Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18] - CorePack | 2 GB | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
merhabalar , oyunu indirdim kurdum ancak masaüstü uygulamasına tıkladığım zaman oyun açılmıyor . sebebi nedir yardımcı olurmusunuz ?

masonjason246

Torrent-Oyun.com
seriye uzağım bayadır.ama hatırladığım piyasadaki sanırım tek manager oyunu ya da en çok tercih edileni.ea sports 2012den sonra yapmadı sanırım fifa manager.neden full lisans yok onu anlamıyorum.galiba yamalamak gerekiyor.takım logoları için.

Kardeşim kariyer oluştururken lig seçimi yaptıktan sonra veritabanı oluşturuluyor kısmında hata veriyor. Hata veriyordan kastım çok fazlaca bir süre ilerleme olmuyor görev yöneticisinden baktığımda da yanıt vermiyor diyor. Bir el atsanıza şuna

Onur.G

Dittara Daa Daa Daa Dittara Daa
Süper Moderatör
Kardeşim kariyer oluştururken lig seçimi yaptıktan sonra veritabanı oluşturuluyor kısmında hata veriyor. Hata veriyordan kastım çok fazlaca bir süre ilerleme olmuyor görev yöneticisinden baktığımda da yanıt vermiyor diyor. Bir el atsanıza şuna
Orada bekletiyor kardeşim normal
Be en az 40 dk beklediğimi bilirim.
Ne kadar çok lig seçersen o Kadar çok bekletiyor oyun. Yanıt vermiyor kısmına takılma oyun açılırken de yanıt vermiyor yazıyor ama oyun açılıyor.
Kullandığın yamalar ve oynamak için seçtiğin lig sayısı ile eş değer bekleme süresi

Orada bekletiyor kardeşim normal
Be en az 40 dk beklediğimi bilirim.
Ne kadar çok lig seçersen o Kadar çok bekletiyor oyun. Yanıt vermiyor kısmına takılma oyun açılırken de yanıt vermiyor yazıyor ama oyun açılıyor.
Kullandığın yamalar ve oynamak için seçtiğin lig sayısı ile eş değer bekleme süresi
DENEYELİM BAKALIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

emeğinize sağlık su oyunda bi transferei duzelytemediler arkadas bize 10m e veriyolar aynı oyuncuyu baska takım 5-6 ya alıyor

DDevl

Torrent-Oyun.com
oyunu kurdum manejeri oluşturdum ama maça girecekken oyundan atıyor beni. sağ alt köşede de ekran kartı çalışmayı durdurdu diye bir hata veriyor ekran kartım düşükte değil Geforce GT430

AArgent

Torrent-Oyun.com
Oyundan çıkış yaptım ama şuanda oyuna giremiyorum oyun tepki vermiyor açılma atma gibi bir sorun yok hiç tepki vermiyor

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
Oyundan çıkış yaptım ama şuanda oyuna giremiyorum oyun tepki vermiyor açılma atma gibi bir sorun yok hiç tepki vermiyor
Ctrl+shift+ESC'ye bas bakalım orada fm.exe var mı ya da Football Manager ile ilgili birşey var mı ? Olmadı bi bilgisayarı yeniden başlat bakalım

Onur.G

Dittara Daa Daa Daa Dittara Daa
Süper Moderatör
yönetici olarak çalıştırın yada yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile çalıştırın
belgelerimizi yedekleyiniz. yedekledikten sonra belgelerimi silip yeniden giriniz
oyuna yama indirip kurduysanız yamaları siliniz.
oyunu açmaya çalışırken görev yöneticisini açıp bakınız görev yöneticisinde varmı yok mu kontrol ediniz.
görev yöneticisine geliyorsa biraz bekleyiniz
yeri geliyor 10 dk bekliyorum oyun geç açılıyor

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt