Torrent-Oyun | Film Değerlendirme (Puanlama) Konusu [Sabit Konu]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Film Öneri, Sohbet konusu ile Film Puanlama Konusu birleşmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    7

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Film Değerlendirme KAPAK (SONN).jpg.png

Bu konu, izlediğiniz filmleri 10 veya 100 üzerinden kendi bakış açınızla değerlendirmeniz amacıyla açılmıştır (85/100 - 8.5/10).
Lütfen filmleri yorumlamak için aşağıdaki konuyu kullanınız.

>> Film Öneri, Sohbet ve İstek Konusu [Sabit Konu]

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
Hillbilly Elegy 9/10
AAAABdmzyfDPcs9bn1glb1GZzcGTHXFYn170fy29H7eWD5nV54oAqnjzQvkmB9GkurG-WuaWNSM2sTLy_8hfB-EGaBa7af9i.jpg

Gerçek hayattan alınan bi' film. Ailevi sorunları, uyuşturucu bağımlısı bir annenin yaşadıklarını ve kendi ailesine nasıl etki ettiğini çok iyi yansıtmışlar. Oyunculuklar da çok iyiydi. Baştan sona aynı tempoyla devam ediyor. Beni çok etkiledi. Kesinlikle tavsiye ederim.

emrhnnn

"INTELLIGENT, AGILE, MORAL"
PREDESTINATION

Zaman yolculuğu yaparak tarihin en büyük bombacısını durdurmaya çalışan bir ajanın kaderini ve sarmala giren, beyin yakan bir olayla, hikayeyle karşılaşmasını anlatıyor.
Film en sonunda ağzımı açık bıraktırmıştır...

Puanım: 8.8/10

predestination-bar.gif

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
7. Hayat (What Happened to Monday - 2017)
Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon, Macera
IMDb:

1621346982828.png

Benim puanım: 7.8/10

7.jpg

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt