Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18] - CorePack | 2 GB | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

cessase

Torrent-Oyun.com
çalışmıyor oyun, ilk seferde loading geliyordu şimdi o da yok, hiç açılmıyor, fix gelene kadar beklenmeli.

DeBruyne

Torrent-Oyun.com
loadingden sonra atma sorununu çözümünü bilen var mı hala bulamadım.

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Oyunu c veya d Diskine çıkartıp kısayolunu steam e ekleyip öyle girmeyi dene
kanka bir kere oyuna girdim oyunu c ye çıkarttım pc yi yeniden bsşlatınca loading de takılıyor kalıyor nasıl çözebilirim ya exe yi yönetici olarak çalıştırıyorum

steam e ekledim oyunu oyun açılıyor loading ekranı geliyor görev yöneticisine baktığım da yanıt vermiyor yazıyor. uyumluluk da denedim. neden böyle yapıyor bu :(

Xioo

Emektar

DeBruyne

Torrent-Oyun.com
kanka bir kere oyuna girdim oyunu c ye çıkarttım pc yi yeniden bsşlatınca loading de takılıyor kalıyor nasıl çözebilirim ya exe yi yönetici olarak çalıştırıyorum

steam e ekledim oyunu oyun açılıyor loading ekranı geliyor görev yöneticisine baktığım da yanıt vermiyor yazıyor. uyumluluk da denedim. neden böyle yapıyor bu :(
https://community.sigames.com/faq/f...the-game-is-stuck-on-the-loading-screen-r667/
hepsini yaptım düzeldi
sorunun sebebi editör data ya transfer dosyası atmak
yada grafik paketi atmak
atmıştım bende zaten sildim düzeldi oyuna girdim
Denedim olmadı artık o kadar uğraştım ki hiçbirşey fayda etmiyor. Sistem geri yükleme yapıyorum çalışıyor ama her zaman sistem geri yükleme yapıp bilgisayarı mahvetmek olmaz nasip değilmiş diyelim güncelleme çıktı diyorlar bakalım gelirse olursa oynarız artık.

Xioo

Emektar
Denedim olmadı artık o kadar uğraştım ki hiçbirşey fayda etmiyor. Sistem geri yükleme yapıyorum çalışıyor ama her zaman sistem geri yükleme yapıp bilgisayarı mahvetmek olmaz nasip değilmiş diyelim güncelleme çıktı diyorlar bakalım gelirse olursa oynarız artık.
dostum belgelerime yama yüklediysen ondan yapıyor bak ben bütün yamaları sildim şuan gir çık yapıyorum açıyor

DeBruyne

Torrent-Oyun.com
dostum belgelerime yama yüklediysen ondan yapıyor bak ben bütün yamaları sildim şuan gir çık yapıyorum açıyor
Oyunu sildim tekrar yükledim Steam ile başlattım oyun açıldı tabi yüklemeden önce belgelerimde ki dosyaları silmiştim oldu ya gerisi önemli değil. İlgilendiğin için sağol dostum uzun süredir oyun oynamıyordum fps oyunları sarmamaya başladı ram aldım fortnite falan akıcı oynamak için oda sarmadı hiç yoktan FM iyidir, futbolu seviyorum olduğuna çok sevindim tekrar teşekkür ederim ikinize de.

Xioo

Emektar
Oyunu sildim tekrar yükledim Steam ile başlattım oyun açıldı tabi yüklemeden önce belgelerimde ki dosyaları silmiştim oldu ya gerisi önemli değil. İlgilendiğin için sağol dostum uzun süredir oyun oynamıyordum fps oyunları sarmamaya başladı ram aldım fortnite falan akıcı oynamak için oda sarmadı hiç yoktan FM iyidir, futbolu seviyorum olduğuna çok sevindim tekrar teşekkür ederim ikinize de.
rica ederim dostum ben logo yaması yaptım transfer update yaptım şuan yeni kariyer açtım umarım ileride hata vermez bir de editör olayını çözebilirsek muhteşem olacak. fmrte daha kırılmadı başka editör yok sanırım

DeBruyne

Torrent-Oyun.com
rica ederim dostum ben logo yaması yaptım transfer update yaptım şuan yeni kariyer açtım umarım ileride hata vermez bir de editör olayını çözebilirsek muhteşem olacak. fmrte daha kırılmadı başka editör yok sanırım
editör var var ama daha kırılmadı oda kırılsa iyi olacak :)

Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü icuin59.dll bulunamadı hatası aldım. yeniden dll yüklediğim halde düzelmedi acaba bulduğum crack mi sıkıntılı idi yardımcı olursanız sevinirim

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt