Fishing: Barents Sea King Crab [TiNYiSO] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Fishing: Barents Sea King Crab[TiNYiSO ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: TiNYiSO

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.8 GB

:pccikistarihi: 13 Temmuz 2020

:pcnot: Türkçe Dil

:pcnot: Daha önce çıkan tüm güncellemeleri ve dlc'leri içerir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Cesaretini göster ve yeni bir av türü yakalamak için hırçın Barents Denizine açıl: Kral yengeç. İki yepyeni gemiden birine kafesleri doldur ve en büyük av için en iyi yavrulama alanlarını bul. İki yeni mini oyun ile yükünü optimize et: Yengeç sepetlerini çekmek için vinci kullan ve erkek yengeçleri dişi yengeçlerden ayırarak yerel popülasyonun sağlıklı kaldığından emin ol.

Özellikler:
2 yeni gemi
Yeni bir balık tutma mekaniği
2 yeni mini oyun
Yeni popülasyon: Kral Yengeçler

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10 64-bit
İşlemci: 3 GHz Dual Core
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card with 1 GB VRAM (Nvidia Geforce GTX 750 or better or comparable AMD card)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Quad-Core Processor with 3 GHz or better recommended
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card with 3 GB+ RAM (Nvidia Geforce GTX 1060 or better or comparable AMD card)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
Güzele benziyor indirdim ama türkçe yapamadım var mı yardımcı olacak ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt