Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18] - CorePack | 2 GB | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

adem berke

Torrent-Oyun.com
admin oyunu kurdum ama oyun açılmıyor hiç bir tepki vermedi defalarca denedim normlade geç açılıyordu eski sürümler ama bu hiç gelmedi sorunun çözümü biliniyor mu

başkan oyun açıldı sitede türkçe yaması varmı acaba

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
başkan oyun açıldı sitede türkçe yaması varmı acaba
oyun zaten türkçe dostum
preferences diye birşey yazar oyunu açınca görürsün ona bas. orada çıkıcak karşına language diye birşey. oradan Türkçeyi seçebilirsiniz

adem berke

Torrent-Oyun.com
oyun zaten türkçe dostum
preferences diye birşey yazar oyunu açınca görürsün ona bas. orada çıkıcak karşına language diye birşey. oradan Türkçeyi seçebilirsiniz
eyvallah dostum haklısın türkçe imiş sonradan biraz bakındım sayfaya buldum ilgin için teşekkür ederim

hkaraca42

Torrent-Oyun.com
Hocam, transfer updatei belgelerime atınca loading ekranında kalıyor. Transfer update yapabilen var mı?

Onur.G

Süper Moderatör
Hocam, transfer updatei belgelerime atınca loading ekranında kalıyor. Transfer update yapabilen var mı?
güncel transferleri kurmakta hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. muhtemelen attığın yama oyunla uyumlu değil. hangi siteden attığını özelden yollar mısın dostum ona göre yardımcı olmaya çalışayım

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
güncel transferleri kurmakta hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. muhtemelen attığın yama oyunla uyumlu değil. hangi siteden attığını özelden yollar mısın dostum ona göre yardımcı olmaya çalışayım
bannada atabilirmisin adminim transfer update dosyasını

Re7olutioN

The Dark Knight
Yeni sürüm cracki çıkar umarım ve oyunu yeniden online oynama şansını yakalarız. Güncelleme getirdiklerinden beridir online crack çalışmıyor.

apikoksk

Torrent-Oyun.com
Banada atabilir misiniz acaba.teşekkürler

Onur.G

Süper Moderatör

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt