Fm 2019 editör data

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Braynds

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar fm 2019 u yükledim siteden ancak editör dataya attığım zaman yamaları oyun giriş ekranında sega loading kısmında donuyor girmiyor hiç oyuna yanıt vermiyor. Yardım edicek arkadaşlar var mı ?

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Merhaba arkadaşlar fm 2019 u yükledim siteden ancak editör dataya attığım zaman yamaları oyun giriş ekranında sega loading kısmında donuyor girmiyor hiç oyuna yanıt vermiyor. Yardım edicek arkadaşlar var mı ?
bazı yamalar oyunla uyumsuz olduğu için bu hatayı alıyorsun dostum attığınız yamaları silip girmeyi demediğiniz zaman girecektir oyuna. mesela ben türkiye ligin deki yabancı sınırını kaldırma yamasını kurdum çalıştı. türk medyası yani a spor trt spor yorumcularının olduğu yamayı attım çalışmadı. oyunun sürümü ile uyumsuz sanırım :)

Xioo

Emektar
Peki kurtarma durumu felan var mı ? bir de kayıt dosyamı siliyordu oyun
kayıt dosyasını silme sorununu bilmiyorum dostum ama fm 17 de bende cheat engine ile para hilesi yapmıştım oyuncuların ismi değişmişti. maalesef kurtaramamıştım oyuna yeniden başlamak zorunda kaldım

Braynds

Torrent-Oyun.com
Beyler benim sorunum sizinkilerle aynı değil , ben editör dataya hangi yamayı attıysam oyun yanıt vermiyor moduna geçiyor. Cheat engine falan kullanmam ben oyunda hiç bir zaman. Editör data da hiçbir şey olmadığı zaman giriyor. Ama yama olunca asla.

Xioo

Emektar
Beyler benim sorunum sizinkilerle aynı değil , ben editör dataya hangi yamayı attıysam oyun yanıt vermiyor moduna geçiyor. Cheat engine falan kullanmam ben oyunda hiç bir zaman. Editör data da hiçbir şey olmadığı zaman giriyor. Ama yama olunca asla.
tamam işte yukarıda nedenini yazdım ya sana dostum :) attığın yama oyunla uyumsuz
fm de update 1 yüklü diyelim ama attığın yama update 4 ile uyumlu. oyun bu yüzden açılmıyor

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
kayıt dosyasını silme sorununu bilmiyorum dostum ama fm 17 de bende cheat engine ile para hilesi yapmıştım oyuncuların ismi değişmişti. maalesef kurtaramamıştım oyuna yeniden başlamak zorunda kaldım
Eyvallah kardoo artık yapacak bişey yok baştan yola koyulacağız anlaşılan bir de diğer hile yeni menejer ekle durumu da olmuyordu bende sende de öyle bir problem oldu mu?

Xioo

Emektar
para hilesi yapacaksan en güzeli menajer ekleden büyük takımları seçmek. ama bahsettiğin olayı anlamadım kanka biraz daha açıklayıcı olur musun
Eyvallah kardoo artık yapacak bişey yok baştan yola koyulacağız anlaşılan bir de diğer hile yeni menejer ekle durumu da olmuyordu bende sende de öyle bir problem oldu mu?

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
para hilesi yapacaksan en güzeli menajer ekleden büyük takımları seçmek. ama bahsettiğin olayı anlamadım kanka biraz daha açıklayıcı olur musun
Kanka ilk indirip kurduğumda menejer ekle diyodum sadece tek sabit takım çıkıyordu diğer takımlara bakamıyordum bir de bu hata gelince yeni menejer kurdum baştan düzeldi eyvallah :D

Xioo

Emektar
Kanka ilk indirip kurduğumda menejer ekle diyodum sadece tek sabit takım çıkıyordu diğer takımlara bakamıyordum bir de bu hata gelince yeni menejer kurdum baştan düzeldi eyvallah :D
sorunun çözüldüyse sıfır sıkıntı kanka :)
yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt