Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

haTRed

Torrent-Oyun.com
Malesef bende de aynı sıkıntı var günlerdir. Debug yöntemini de denedim ama işe yaramadı. Belki yeni bir crack beklememiz gerekiyordur.
debug yöntemi windows 2h20 sürümünde işe yaramayabilir bende yaramıyordu. Windows sürmünü 2004 e çektim sorunsuz oynuyorum .

asd315

Torrent-Oyun.com
debug yöntemi windows 2h20 sürümünde işe yaramayabilir bende yaramıyordu. Windows sürmünü 2004 e çektim sorunsuz oynuyorum .
Benim windows sürümüm de 2004. Ama 25 mayıs 2021'i bir türlü geçemiyorum debug yöntemiyle de debug yöntemini uygulamadan da. Belki işlemciyle alakalı bir sıkıntı vardır. Benim işlemci i7 4790

haTRed

Torrent-Oyun.com
Benim windows sürümüm de 2004. Ama 25 mayıs 2021'i bir türlü geçemiyorum debug yöntemiyle de debug yöntemini uygulamadan da. Belki işlemciyle alakalı bir sıkıntı vardır. Benim işlemci i7 4790
türlü kombinasyonlar denenebilir. Mesela işlemcine en yakın dosyayı kopyalayıp deneyebilirsin , yada discordda sürekli farklı crackler paylaşılıyor r93 r94 vs onlarlada deneyebilirsin debug yaparken.

berkcanaynad

Torrent-Oyun.com
Debug yöntemiyle 4. sezonun ortasına kadar geldim ancak 1 Ocak 2024 tarihinde oyundan atıyor. 3-4 farklı crack denedim fakat çözüm bulamadım. Var mıdır bilgisi olan?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
fm oynayan herkese saygım sonsuz ve hayranım şu oyunu bir ben anlayıp oynayamadım herhalde aşırı detaylı biz fifa kariyer devam.
bu arada hangi işlemcileri desteklediğini konuya eklersen iyi olur 2600x var mı mesela?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
fm oynayan herkese saygım sonsuz ve hayranım şu oyunu bir ben anlayıp oynayamadım herhalde aşırı detaylı biz fifa kariyer devam.
bu arada hangi işlemcileri desteklediğini konuya eklersen iyi olur 2600x var mı mesela?
Aşağıdaki rar dosyasında hangi işlemcilerin desteklediği yazıyor dostum.Dosya isimleri çok detaylı olduğu için ve de sürekli güncellendiği için şimdi yazmaya kalksam gereksiz uğraş olur.En iyisi kullanıcı aşağıdaki dosyayı indirip kendisinin arayıp bakması olur.Benim buraya yazmam ile onların dosyayı indirip görmesi çok da fark yaratmayacaktır.Zaten dosyayı indirip baktığın zaman ne kadar detaylı olduğunu görebilirsin.Yanlış saymadıysam 325 tane işlemci ismi var ve bunlar farklı farklı kategorilerde.

fenerbahçe kariyerimde 10 şubat sivas maçından sonra oyunda atıyor bu sorunu yaşayıp çözen varmı

Yok hocam. O işlemciyi ne hikmetse es geçiyorlar. AMD FX8350 için bile yapıyorlar ama 1700 yü es geçip 2600-2700 ü ele alıyorlar.
Teşekkür ederim ben de göremedim. Acaba benim mi sıkıntım var diye düşündüm ondan sordum. Oynayacak oyun bulamayınca bunu oynayalım dedim olmadı :(

Hocam rica etsem Ryzen 5 1500X için bakabilir misin ?
Hocam senin işlemcin ne yazık ki yok. İşlemcine en yakın olanlar Ryzen 5 1600x, Ryzen 5 2600 için var. Onları dene istersen. Benimde yoktu ama yakın olanları denedim oyunu açabildim ama yine de belli bir süre sonra oyun hata verdi.

misagi_maxim

Torrent-Oyun.com
Gençler oyunda Basın toplantısı veya Oyuncu ile konuşma bölümünde sıkıntılar var.
Mesala bu resimde gördüğünüz gibi oyunda tıkandım kaldım
Malesef Oyunda da ilerleyemiyorum.
Basın toplantısına katılmagibi sorunları çözen Crack, Program veya bir yöntem varsa söyler misiniz?
Nasıl hallederim ben bunu?

Gençler oyunda Basın toplantısı veya Oyuncu ile konuşma bölümünde sıkıntılar var.
Mesala bu resimde gördüğünüz gibi oyunda tıkandım kaldım
Malesef Oyunda da ilerleyemiyorum.
Basın toplantısına katılmagibi sorunları çözen Crack, Program veya bir yöntem varsa söyler misiniz?
Nasıl hallederim ben bunu?
İşlemcinize uygun lisans dosyalarını gerekli yerlere attıysanız sorun olmaması lazım. En son paylaşılan exe dosyasını deneyin. indir <<<<<

misagi_maxim

Torrent-Oyun.com
İşlemcinize uygun lisans dosyalarını gerekli yerlere attıysanız sorun olmaması lazım. En son paylaşılan exe dosyasını deneyin. indir <<<<<
Verdiğin linkte ki Dosyaları da indirip yeni kariyer açtım ama yinede olmadı.
Benim işlemci A10-7859K, Radeon R7, RAM 16 GB ve bu işlemci için sadece "1" Tane A10 işlemci için Crack var ve bende onu kullandım
Bakın ben oyunu; C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football.Manager 2021 içine atıp
ilk önce Rardaki dosyaları Oyunun kurulu dizine attım Daha Sonra ise
"fm2021INGAME-useafterActivation if need" Rar Dosyasının içine girip buradaki Crackları da aynı şekilde oyunun kurulu olduğu dizine attım.
daha sonra işlemcilerin olduğu Rar dosyaların içine girip buradaki işlemcim olan A10 Klsörün içöine girip gerekli (369524171) dosyayı Steam/userdata klasörün içine attım ve oyunu "fmR9S45X2ORGINAL" ile oyunu yönetici çalıştırdım ve oyun acıldı yeni kariyer actım ama yine aşağıdakı gibi takımla konuşamıyorum.
Eksik veya yanlış birşey yaptıysam söyler misiniz?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt