Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

devil01

Torrent-Oyun.com
merhaba,

oyun yuklemesi crack falan hepsini yaptim. Ama bunu '' fm20x1R80.exe '' bulamadim

devil01

Torrent-Oyun.com
Evet eklenmiş 39 adet yeni işlemci eklemişler. Tıkla < indirip bakabilirsin 1 mb bir şey.

Kurulumu doğru yaptıysan yönetici olarak çalıştırmalısın.
aynen dediginiz gibi yaptim yonetici olarak calistidim olmadi

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Bende de işlemci yok o yuzden çalışmadı. zaten şu an oyun biraz sorunlu sanırım.Artık final crack falan bekleyeceğiz.

THEGODFATHER, bu yeni listede de yok ne yazık ki. AMD Ryzen 7 1700 işlemciyi yine es geçmişler. :eek::confused:
islemcim i7 8750h
eger ki secimim yanlis degilse ''369524171 I7-8750H 1909''
burada da dogru yaptim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de işlemci yok o yuzden çalışmadı. zaten şu an oyun biraz sorunlu sanırım.Artık final crack falan bekleyeceğiz.

THEGODFATHER, bu yeni listede de yok ne yazık ki. AMD Ryzen 7 1700 işlemciyi yine es geçmişler. :eek::confused:
Beklemekten başka çareniz yok :/

aynen dediginiz gibi yaptim yonetici olarak calistidim olmadi

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

islemcim i7 8750h
eger ki secimim yanlis degilse ''369524171 I7-8750H 1909''
burada da dogru yaptim
windows 10 sürümünüz de önemli 1909 ve 2004 sürümü var crack dosyasında. Windowsunuz bu iki sürümden biri değilse çalışmaması muhtemel.

ilk paylaşılan crack başarılı i7 4770 için, 1 yıldan fazla ilerledim çoğu tatil oyundan atmadı, oyunun işleyişinde takım toplantıları vs hiçbir sıkıntı yok. fm20x1R80.exe bu crack çalıştı. diğer crack 9 numaralı olan o çalışmadı.. Teşekkürler emeği geçenlere

Monster55

2013 den bu yana :) Доброе утро
Bende i5 9300H var listede 2 tür işlemcime uygun dosya var
sadece bilgisayarıma uygun sürüm bulamadım (20H2) çalışmadı yönetici olarak çalıştırmaya kalksam dahi sadece bekliyor oyun

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ilk paylaşılan crack başarılı i7 4770 için, 1 yıldan fazla ilerledim çoğu tatil oyundan atmadı, oyunun işleyişinde takım toplantıları vs hiçbir sıkıntı yok. fm20x1R80.exe bu crack çalıştı. diğer crack 9 numaralı olan o çalışmadı.. Teşekkürler emeği geçenlere
Bilgilendirdiğin iyi oldu, eski crack'i de tekrar ekleyeyim o zaman, ikisi de denensin şansa hangisi çalışırsa artık.

Eski crack (fm20x1R80.exe'den giriş yapılmalı)
Yeni Crack v9 (fmR9S.exe'den giriş yapılmalı)
Crack ile ilgili tüm gelişmeleri aşağıdaki Discord kanalından takip edebilirsiniz.
Not: Gelişmeler oldukça bilgilendirirseniz sevinirim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt