Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Verdiğin linkte ki Dosyaları da indirip yeni kariyer açtım ama yinede olmadı.
Benim işlemci A10-7859K, Radeon R7, RAM 16 GB ve bu işlemci için sadece "1" Tane A10 işlemci için Crack var ve bende onu kullandım
Bakın ben oyunu; C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football.Manager 2021 içine atıp
ilk önce Rardaki dosyaları Oyunun kurulu dizine attım Daha Sonra ise
"fm2021INGAME-useafterActivation if need" Rar Dosyasının içine girip buradaki Crackları da aynı şekilde oyunun kurulu olduğu dizine attım.
daha sonra işlemcilerin olduğu Rar dosyaların içine girip buradaki işlemcim olan A10 Klsörün içöine girip gerekli (369524171) dosyayı Steam/userdata klasörün içine attım ve oyunu "fmR9S45X2ORGINAL" ile oyunu yönetici çalıştırdım ve oyun acıldı yeni kariyer actım ama yine aşağıdakı gibi takımla konuşamıyorum.
Eksik veya yanlış birşey yaptıysam söyler misiniz?
369524171 AMD A10-9620P 20H2 bu işlemci ve windows sürümü ile uyumlu. İşlemciniz ile uyumlu değil. Olmaması normal.

misagi_maxim

Torrent-Oyun.com
369524171 AMD A10-9620P 20H2 bu işlemci ve windows sürümü ile uyumlu. İşlemciniz ile uyumlu değil. Olmaması normal.
Sorunu kendi yöntemimle Halletim Hocam,
işlemci ve Windows Sürüm ile alakası yok, 369524171 AMD A10-9620P 20H2 işlemci Crack kullanarak şuan sorunsuz oynuyorum.

Arkadaşlar size tavsiyem pek uğraşmayın. İşlemcime uygun crack vardı, windows güncellemem tamdı. Oyunu bir sezon oynadım ve Mayıs ayına gelince atmaya başladı. Kendi taktiklerimle geçtim o tarihleri fakat her an başka bir tarihte atabiliyor. Sallıyorum 12 Haziran'da atıyor, sonra yeniden açıyorsun oyunu bu sefer atmıyor 3 Eylül'de atıyor vs gibi. Discord'da arkadaşlara sorduğum zaman, direkt bilgisayara bağlanıp aktivasyon yapmadıkları taktirde bu gibi sorunlar olmaya her zaman devam edecekmiş. Boşuna umut bağlayıp kanser olmayın.

Arkadaşlar size tavsiyem pek uğraşmayın. İşlemcime uygun crack vardı, windows güncellemem tamdı. Oyunu bir sezon oynadım ve Mayıs ayına gelince atmaya başladı. Kendi taktiklerimle geçtim o tarihleri fakat her an başka bir tarihte atabiliyor. Sallıyorum 12 Haziran'da atıyor, sonra yeniden açıyorsun oyunu bu sefer atmıyor 3 Eylül'de atıyor vs gibi. Discord'da arkadaşlara sorduğum zaman, direkt bilgisayara bağlanıp aktivasyon yapmadıkları taktirde bu gibi sorunlar olmaya her zaman devam edecekmiş. Boşuna umut bağlayıp kanser olmayın.
Artık bıraktım. Devamlı yeni çıkan güncellemeleri yapar ama farklı farklı hatalar alırdım. Artık Takip bile etmiyorum. Sonuç benim açımdan hep hüsran oluyordu.

Arkadaşlar çok meşakatli göründüğü için denemedim ama malum ramazan, vizelere çalışırken boş vaktim de oluyor fm oynayasım geldi oyun 2-3 sezon idare eder mi oynanır mı acaba deneyen arkadaşlar deneyimlerini söyleyebilir mi? 1-2 hafta oynamak için 200 lira vermek istemiyorum oyun kırılmıyor da aşerdim :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar çok meşakatli göründüğü için denemedim ama malum ramazan, vizelere çalışırken boş vaktim de oluyor fm oynayasım geldi oyun 2-3 sezon idare eder mi oynanır mı acaba deneyen arkadaşlar deneyimlerini söyleyebilir mi? 1-2 hafta oynamak için 200 lira vermek istemiyorum oyun kırılmıyor da aşerdim :)
Oyunun crack'i MKDEV tarafından şuanda test aşamasında.Yakında paylaşılır.Crack sorunsuz olursa bu konuyu da silerim büyük ihtimal.

>> MKDEVTeam Crack Test for Football Manager 2021 (6 gün önce)

Oyunun crack'i MKDEV tarafından şuanda test aşamasında.Yakında paylaşılır.Crack sorunsuz olursa bu konuyu da silerim büyük ihtimal.

>>MKDEVTeam Crack Test for Football Manager 2021 (6 gün önce)
Yakında paylaşılırsa çok iyi olur öyle olursa yeniden konu açıp paylaşacaksın yani görme şansımız olur. Kaç aydır deneme aşamasında bilmiyorum da umarım kırarlar, korsana teşvik eder gibi oldum ama mecbur kalmadıkça korsan oynamamaya çalışıyorum ama bazen şartlar..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yakında paylaşılırsa çok iyi olur öyle olursa yeniden konu açıp paylaşacaksın yani görme şansımız olur. Kaç aydır deneme aşamasında bilmiyorum da umarım kırarlar, korsana teşvik eder gibi oldum ama mecbur kalmadıkça korsan oynamamaya çalışıyorum ama bazen şartlar..
Test'i duyurdukları günden bu yana 6 gün geçti.Empress'in crack'leri de yaklaşık 7 gün falan test edilip yayınlanıyordu.Ortalama 5 gün içinde yayınlayacaklarını düşünüyorum.Dediğim gibi onu ana sayfada paylaşacağım için bu konuyu kilitlemeyi veya silmeyi düşünüyorum.İnşallah sorunsuz çıkar.

Bu arada haklısın, kim ne derse desin şartlar bizi buna mecbur bırakıyor.
Bu sabah uyandım 60 Lira'ya aldığım kulaklığım bozulmuş, tek taraftan ses geliyor.Ne yapayım ben şimdi? :/
Dur gideyim 100-200 Lira'ya 1 haftada bitecek bir oyun alayım!

Test'i duyurdukları günden bu yana 6 gün geçti.Empress'in crack'leri de yaklaşık 7 gün falan test edilip yayınlanıyordu.Ortalama 5 gün içinde yayınlayacaklarını düşünüyorum.Dediğim gibi onu ana sayfada paylaşacağım için bu konuyu kilitlemeyi veya silmeyi düşünüyorum.İnşallah sorunsuz çıkar.

Bu sabah uyandım 60 Lira'ya aldığım kulaklığım bozulmuş, tek taraftan ses geliyor.Ne yapayım ben şimdi? :/
25 Yaşındayım çocukluğumdan bu yana oynadığım oyunların %95 i korsandı o zamanlar korsanın ne olduğunu da anlamadığım için maruz görüyorum ama artık en azından sürekli oynadığım oyun firmalarından hakları geçmesin diye elimden geldiğince oyun almaya çalışıyorum Allah affetsin elimden bu kadarı geliyor :)

Ayrıca geçen de bu forumda konuştuk fm fifa nba tarzı senelik oyun çıkarıp oyunun arkasında 8 ay süre zarfında duran oyunlara da karşıyım, 1-2 güncellemeden sonra hiç bir şekilde hizmet verilmiyor ve iyi para isteniyor ve her sene tekrar alınılmasını istiyor bu tekelci sistemi güçlendirmektir :)

Sana da ekstra teşekkür ederim dostum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
25 Yaşındayım çocukluğumdan bu yana oynadığım oyunların %95 i korsandı o zamanlar korsanın ne olduğunu da anlamadığım için maruz görüyorum ama artık en azından sürekli oynadığım oyun firmalarından hakları geçmesin diye elimden geldiğince oyun almaya çalışıyorum Allah affetsin elimden bu kadarı geliyor :)

Ayrıca geçen de bu forumda konuştuk fm fifa nba tarzı senelik oyun çıkarıp oyunun arkasında 8 ay süre zarfında duran oyunlara da karşıyım, 1-2 güncellemeden sonra hiç bir şekilde hizmet verilmiyor ve iyi para isteniyor ve her sene tekrar alınılmasını istiyor bu tekelci sistemi güçlendirmektir :)

Sana da ekstra teşekkür ederim dostum
Rica ederim dostum, ne demek.Yaşıt sayılırız, ben de maddi imkansızlıklardan dolayı internetle geç tanışanlardanım.Oyun oynanabilecek bir pc'ye sahip olduğumda (hd 3450) bilgisayarcıdan dvd ile oyun oynuyordum. :)

Dediğin gibi herkes gibi ben de korsan orijinal kavramını bilmeden oynuyordum.Şimdi biliyorsun da ne değişti diye sorarsan; hiç.Dolar oldu 8 Lira, Euro oldu 10 Lira.Ama dediğin gibi işini layıkıyla yapanların hakkını ödemek gerçekten doğru olandır.İnşallah bir gün o şerefe herkes dahil olur.

VForOyuncu

Torrent-Oyun.com

Hocam son durum nedir ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam ben çözümü buldum gamepass aylık 30 liraymış aldım 1 hafta oynasam yeterdi zaten :) Böyle bir imkan var kimse söylemedi ya :)
Gamepass'te olduğunu bilmiyordum ama sürekli Gamepass'in avantajlı olduğunu söylüyorduk aslında.Neyse en doğrusunu yapmışsın bu arada, iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt