Football Manager 2019 [v19.1.1 + MultiPlayer + MULTi18] - CorePack | 2 GB | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ofansifstoper

Torrent-Oyun.com
türkçe yapamıyorum oyunu seçiyoru database error verip başlangıç ekranına atıyor takım seçemiyorum ekrana takımlar gelmiyor

Son düzenleme:

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Sol taraftan "Ek Bilgi" ye basın çalıştır diyin.
Oyunu kurmak için setup dosyasına tıkladığımda daha önce pc den bu şekilde görmediğim bi uyarı şekliyle virüs uyarısı alıyorum. pc ye sadece oyunu çalıştırmaya yarayan crack haricinde zararlıları sokmadığımıza eminmiyiz ? Kurmadım bekliyorum.

Windows Defender'ı kapatmanız yeterli olacaktır.

iphone

Seviye 1
Ohaa bu kadar hızlı mı? Uzun süredir foruma girmiyordum. Ciddi ciddi fm19 sorunsuz kırıldı mı yani?

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Oyunu kurulum yapmadan önce Antivirüs ve Windows Defender programını kapatmayı unutmayın.

Bende loading ekranından sonra kapanıyor düzgün kıramamışlar bence bir fix şart :(

a-bugra20

Torrent-Oyun.com
ben oyunu setuptan yükledim ancak çift tıkyapıyorum oyuna girmiyor. ekran kalıyo sanki çift tıklamamış gibi?

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
arkadaşlar oyunun hangisi güncel bu mu diğeri mi diğerinin içinde de update var mı. sanırım en çok bunda hata var

MrMemati

cheers darlin'
İndirdim, kurdum, açtım ama yeni kariyer butonuna bastığımda oyun donuyo kalıyo yanıt vermiyor. Yok mu çözümü?

DeBruyne

Torrent-Oyun.com
1 gün boyunca oynadım kapattım ertesi gün girdiğimde loading ekranında oyundan atıyordu dün o kadar uğraştım sorunu çözmek için ama nafile en sonunda kayıt defteri falan mı silindi mi acaba dedim sistem geri yükleme yaptım bilgisayarın stabilitesi gitti ama oyun açıldı yine 1 gün boyunca oynadım kapattım açtım bilgisayarı şimdi giriyorum aynı sorunu veriyor. Fix gelene kadar indirmek mantıklı gözükmüyor buradan oyunu görüp sevinenler için duyurayım dedim.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt