Football Manager 2019[FCKDRM] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

casper3428

Torrent-Oyun.com
oyunun inmesi 15 dk sürdü çalışmasındada hiçbir sorun yaşanmadı özellikle ana ekran açılırken
teşekürler emeği geçenlere

aOnn1453

Torrent-Oyun.com
Oyunu indirdim yönetici olarak çalıştır deyip girmeye çalışıyorum sega games logosundan sonra uyarı filan vermeden atıyor. Çözümü nedir?

tatanqa333

Torrent-Oyun.com
ARKADAŞLAR SORUN VARMI ONA GÖRE İNDİRELİM SORUNSUZ ÇALIŞTIRAN VARSA BİLGİ VERSE

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
Beyler bu 2. ve 3. nesil felan durumu vardı bunda da hala aynı sorun devam ediyor mu ona göre indirelim.

Lúthien

Gazi Üni - BM
Oyunda Trojan var bu arada. Cracki trojan olarak görüyorsa bilemem ama şuan windows defender trojan buluyor. İlk rardan çıkarırken bulacağını tahmin edip kapatmıştım ama pc yi yeniden başlatıncada bulmaya devam etti. Kıllandırdı beni.
Crack miş. Sıkıntı yok. Oyundada hazırlık maçlarını yaptım hala bi hata yok. Bundan sonrada olacağını sanmıyorum.
Birde küçük boyutlu simge paketi atıyım. İsteyen çıkacaktır elbet.
http://fmhikayeleri.com/fm-2019-logo-paketi-footbe/

35everest35

Torrent-Oyun.com
Football Manager 2019 için 19.1.2 güncellemesi dün Steam üzerinden yayınlandı. Güncelleme, arayüz düzeltmeleri, stabilite geliştirmeleri ve Hırvatistan'daki turnuvaların düzeltilmesini içeriyor.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Football Manager 2019 için 19.1.2 güncellemesi dün Steam üzerinden yayınlandı. Güncelleme, arayüz düzeltmeleri, stabilite geliştirmeleri ve Hırvatistan'daki turnuvaların düzeltilmesini içeriyor.
Oyunu bulduk güncellemesini arıyoruz :D

Güncellemeyi bekleyen varsa boşuna beklemesin. Yeni bir crack gerek çünkü. Bu sürüm oynayabileceğimiz tek sürüm olabilir , o yüzden keyfini çıkarmaya bakın.

Son düzenleme:

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Kısmen ücretsiz demişsin ama license key istiyor. ayarları yapınca oyuna nasıl aktarıyoruz.
Onu bende sonradan farkettim. Ne yazık ki kayıt için lisans almanız gerekiyormuş. Yani sadece genç oyuncuları bulmaya vs. yarar.
beyler fmrte tamamen ücretsiz kurulumu da çok kolay kullanımı da. takıma bütçe yapabiliyorsunuz antrenörlerin oranlarını yükseltebiliyorsunuz vs vs. kurulumu biraz karışık youtube de kurulumu mevcut
fm 19 için yayınlandı mı bilmiyorum ama Google ye fmrte yazarsanız kendi resmi sitesine girebilirsiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt