Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Monster55

2013 den bu yana :) Доброе утро
eski ve yeni crackleri denedim eski crack çalıştı. 2 crackde deneyipte yapamayan arkadaşlar eski olanı denesin.
hazırlayan ve paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

salihclkl

Torrent-Oyun.com
Ben her iki crack de de 0xc000012 hatası alıyorum. İşlemci İ5-9300H Windows 10 20H2

Yeni işlemciler eklendiğinde haberdar ederseniz seviniriz. 37 tane yeni eklenende de yokuz maalesef.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

RUBENム

war. war never changes.
Oyunun fm 20 den farkı ne acaba merak ettim :)
Oyun daha Beta sürümdeyken test etme şansım olmuştu. Maç motorunda iyileştirme yapıldığını ve forvetlerin karşı karşıya gol atamama gibi kronik sorunların düzeltildiğini görmüştüm. Cracklenmiş versiyonda çok daha iyi durumdadır oyun Beta'ya nazaran.

Quadrions

Umarım bir gün Tanrılarımız da arkadaş olur.
Amd Athlon x4 860K işlemcisi olan varsa rahatlıkla indirebilir. Ben de 20 orijinal olarak var ama herhalde son 5-6 yıldır en çok değişen FM serisi olmuş. Oynayamayanlar için canlarını çektirmek istememek amacıyla biraz susuyorum fakat oyun bence eski serilere göre daha da hızlanmış.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Amd Athlon x4 860K işlemcisi olan varsa rahatlıkla indirebilir. Ben de 20 orijinal olarak var ama herhalde son 5-6 yıldır en çok değişen FM serisi olmuş. Oynayamayanlar için canlarını çektirmek istememek amacıyla biraz susuyorum fakat oyun bence eski serilere göre daha da hızlanmış.
hocam zaten finaller bitti o kadar fark etmiş mi ya

_Armi_

Torrent-Oyun.com
Oyun çalıştı fakat bu gelen transfer teklifleri vs. göremiyorum çözümü varmı acaba

batuhan678

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar yapamayan arkadaşlar için yaptığım şekilde anlatacağım;
1-öncelikle indirdiğiniz partları komple yeni bir dosyaya çıkartın.
2-daha sonra yeni klasöre çıkardığınız common dosyasının içindeki football manager 21 dosyasını
3-steam oyunlarının kurulu olduğu steamapps/common klasörü içine atın
4-daha sonra attığınız fm21 klasörüne girip steam klasörü oluşturun, onun içinede userdata klasörü oluşturun, işte burası can alıcı nokta o userdata klasörünün içine crack teki işlemci ıd nizi atın.
5-daha sonra geri gelip fm21 klasör içindeki steam_emu yu açıp AccountId yazan yerin karşısına işlemcinizin crack ıdsini yazın.
6-sonra fm uygulamasının altında sizde ne görünüyorsa fm20x1R80.exe veya fmr6s yazan uygulamayı yönetici olarak çalıştırın oyunu oynayın.
7-yapamayan varsa işlemci ıd sini yanlış yazmıştır. gerekirse crack id için konu başına bakın.

saygılar arkadaşlar..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt