bugün Discord ta yeni bir dosya paylaşmışlar sanırım yeni crack. İçinde benim işlemcim yine yoktu ama ona yakın bir işlemci ile yine deneyip yeni crack ile crack yaptım. Eskiden bir sürü işlemci deniyordum olmuyordu ama bu yeni crackle oldu. Oyun açıldı. Sizde bir deneyin derim. işlemcinize en yakın işlemci ile deneyerek bir daha deneyin. Benim işlemci amd ryzen 7- 1 700 ama o yoktu. Bende Ryzen_7_2700X_20H2 denedim. daha önceleri olmuyordu ama şimdi oldu

Son düzenleme:

batuhan678

Torrent-Oyun.com
dostlar 2029 yılına kadar süresiz tatile bıraktım denemek için 2029 mayıs ayı içinde oyundan attı bilginiz olsun. normal oyunu denemedim. o zamana kadar süresiz tatil ile geldiysem normal olarak oynarsınız diye tahmin ediyorum

haTRed

Torrent-Oyun.com
dostlar 2029 yılına kadar süresiz tatile bıraktım denemek için 2029 mayıs ayı içinde oyundan attı bilginiz olsun. normal oyunu denemedim. o zamana kadar süresiz tatil ile geldiysem normal olarak oynarsınız diye tahmin ediyorum
bir kulüp çalıştırrıken ilk sezon bittikten sonra herhangi bir yerde atabiliyor. istifa ettikten sonra devam edilebiliyor.

haTRed

Torrent-Oyun.com
ilk baştaki gizlilik anlaşmasını nasıl geçtin?
bendede ilk cracklediğimde yazılar gözükmediği için geçememiştim ama işlemcim için başka crack denedim sonrasında geçebildim orayı. benim işlemcim için 4 ayrı crack dosyası vardı ama senin işlemcin için fazla crack dosyası yoksa işlemcine en yakın olan cracki yapıp deneyebilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt