Torrent-Oyun | Football Manager 2021 - MKDEV CRACK (Her İşlemcide Çalışmaz)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FM21_Announce_BH.png

Football Manager 2021 - MKDEV CRACK
(Her İşlemcide Çalışmaz)

Başlıkta da belirttiğim her işlemcide çalışmayan ancak birçok işlemcide çalıştığı söylenen bir crack bu.İşlemcilerin hangileri olduğu aşağıdaki kurulum notundaki linkten öğrenebilirsiniz.Konuyu @TRAmonRa | TO (THEGODFATHER) nikli arkadaşın aracılığıyla açıyorum, kendisine de bir kez daha teşekkür etmiş olayım.Yalnız bu kurulumu vs. yaparken bana veya o arkadaşa sorumluluk yüklemeyiniz, sorumluluk tamamen size aittir.Elbette soru sorabilirsiniz ancak şahsen denemediğim için cevap veremeyeceğim bilginize.Cevap verir mi bilmiyorum ama konuyu açmama vesile olan arkadaş denemiş ve açmayı başarmış.İsterse yardımcı olur.

Fwarz6.png
:kurulumaciklamasi:

:psnot:

Crack güncellemeleriyle ilgili gelişmeleri takip edebileceğiniz Discord kanalı:
(Gelişmelerden haberdar oldukça bilgilendirirseniz sevinirim)

https://discord.com/invite/xE29GPe

Oyunun Torrent Dosyası:

https://www101.zippyshare.com/v/oJpjy2JJ/file.html
(v21.2.0.0.Steam)

Crack Dosyası:
(v9 olarak güncellenmiştir)
https://www.mediafire.com/file/a62ak9gzd1jk4pa/R9MKDEVTEAM.7z/file

Oyunu indirip part1 den rardan çıkartıyoruz.
Crack dosyasının içinde "FM21_21.2_EVERY_LICENSES_SO_FAR r8.rar" ve "fm2021INGAME-useafterActivation if need.rar" bunlar dışında kalan dosyaları oyunun içine kopyalayıp crack yapıyoruz.
Sonra FM21_21.2_EVERY_LICENSES_SO_FAR r8.rar dosyasını klasöre çıkartıp içerisinden uygun işlemcimizi arıyoruz bulunca oyunun içinde steam/userdata içine atıyoruz. Örneğin benim işlemcim i5 8300h.

R8\FM21_21.2_EVERY_LICENSES_SO_FAR r8\FM21 21.2 EVERY LICENSES SO FAR\369524171 ID\369524171 I5-8300H 20H2 bu klasöre girip" 369524171" yazan klasörü userdataya kopyaladım.

Bir sürü ID klasörü var atıyorum işlemcin ryzen 5 3600 o zaman R8\FM21_21.2_EVERY_LICENSES_SO_FAR r8\FM21 21.2 EVERY LICENSES SO FAR\234765538 ID\234765538_Ryzen_5_3600_1909 içindeki "234765538" adlı klasörü kopyalaman lazım userdataya.

Bu klasörü kopyaladıktan sonra oyunun içinde steam.emu dosyasına girip oradaki AccountId değerini 234765538 olarak değiştirmen lazım.

Bu arada deneyimimi paylaşayım i5 8300h win 10 1803 vardı bende. İşlemci uyuyordu ama işletim sistemi 20h2 istiyordu denedim çalıştı sonra kariyerin ortasında sivas maçından sonra oyundan attı. Save de bir problem oldu galiba. Bende sürümü yükselttim 20h2 yaptım yeni kariyer açıcam bakalım yine atacakmı oyundan.

NOT
Oyunu fmR9S.exe'den yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor, aksi halde oyun açılmayacaktır.

güncelleme.png

SORUN YAŞAMANIZ HALİNDE YAPMANIZ GEREKENLER:
İLK OLARAK OYUNA GİRİP OYUNU PENCERE MODUNA GETİRİP KAYDEDİN VE OYUNDAN ÇIKIN YOKSA ÇALIŞMAYABİLİR!

1. adım link-> debug programı, bu programı indirip kurun.
2. adım programı yönetici olarak çalıştırıp açın.
3. adım sol üstte file butonuna tıklayın.
4. adım open butonuna tıklayıp fm9s.exe yani oyunu açtığımız dosyayı seçin.
5. adım seçtikten sonra üstte menüde options var oraya tıklayıp preferencese tıklayın.
6. adım system breakpoint ve entry breakpoint işaretli olsun tls callbacksde işaret varsa kaldırın.(aşağıdaki fotoğraftaki gibi olacak tikler) sonra save butonuna tıklayın.

7. adım preferencesi kapatmadan exceptions sekmesine geliyoruz. Orada Add Range butonu var oraya tıklayın karşınıza 2 tane kutu gelicek en üstteki kutuya alabildiği kadar 0 ekleyin (sıfır) alttaki kutuyada alabildiği kadar f harfi ekleyin.(aşağıdaki gibi olacak) Sonra ok butonuna tıklayın ve save butonuna tıklayın tekrar.

8. adım settings ile işimiz bitti. İlk olarak f9 butonuna tıklıyoruz 10 saniye bekleyin aşağıda en altta yazılar gidip gelebilir. İşlemin bitmesini bekleyin.
9. adım shift+f9 tuşuna basın ve bekleyin. Oyun açılacak. Sonra save dosyanıza tıklayıp tarihi ilerletin. Bende bu yöntemle çalıştı.
Sizde çalışır mı bilmiyorum bundan başka bilgim yok denemenizde fayda var.

NOT:
Programsız giriş olmuyor. Bu adımları bir kere yapmak yeterli kayıt ediliyor otomatik. Her oyuna girişte debug programıyla fmR9S.exeyi seçip önce f9 + ardından shift+f9 ile oyuna girmek zorundasınız.

NOT 2:
Çözüm önerisi @TRAmonRa | TO'a aittir.

Not: Kurulum notları @TRAmonRa | TO (THEGODFATHER) nikli arkadaştan alıntıdır.

Son düzenleme:
Oyundan atabilir ya da save sorunu olabilir diyince indirmekten vazgeçtim açıkçası :)

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
işlemci olarak AVX muhabbeti mi istiyor oyun öyle ise problem yok windows da 20h2.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyundan atabilir ya da save sorunu olabilir diyince indirmekten vazgeçtim açıkçası :)
Oyunun ve crack grubunun pek takipçisi değilim ama ilerde daha stabil bir crack çıkabilir belki, onu bekleyebilirsin hocam.

Paylaşım için teşekkürler. İndirip deneyelim
Rica ederim dostum, umarım sıkıntısız bir şekilde oynayabilirsin.Bu arada önce kurulum notunda da belirtildiği gibi işlemcin uyuyor mu diye bak istersen, boşuna indirmiş olma sonra. :)

Oyunun ve crack grubunun pek takipçisi değilim ama ilerde daha stabil bir crack çıkabilir belki, onu bekleyebilirsin hocam.

Rica ederim dostum, umarım sıkıntısız bir şekilde oynayabilirsin.Bu arada önce kurulum notunda da belirtildiği gibi işlemcin uyuyor mu diye bak istersen, boşuna indirmiş olma sonra. :)
İşlemcim sanırım listede yok. AMD Ryzen 7 1700 işlemciyi es geçmişler. Şansıma artık :eek:
Biraz daha bekleyeceğiz artık

Windowsu 20h2 sürümüne yükseltip baştan bir kariyer açtım. 1. sezonun sonunda oyundan atıyor direkt. Deneme amaçlı, oyunu tatmak amaçlı indirebilirsiniz. Daha sonra kararlı crack paylaşılırsa ben admine özel mesaj yoluyla iletirim o da konuya ekler. Keyifli oyunlar herkese :)
Paylaşım için teşekkürler. İndirip deneyelim. Bu versiyonda oyunun kendi hile programı da kırık mı? bilgisi olan var mı?
Evet oyun içi editör aktif. Dünya sekmesinin yanında kaleme benzer bir simge var oraya tıklayınca açılıyor.

Merhaba arkadaşlar

listeye baktım işlemcim var 2600x windows sürümü olanda var herşeyi yaptım exe'ye tıklıyorum fakat açılmıyor oyun.Görev yöneticisinde çalışıyor ama açılmıyor.Neyi yanlış yapmış olabilirim?Sizdede aynı sorun oldumu?

Merhaba arkadaşlar

listeye baktım işlemcim var 2600x windows sürümü olanda var herşeyi yaptım exe'ye tıklıyorum fakat açılmıyor oyun.Görev yöneticisinde çalışıyor ama açılmıyor.Neyi yanlış yapmış olabilirim?Sizdede aynı sorun oldumu?
Oyunu fm20x1R80.exe yazan dosyadan aç. Açarken yönetici olarak çalıştır.

Narayanna

Bur(Sa)msun
Eline sağlık reis, oyunu ben uzun süredir test crack'ları ile oynuyordum :)
Windows 10 20h2 sürümü ve Ryzen 5 1600 işlemci ile 4 sezon oynadım, sonra sıkıldım ve sildim.

Güncel R9 adlı Crack dosyası da yayınlanmış bu arada.
39 tane de yeni işlemci eklenmiş.

https://www.mediafire.com/file/a62ak9gzd1jk4pa/R9MKDEVTEAM.7z/file

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt