Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Gamepass'te olduğunu bilmiyordum ama sürekli Gamepass'in avantajlı olduğunu söylüyorduk aslında.Neyse en doğrusunu yapmışsın bu arada, iyi oyunlar.
Gamepass i bile bilmiyordum açıkçası pek takip edemiyorum oyunları ve teknolojiyi. Ramazan sonuna kadar idare edeceği için benim için çok iyi oldu ama normal şartlarda üye olacağımı zannetmiyorum. Eyvallah dostum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Gamepass i bile bilmiyordum açıkçası pek takip edemiyorum oyunları ve teknolojiyi. Ramazan sonuna kadar idare edeceği için benim için çok iyi oldu ama normal şartlarda üye olacağımı zannetmiyorum. Eyvallah dostum
Birden fazla oyuna ücretsiz erişebildiğini biliyorsun değil mi? Bilmiyorsan kütüphanedeki diğer oyunlara bakmanı tavsiye ederim, kırılmamış bazı oyunları da orda bulabilirsin mesela.

Birden fazla oyuna ücretsiz erişebildiğini biliyorsun değil mi? Bilmiyorsan kütüphanedeki diğer oyunlara bakmanı tavsiye ederim, kırılmamış bazı oyunları da orda bulabilirsin mesela.
Onu anladım evet 100 ün üzerinde oyun var sanırım çok incelemedim ama pek oyun oynamıyorum öyle ilgimi çeken pek bir oyun yok. Netflix gibi bir şey :)

Beytullah

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim kurdum açtım ama takımların logoları kendi logoları değil ve oyun ingilizce nasıl halledeceğim bunu ?

oyunu indirdim kurdum açtım ama takımların logoları kendi logoları değil ve oyun ingilizce nasıl halledeceğim bunu ?
İnternetten Oyun ile ilgili hazırlanan logoları indirip gerekli yere yükleyerek gerçek logoları oyuna aktarabilirsin. Dili de oyunun ayarlarından Türkçe ye ayarlayabilirsin..

VForOyuncu

Torrent-Oyun.com
Hani bir şey vardı ya Cengizhanın mezarı bulununca kıyamet kopacak diye bu oyunda öyle bu oyun kırılınca kıyamet kopacak heralde hala kırılmadı bekle bekle umudum kalmadı :D

samco06

Torrent-Oyun.com
Denemek için oyunu kurdum sorunsuz oynadım TA Kİ sezon bitene kadar. Takvim Mayıs 23'e gelince oyundan atıyor debug yoluyla çözmeye çalıştım yine olmadı indirecek olanlar için tecrübemi paylaşayım dedim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt