Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18] - CorePack | 2 GB | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
https://www.fmscout.com/c-files19.html
bu siteyi kontrol et kardeşim site yabancı ama haberin olsun
fm hikayeleri yada fm Türkiye sayfaları da tamamen türkçe bu ismini verdiğim sitelere de bakabilirsin

yükleme işlemi için de
belgelerim
sports ınteractive
football manager 2019
editör data nın içine atabilirsin
Buradakilere baktım 19.1 için geçerli değil transfer güncellemeleri sende ki oyun orjinal mi?

https://www.fmscout.com/a-fmi-data-update-2019.html bunu diyorsan bu eski son transferler yok

Onur.G

Dikenli Bir Tele Takılan Çiçeğim, Ah Ulan, Ah!
Süper Moderatör
Buradakilere baktım 19.1 için geçerli değil transfer güncellemeleri sende ki oyun orjinal mi?
dostum biraz aşağıya inersen ayın 30 unda gelen güncellemeyi görürsün
benim oyunum da korsan buradan indirdim
16 dan beri kullandığım sitedir hiçbir sorunla karşılaşmadım 1 şubat gelmedi daha çünkü henüz kadrolar yeni yeni oturuyor
1-2 güne yenisi de gelir

dostum biraz aşağıya inersen ayın 30 unda gelen güncellemeyi görürsün
benim oyunum da korsan buradan indirdim
16 dan beri kullandığım sitedir hiçbir sorunla karşılaşmadım 1 şubat gelmedi daha çünkü henüz kadrolar yeni yeni oturuyor
1-2 güne yenisi de gelir
Peki neden herkese atarken bana atmıyorsun bunu sorabilir miyim? Bulabilsem yazmam araştırmaktan çekinmeyen biriyim fakat göremedim.

beyler ben bu oyunu burdan indirdim ve çok ta güzel 4 sezon oynadım ama bir süre sonra oyundan atmaya başladı dolayısıyla save dosyalarım da yok oldu ve artık mavi ekran hatası alıyorum ve bilgisayar kapanıyo yardımcı olabilirmisiniz yada yardımcı olucak bi arkadaşınız varmı çok çaresiz bi durumdayım lütfen :D not olarak oyunu pencere modunda oynuyorum yani çogu zaman alt tab yapıp masaüstüne gidiyorum etkisi varmıdır acaba ?

Onur.G

Süper Moderatör
beyler ben bu oyunu burdan indirdim ve çok ta güzel 4 sezon oynadım ama bir süre sonra oyundan atmaya başladı dolayısıyla save dosyalarım da yok oldu ve artık mavi ekran hatası alıyorum ve bilgisayar kapanıyo yardımcı olabilirmisiniz yada yardımcı olucak bi arkadaşınız varmı çok çaresiz bi durumdayım lütfen :D not olarak oyunu pencere modunda oynuyorum yani çogu zaman alt tab yapıp masaüstüne gidiyorum etkisi varmıdır acaba ?
oyunu en uzun 6-7 sezon oynadım bende buradan indirdim. hiçbir hata ile karşılaşmadım. oyundan atma mavi ekran vs vs. muhtemelen sisteminiz de hata olabilir. başka oyunlar da da sıkıntı oluyor mu yoksa sadece fmde mi oluyor

Onur.G

Süper Moderatör
Son durumu nasıl sağlıklı çalışıyor mu? Ya da beklemek mi gerek?
şuan oyunun çıkmış en güncel versiyonu
steam için sık sık güncelleme geliyor ama henüz kırılmadı
sorun yaşayan arkadaşlar var ama hiçbir sorun yaşamayan arkadaşlar da var
denemekte fayda var bence

oyun ilk loading ekranından sonra direk kapanıyor.Başka bilgisayarda denedim açıldı acaba ne yapmam gerek?

Onur.G

Süper Moderatör
oyun ilk loading ekranından sonra direk kapanıyor.Başka bilgisayarda denedim açıldı acaba ne yapmam gerek?
yama kurduysanız oyuna bu yüzden oyunla uyumlu değildir. kurduğunuz yamayı silip tekrar açmayı deneyiniz

Yama kurmadim 2 sezon oynadim sorunsuz bir şekilde sonra birden bire oyun acilirken ilk loadig ekraninda(save loading ekrani deil) atmaya başladı başka bilgisayarda denedim sorun çıkmadı başka bilgisayarda daha denedim gene aynı sorun ne yapmam lazım acaba?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Yama kurmadim 2 sezon oynadim sorunsuz bir şekilde sonra birden bire oyun acilirken ilk loadig ekraninda(save loading ekrani deil) atmaya başladı başka bilgisayarda denedim sorun çıkmadı başka bilgisayarda daha denedim gene aynı sorun ne yapmam lazım acaba?

Antivirüs uygulaması var ise dosyaları silmiş olabilir.

bazı bilgisayarlarda çalışıyor ama silse oradada çalışmazdı diye düşünüyorum.Ayrıca antivirüs uygulaması yok windowsunki hariç.Silip kurdum gene aynı şey oldu

Onur.G

Süper Moderatör
yama kurmadıysan sistemin de bir hata olabilir. 2024 e kadar geldim hiçbir sorun yaşamadım

berme

Seviye 1
Oyunu indirdim kurdum fixteki dosyaları klasöre yapıştırdım ve sonuç şu ; configuration file was not found

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt